Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Aancsaa, Módosítva: 2019. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

BB krém 15-ös fényvédő faktorral, bőrszépítő és ragyogást kölcsönző hatással, akár azonnal tökéletes fedést nyújt, egyenletesebb bőrtónust ad és hidratál.

Ár: 2000 ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost

Mia0602

2019. július 14.

Nekem pont megfelelő ragyogást kölcsönöz. A hidratáló hatása is megfelelő. A light árnyalatot használtam télen, egy kicsit sötét volt. De már van extra light majd azt próbálom ki legközelebb. És ami a legfontosabb számomra: fényvédő csak TITANIUM DIOXID van benne. Csak az a fránya parfum!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

Aancsaa

2019. január 29.

Nem lenne vele baj, ha valóban ragyogást kölcsönözne, és jobban szeretem, mint a matt hatást... szerintem 30 felett sokkal szebben mutat. Viszont nekem nem igazán vált be, túl folyós állagú, ráadásul az INCI-je valami borzasztó, jó sokáig tartott felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

Csopivezi

2018. július 11.

Nekem egyáltalán nem jött be. A ragyogást kölcsönző = olyan szinten olajos, hogy muszáj voltam púderezni, alig bírta elnyelni. A nemrég bejött "extra light" árnyalat talán azoknak világos, akik barnább bőrűek és egy pár hétig nem szoliztak, vagyis egy átlag világos bőrű embernek ez is sötét. Az állaga rettentő folyékony, nem lehet rendesen adagolni, mert a tubusból szinte nyomás nélkül is ömlik ki a krém, mindezt egyszerű szobahőmérsékleten. Csak azért kap 2 csillagot, mert van egy minimális fedése. Max. vésztartaléknak marad meg. Nagy csalódás volt :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

berkigina

2018. június 26.

Sziasztok :)
Már több mint egy hónapja használom ezt az Avon által forgalmazott BB krémet,igazán meg vagyok vele elégedve. Nyáron mindig BB krémeket szoktam használni,hiszen ilyen jó időben az alapozó nálam szóba se jöhet.
A napfénytől amúgyis sokkal szebb a bőröm, a pattanások is csak ritkán jelennek meg rajta.
Mindennap használom ennek a krémnek a medium változatát, szép,egészséges,egyenletes bőrszínt kölcsönöz az arcbőrnek,illetve természetes ragyogást nyújt. Igazán érdemes kipróbálni, nagyobb bőrhibákat egyátalán nem fed el,pattanásos bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Sziasztok :)

thzsuzsu

2018. március 16.

Szeretem, kellően fed és hidratált érzést nyujt, nem maszkszerű, de a matt a favorit nekem is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Mayaa88

2017. november 17.

Ez se rossz, de a matt nagyon bejött. Próbáltam már mindenféle drágát, de nem volt hatákony fedés, vagy nagyon olajos lett a bőröm tapintása...
Már vagy 4-5* újravettem. Télen-nyáron kellemes viselet, nem tömíti el a pórusokat (az enyémet legalábbis nem;), és fényvédő. Minden nap használom, és szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

maniko90

2017. július 22.

Megtanulhatnám már, hogy Avonéknál a ragyogást kölcsönző azt jelenti, hogy tele van csillámmal. De én persze nem tanulok.... A matt verziót szeretem, de néha túl matt, gondoltam ez biztos szép bőrfényű. Hát nem. Csillám tenger. Egyébként kellemes formuláról van szó, a light árnyalat talán egy icipicit sötétebb, mint a matt verziójában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.