Avril Lavigne Perfumes

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Kitty127, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 200 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Megjelenés: 2009

Ár: 4 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Colette221

2020. május 7.

Általános iskolás éveim végén, mikor kézműves órákra kellett járni késő délután, kimentünk a kis barátnőmmel a DM-be és befújkáltuk magunkat vele. Olyan finom volt az illata. Kár, hogy nem lehet kapni, nosztalgiáznék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

Zsan31

2020. február 18.

Igen, igen...az én egyik nagy kedvencem is Avril volt. Imádtam a stílusát, a dalait. 12 évesen hatalmas rajongó voltam...azóta eltelt pár X. 😀 Anyukám lepett meg vele amikor megjelent. Az illatára már nem igazán emlékszem (akkora csoda nem lehetett), de több üveggel elhasználtam azt tudom és édeskés volt. A gyűrűt is hordtam anno. ☺ Megszaglásznám most azért, hogy mégis milyen hatás érne általa. Milyen jó is volt az a tiniség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

CsinCsilla

2020. február 18.

Tiniként Avril Lavigne volt a kedvenc énekesnőm, névnapra kaptam egy 15 milis üveggel ajándékba, odavoltam érte 14 évesen :D Avril 3 parfümje közül ez volt a legjobb, elhasználtam egy üveggel, nagyon szerettem. Sajnálom, hogy már nem kapni, illetve nagyon nehéz hozzájutni, szívesen elfújkálnék még egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

elina12

2019. június 7.

Kiskoromba Avril volt a kedvenc énekesem, így egyértelmű volt, amikor megjelent, hogy ez lesz bizony a szülinapi ajándékom:D Nagyon jó illata van és nekem annyira nosztalgikus. 7-8 éve biztos megvan és azóta is tartogatom és néha megszagolom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

Siculus

2019. március 8.

imádtam, nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, még most is szívesen használnám. valaki esetleg nem tud parfümöt, ami ugyanilyen illatú?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Viki9727

2017. július 15.

Imádom Avrilt és imádom ezt az illatot!! Amikor megjenet akkor megvettem és azóta is van még belőle. Nagyon ritkán és keveset fujok..nem akarlm hogy elfogyjon 🙁. Isteni viragos illata van, tartós, az üvege nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Poptie

2017. április 9.

Nagyon finom, igazi csajos, és EGYEDI illat. Én semmihez nem tudtam hasonlítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

adrica

2017. április 6.

Kis lányom kedvenc illata. És bevallom, én is kunyerbálok tőle néha. Annyira illik hozzá. Egyébként számomra nagyon hasonlónak tűnik, mint az Oriflame Love Potion edp., csak az egy kicsit másabb. Nem tudom miben, talán az virágosabb, ez gyümisebb. Ez egy édes, piros bogyós, talán csokis, füstös kis aranyos, de rafkós illat. A kis lányomnak aki most 10 éves, elég 1 fújás, és érzem, hogy azt használt. De olyan finoman lágy, de érezhető. Ő a 10 ml verziót kapta meg a Forbidden Rose-zal együtt. Már 8 éves kora óta meg van és szereti, most kapja az utánpótlást. Egyébként is oda van az énekesnőért, így meg, hogy kézzel foghatóan közelebb került hozzá, naná, hogy oda van.
Számomra egy kedves darab.
Vanillacaramella.sweet, tutira romlott volt, amit próbáltál. Ez egy kedves, ártatlan illat.

Ui.: Most látom, ne máááár, hogy már nem gyártják! Na, akkor tutira megveszem a lánykámnak az utolsó darabokat, és hát én sem maradok ki. Ma is ezzel fújta be magát, hogy beköszöntött a hűvösebb idő. Most tényleg elrontódott ez a csütörtök! Szomorú vagyok és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

Számomra egy kedves darab.

bettina28

2016. december 15.

Nagyon jó illata van! Isteni :) Régen nekem is egy időben ez volt a kedvenc illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Closet

2016. november 21.

Nagyon szép üvegcse, isteni és tartós, édes illat. Ez a valaha volt legkedvencebb parfümöm, nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni:( Az utolsó üvegemből csak néha-néha fújok :c

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.