Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Nikita0828, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2013. december 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kiszerelés: 150 ml

Ria94

2018. március 28.

Nagyon selymes az állaga, fényes, isteni az illata, a parfüm és a klasszik krémillat elegye. Puhítja a bőrt, de nekem nagyon lassan szívódik be, úgyhogy annyira mégsem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

illeseniko

2018. február 24.

Imádom az illatát, nagyon intenzív és tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Imádom az illatát, nagyon intenzív és tartós.

Airina

2018. február 20.

Finom illata van és nagyon jó az állaga, hamar beszívja a bőröm. Nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

adel.fiore

2017. november 16.

Finom illata van:) Kezemre szoktam kenni, és ha nincs brutálisan kiszáradva, akkor helyre is hozza. A száradt, felszakadozó körömágyra is szoktam kenni, annak is jót tesz.
Fun fact: ha az alapozó/BB krém beleül a szarkalábakba a homlokomon, akkor egy nagyon picit szoktam hozzátenni ebből a krémből, és akkor tök jól elkenhető és sima lesz a bőrömön a smink:) Smink nélküli arcra és éjszakára viszont nem jó, ha sokáig hagyom hatni, akkor zsíros és mitesszeres lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Evu28

2017. június 7.

Imadtam ezt a testapolot allaga illata baromi finom nalam max csillagot kap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Imadtam ezt a testapolot allaga illata baromi finom nalam max csillagot kap.

zahraa

2017. április 4.

Az illata nagyon jo, viszont kicsit merges voltam mikor megerkezett, nem az elso alkalom volt hogy az Avon lejart szav.ideju cuccal lepett meg... Kb. egyszer hasznaltam, inkabb csak tesztelesre, mert nem tudtam okoz-e bajt, de nagyon ragacsos erzetet hagyott maga utan, nyari melegben borzaszto volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Damayanti

2017. február 25.

Bár másodkézből jutottam hozzá egy szinte teljesen teli adaghoz potom pénzért, ami talán kissé régen állhatott az előző tulajnál a polcon, így van picike állott - púderes mellék illata, de nem vonok le pontot, mert az alap illat annyira benne van mégis, olyan szexin és finoman, hogy így is teljesen kellemes és élvezhető, az illat elnyomja azt a kis furcsán bepúderesedett mellék vonalat. Állagra is kellemes! Könnyű, szuflés, nem zsíros...Amúgy nekem a tégelye sokkal mélyebb, mint ahogy a képen látszik, de ezt én egyáltalán nem bánom :) A parfümöm meg van még, egyet fújtam a testápolóba és kicsit elkutyultam, lehet ez is segít rajta, hogy most nincs az az állott érdekes mellék illata, ha fel kenem... A parfümmel egy bajom van, a tartóssága, vagyis annak hiánya, de testápolóval együtt éppen tökéletes és párom is szereti rajtam érezni az illatot, testápoló formájában is...
Pont olyan csajos, nem tolakodó, de szexi, kellemes, nagyon jó arányban édes - könnyed - pikáns - rafinált illata van, mint a parfümnek :) Jó használni mondjuk este és ebben a kellemes illatban elaludni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

reni1010

2017. január 9.

Annyira csoda, annyira imádom...bár ritkán használom ezt, de ilyen jó illatú testápolóval még nem találkoztam. Nekem a száraz bőrömet is rendbehozza. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

tdorina3

2016. október 22.

A hidratáló képességével azért akadnak problémák, de az illata tényleg mindenért kárpótol. :) Ha este bekenem vele magam, még reggel is érezni. Nagyon kis könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, nekem az egyik kedvencem.

Update: Még mindig az egyik kedvencem, de azért akadnak jobb összetételű testápolók is, amelyeket bátrabban kenegetek az egész testemre... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Kremcica

2016. október 6.

Imádom az illatát, anno a parfüm mellé kaptam. Eddigi legjobb parfüm illatú testápolóm volt hatásilag is jó. Télre már nem biztos de kevésbé hideg időszakban pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak