Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Találd meg a bőrödnek legmegfelelőbb tápanyagforrást az akív hatóanyagok révén, melyeket a magvak - a természet valódi forrásai - szolgáltatnak! Az Avon Nutra Effects bőrápoló termékekben a különböző magkivonatokban található erő segít, hogy bőröd hidratáltabbá, tápláltabbá és élettel telibbé válhasson.

• hidratálja és halványan színezi a bőrt, így azonnali segítséget nyújt a bőrhibák elfedésére, miközben ragyogóbbá varázsolja az arcot
  • fáradt, fakó arcbőrre ajánlott
  • parabén-, ftalát- és színezékmentes
  • allergológiailag tesztelt
  • érzékeny bőrre is ajánlott

Ár: 750 Ft , Eladó: tenagi
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, de előreutalás esetén a postázás/foxpost/más csomagküldő szolgálat is megoldható, ekkor a vevőt terheli ez a plusz költség.
Mia0602

2019. július 14.

Télen használtam. Tetszett, hogy egy egészséges, ragyogó színt ad a bőrömnek. Most elővettem, mert ma nem volt kedvem vacakolni a sminkeléssel. Fogyjon ez is! Húúú! A ragyogás megvolt! Valószínűleg hidratáltabb a bőröm mint télen volt és ezért mutathat rajta másképp. De sajnos az összetevők!!! SÍROK!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

Bee028

2019. június 13.

Amikor először felkentem az arcomra kifejezetten megijedtem tőle, mert nemhogy narancssárga lett az arcom rögtön használat után, de vörös. Mivel sietős voltam ezért nem volt időm lemosni, szaladtam a dolgomra és meglepően tapasztaltam, hogy amint teljesen beszívta a bőröm már nem volt vele baj, kiegyenlítődött a színem. Alapvetően nem használok minden nap alapozót és a szimpla mindennapos megjelenésemben nem igénylem, hogy bármi is fedő hatású legyen, szóval ilyen szempontból sosem figyeltem a terméket, inkább a fényvédő és hidratáló hatása miatt használom de arra nekem teljesen jó. Azt kicsit nehéz volt megszokni, hogy fényes lesz tőle a bőröm, de ahhoz is hozzászoktam meg ha kicsit beszívja a bőröm utána már nem olyan vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Melszi

2019. június 11.

A színe nekem kicsit világos, mert kreol bőrű vagyok. De egyáltalán nem üt el. Nyáron ezt használom alapozó helyett. Az arcom egyébként valamennyire fénylik tőle, de nálam ez nem probléma, mert egyébként sem szeretem a mű matt hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

nagydora911

2019. június 5.

A fehér bőrömet nagyon elütő barnává sötétíti, még nyáron megpróbálom, ha egy kicsit lebarnultam, de nem hiszem, hogy összepasszolnánk. Érzetre sem kellemes, kissé olajos hatása van a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

ZoeEvans

2019. május 13.

Eleinte imádtam ezt a terméket, de mintha megváltozott volna a szerkezete. Kinézetre, illatra semmi változást nem vettem észre, de ahogy felkenem az arcomra, ahogy masszírozom a bőrömbe úgy dörzsölöm is le és apró darabokban lepotyog az arcomról. Egyszerűen nem értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Aancsaa

2019. január 29.

Bárcsak szebbek lennének az összetevői (de szilikonos, illatosított...)! Alapjában véve szeretem, mert szép enyhén fényes, picit barnább bőrszínt biztosít. Ilyenkor télen, amikor nem szolizok tökéletes arra, hogy szebb színe legyen az arcomnak. Minimálisan hidratál, én használok alá krémet. A bőrhibákat nem fedi el, egy gyengébb bb krémet tud helyettesíteni, nekem arra bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

Katisza89

2018. november 13.

Száraz a bőröm, és az alap bőrszinem is elég barna. Két szolizás között amikor úgy érzem kicsit kifakult az arcom, akkor szoktam használni. Nagyon kellemes színt és fényt ad az arcnak. Kár, hogy egyáltalán nem tartós. Reggel, ha nincs kedvem alapozóval komolyabban kifesteni magam, csak felkenem ezt, utána pici bronzositot teszek az arccsontomra, szempillaspirál és kész is a lightos nappali smink. Sajnos gyorsan kopik... Ez az egyetlen negatívuma. Del körül már alig látszik, estére pedig nyoma sincs :D hihetetlen mennyire gyorsan kopik :D emiatt a mínusz egy csillag. Egyébként azt nyújtja, amit ígér. Ennyi pénzért senki ne várjon csodát :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

nusmanna

2018. november 2.

Én már több éve használom. Egészséges egységes színt ad a bőrnek, miközben hidratál. Bőrhibákat nem tünteti el, nem fedi el, de kevésbé észrevehetőek. Önmagában is sztem fantasztikus, mikor szeretnél egy kicsit dekorítívabb lenni, de nem annyira, hogy akár egy BB krémet tegyél fel csak gyors elkened, mint egy hidratáló krémet. Alapozó alá is sztem jó, főleg a makacsabb alapozók alá, ezzel könnyebb eldogozni.
Nagyon sajnálom, hogy a leírásban nem térnek ki arra, hogy NEM ZSÍROS BŐRÜEKNEK AJÁNLOTT, hanem SZÁRAZ/FAKÓ BŐRNEK, így nem csoda, hogy kap negatív értékeléseket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 2.

Lia12

2018. október 7.

Nagyon szeretem! Először kicsit megijedtem tőle, mert sötétebbre vált a színe az arcomon, mint vártam, de igazából így még jobban is tetszik, kicsit napbarnított leszek tőle :) Szuperül hidratál, és összességében egyenletesebbé teszi a arcbőröm színét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

annodobo

2018. július 24.

Amúgy egy tipp a zsíros bőrűeknek, ez nem zsíros bőrre való. El kellene olvasni a leírást.
Én egy mintát kaptam belőle, primernek használtam el így szép ragyogó volt a bőröm, ha mentem valahova, de nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, PEG-8, Caprylyl Glycol, PEG-200
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A vad banán kivonata, amely a gyártó által megadott információk alapján különösen hatékony a bőrben lokálisan felhalmozódott festékanyagok lebontásában és eltávolításában. A legmagasabb aktivitást a bilirubin lebontásában mutatja, ami a vér festékanyagának lebomlási terméke, és megtalálható a szem körüli karikákban, de hatákonynak bizonyult örgségi foltok halványításában is. Hatásmechanizmusa különbözik a megszokott világosító hatóanyagokétól, amennyiben nem a melanin-szintézis vagy -szállítás gátlásán alapul.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.