Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: noryen, Módosítva: 2018. október 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Erősebb és regenerált bőr a háromfázisú elixírrel.

• Argánolajos réteg: táplál
  • E-vitamin: hidratál
  • Antioxidánsok: regenerál

Ár: 1200 Ft. , Eladó: Budapest77
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel cagy postázás
Ár: 300 , Eladó: kicsakera
Állapot: kb 90%-ig tele van, Helyszín: Debrecen, fizetés: Megegyezés szerint; a fizetés banki utalással, postával is küldöm, személyes átvétel is lehetséges
Talar

2019. október 10.

Jól hidratálja a szaraz arcbőrömet, kezdetben magában használtam, így kissé olajos érzetet hagyott maga után, ami reggelre sem múlt el maradéktalanul. Újabban más arckrémmel keverve használom. Bőrfeszesítő hatása nincs, bár túl sokat nem is vártam tőle. Nekem tetszik az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

c_andersen

2019. július 22.

Szuper kis termék, nem zsírosít, csak hidratál, de azt tökéletesen teszi. Más krémeket is tuningolok vele, könnyű, lágy olaj, amit nappalra is tudok használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 22.

amygdala0131

2019. március 27.

Kb 1 hete használom, de csak jó tapasztalatom van. Nagyon jól hidratál, nem tömíti el a pórusokat, és sokkal puhább a bőröm tőle, kevésbé húzódik. Sminkelni is szépen lehet rá, pár csepp elég belőle, és hagyni kell 20-30 percig, hogy beszívódjon. Nekem eddig pattanásokat sem okozott, viszont az illata nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

aquanie

2019. február 1.

Habár tág pórusú, zsíros bőröm van, nekem nagyon bevált. Nagyon pici kell csak belőle, akkor tud reggelre beszívódni. Amióta használom, azóta nagyon puha és hidratált a bőröm még a téli időszakban is és nem tömíti el a pórusaimat annyira, mint egy szokványos éjszakai krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

nikoca444

2019. január 31.

Én esténként használtam, de még reggelre sem szívódott be a bőrömbe, nagyon olajos hatása volt még akkor is. Pár nap használat után felszíni kis pattanások jelentek meg a bőrömön mindenhol, még ott is, ahol szinte sose szokott. Leálltam a használatával, így csak ott díszeleg a polcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Claudia23

2019. január 31.

Illatával nem vagyok megelégedve, egyáltalán nem tetszik. Az én arcomon zsírosabb hatást vált ki annak ellenére, hogy nem macerás az arcbőröm... Én személy szerint csalódtam benne.
Semmiképp nem venném újra...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

Semmiképp nem venném újra...

Ann86

2019. január 4.

Anyukámnak vettem, de mikor otthon voltam, akkor az esti rutinom részévé tettem. Szépen hidratál, de reggelre kicsit zsíros volt a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

LengyelB

2018. november 21.

Én esténként szoktam használni az egyébként vegyes/pattanásos bőrömre a T vonalat kihagyva, csak az orcáimra viszem fel ütögető mozdulatokkal. Ami jó hír, hogy nem irritálja a bőröm, nem pattanásképző és amit maga a termékleírás is "hirdet" nagyon jól hidratál. Ahogy az előttem szólok írták tényleg elég 1-1 csepp belőle, így sokáig kitart, pont emiatt ár/érték arányban is szuper. Biztosan hű társam lesz ezekben a szeles, hideg őszi és téli hónapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

nusmanna

2018. november 2.

Hááát nem tudom... Jó az illata, könnyen szívódik, jó érzés az arcnak, de semmi extra hatást nem érzek... pedig már egy ideje használom. Egyébként két hónapja használom naponta, van hogy kétszer van hogy egyszer és még a fele sem fogyott el, szóval sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 2.

Mariella

2018. október 9.

Remek hidratáló, a leírás alapján érzékeny bőrre is ajánlott. Nekem nagyon érzékeny a bőröm, és nem csalódtam, remek termék, már másodszor vásároltam, elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: PEG-6, Propanediol, Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Urea
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Phytol eo I i

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.