Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2017. február 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A bőrszínhez igazodó, különböző formájú pigmentek lehetővé teszik, hogy a fény áthatoljon rajtuk, mely így tökéletesen láthatalan fedést és hibátlan arcbőrt eredményez minden szemszögből.

gszilvia

2019. november 15.

Szépen mattít, viszonylag sokáig kibírja és nem fénylik át a t-vonal sem. A szivacsával is fel lehet vinni, de púderecsettel is megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

kissh

2018. október 29.

Szeretem, mindig visszatérek ehhez a púderhez. Számomra jó a fedése, sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

pattelin

2018. július 10.

Light medium árnyalat van meg és ez az én bőrömhöz eléggé sötét, pedig nem a legvilágosabb tejbőröm van! Így púderként nem vállt be! Viszont kipróbáltam szemhéjpúdernek és bronzosítónak is és úgy egész jól működik! ;) Ezért kap 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Susie0011

2018. május 21.

ajándékba kaptam, de szuper púder. nekem talán kicsit jobban fed mint egy púdertől elvárnám tehát jól pigmentált, ha valaki ilyet keres

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Nikolaj

2018. május 15.

Light medium árnyalatban van meg. Szegénykém már elég megviselt, talán 1,5 éve van meg. Alapjáraton nem az én színem mert én majdhogy nem hófehér vagyok, de remekül igazodik és nem üt el az alapszínemtől. Reggel felviszem, de csak a T zóna területére és estig ott van. Nem fényesedik ki, nem tűnik el. Kellemes illata van. Egyetlen hátránya számomra a használhatatlan szivacsa, de aranyos úgyhogy vészhelyzet esetére benne is hagytam hátha alapon. :D A csomagolása rendkívül erős, többször ejtettem le, a táskában is csak zötykölődik de a karcokon kívül semmi baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

boglarkakoncz

2018. április 4.

2-3 alkalomml újravettem, ár-èrtèk arányt nézve egészen jó, bár vettem már ennyièrt jobb púdert is azóta. Èn csak korrektort használtam alá nem alapozót, egy teljes nap alatt 1-2 frissítèst igènyelt,de szépen fed, pár óráig nem fènyesedett ki az arcom a t-vonalban.
Sokáig elég, a hozzá való szivacs is tartós, kellemes anyagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Sokáig elég, a hozzá való szivacs is tartós, kellemes anyagú.

AngelHeart80s

2017. december 15.

Jó szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Jó szerintem.

Kattty93

2017. december 9.

Nekem nem vált be, bármivel, bárhogy próbáltam felvinni, foltokban összegyűlt az arcomon. Önmagában sosem használtam, csak alapozóra, de így is rettentően szárítja a bőrömet, arról nem beszélve, hogy maszkhatása van, a színe pedig egyáltalán nem passzol az arcomhoz. Senkinek nem ajánlom, vannak jobb áron, jobb minőségű termékek a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

roziih

2017. október 11.

Kb.3 éve kaptam, és még mindig nem fogyott el. A kiszerelése nagyon praktikus a tükörrel, utazáskor a legjobb. Nekem nagyon jól fed, a színe is jó. Több órán át fent marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

ZoeAZs

2017. szeptember 1.

Nekem is mindig van egy a táskámban... és arra nagyon jó, nem törik össze, nem hullik belőle a por, stb. Hatását tekintve, nekem 100%-osan azért egyik árnyalata sem passzol, mégis valahogy mindig újraveszem, mert egész jól fed. Ár-érték arányt tekintve egy jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Antioxidánsok: Squalene

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!