Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2019. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fixáló, selymes állagú kőpúder, ami könnyen eldolgozva mattítja az arcbőrt anélkül, hogy darabossá válna.

Avon True Flawless Mattító Kőpúder n1-01 natural fair
Ár: 800 Ft , Eladó: BDG33
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (belváros, Allee, Móricz Zs. krt.), postán maradó, FOXPOST (+postaköltség)

dandy93

2018. augusztus 29.

Egynek elmegy... Sajnos az én extrán zsíros bőrömön a mattító hatása max 2 óráig tart, de kombinált vagy normál bőrön működhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

eszteredit

2018. március 13.

Egészen jó púder. Én púdermániás vagyok rengeteg félét kipróbáltam már, természetes hatású és viszonylag tartós. Az árnyalat is passzol. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Emolliensek: Dimethicone, Squalane, Trimethylsiloxysilicate, Methicone
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Methicone, Caprylyl Methicone, PEG/PPG-20/23 Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, PEG/PPG-20/23 Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Zinc Stearate
Tartósítószerek: Methylparaben, Ethylparaben

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.