Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Yubiri, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. június 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A BB krém továbbfejlesztett összetétele gránátalmamag-kivonattal, ceramidokkal és E-vitaminnal növeli a bőr hidratáltságát és stimulálja a sejtek anyagcseréjét. Ultrakönnyű formulája tartós hatást nyújtó pigmenteket tartalmaz, melyek a bőrrel egybeolvadva gondoskodnak a hosszan tartó fedésről.

1. tökéletesen egybeolvad a bőrrel és tartós fedést nyújt
  2. segít csökkenteni a ráncok külsejét
  3. egyenletesebbé teszi a bőrtónust
  4. ultrakönnyű állagú és hidratáló hatású
  5. természetes és ragyogó hatást ad

2 árnyalatban kapható

zonga

2019. november 12.

Nekem tetszik. Egész elfogadható a színe, jól kenhető, egyenletesen el lehet kenni, egységes, szép arcszínt varázsol. Jó, hogy van benne fényvédő Nem hiszem, hogy ránctalanít, de szerintem ez nem is elvárható egy ilyen krémtől..Az egyetlen negatívuma talán az számomra, hogy sok jön egyszerre a tubusból, nehéz adagolni, nekem több jön ki belőle, mint kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 12.

fokyandi

2019. június 22.

Nekem nem hidratál eléggé és a színe is túl sötét a világos bőrömhöz. Ahol apró pihék vannak az arcomon (pajesz rész) nagyon kíemeli. A máskor szinte láthatatlan pihéktől fehér szőrös lesz az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 22.

elvanui

2019. május 27.

Amire nekem kell, arra tökéletesen megfelel. Nincs számottevő bőrhibám, azt a pár pici nevető-meg gondolkodóráncot meg nem bánom, harmincöt évesen már igazán megengedhetem őket magamnak:D. Nem hinném, hogy ráncralanítana (hehehe), de nappali krém fölé finoman oszlik el, enyhén hidratál, pont egészséges fényt ad. Nem lesz kukacos, nem ül be a ráncocskákba. Öt-hat órát gond nélkül kibír, délután, ha eszembe jut, jót szokott tenni neki egy kis touch-up, főleg a T-vonalon. Alkalomra persze inkább alapozózom, de hétköznapi sminkhez egy szemstifttel, spirállal, pici pirosítóval teljesen elég. Az összetevői miatt nem kap ötöst, de sajna a natúr bb krémekkel eddig mindig befürödtem (KUKACOK!) úgyhogy jobb híján marad ez. A világosabb árnyalat passzol, majdnem pontosan olyan színű, mint a bőröm. Nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Noah27

2018. október 9.

Biztos hogy rendelek még. Nagyon jó. Egyenletes, szép bőrt kapok, amire nem kell pudert tennem pluszban. Nem nehezíti el a bőrömet, könnyű vele dolgozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

prussycat

2017. december 22.

Nekem annyira nem jött be. Nehezen tudtam eldogozni, úgy hogy ne legyen foltos. A garnier sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

Yubiri

2017. szeptember 8.

Előre leszögezem, hogy én nem szeretem a BB krémeket, nekem kevés, jobb szeretem az alapozós maszk hatást :(
Ennek nincs maszk hatása, az illata kellemes és hozza azt, amit egy átlagos "drogériás" BB krémtől elvárunk.
A light színt próbáltam, féltem, hogy túl fehér lesz az arcomon, mert alapozóból is sötétebbet választok, de nem lettem tőle falfehér, szépen idomult az arcomhoz. (Lehet másnak a light szín is sötét lesz!)
Valaki írta egy másik avonos BB krémnél, hogy "felforrósodott" az arca, ennél a terméknél én is tapasztaltam ilyent.
Mivel számomra egy felesleges termék, ezért maximum csak 3-ra tudom értékelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Mivel számomra egy felesleges termék, ezért maximum csak 3-ra tudom értékelni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Phospholipids
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.