Avril Lavigne Perfumes

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Kitty127, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 200 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Megjelenés: 2009

Ár: 4 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
elina12

2019. június 7.

Kiskoromba Avril volt a kedvenc énekesem, így egyértelmű volt, amikor megjelent, hogy ez lesz bizony a szülinapi ajándékom:D Nagyon jó illata van és nekem annyira nosztalgikus. 7-8 éve biztos megvan és azóta is tartogatom és néha megszagolom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

Siculus

2019. március 8.

imádtam, nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, még most is szívesen használnám. valaki esetleg nem tud parfümöt, ami ugyanilyen illatú?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Viki9727

2017. július 15.

Imádom Avrilt és imádom ezt az illatot!! Amikor megjenet akkor megvettem és azóta is van még belőle. Nagyon ritkán és keveset fujok..nem akarlm hogy elfogyjon 🙁. Isteni viragos illata van, tartós, az üvege nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Poptie

2017. április 9.

Nagyon finom, igazi csajos, és EGYEDI illat. Én semmihez nem tudtam hasonlítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

adrica

2017. április 6.

Kis lányom kedvenc illata. És bevallom, én is kunyerbálok tőle néha. Annyira illik hozzá. Egyébként számomra nagyon hasonlónak tűnik, mint az Oriflame Love Potion edp., csak az egy kicsit másabb. Nem tudom miben, talán az virágosabb, ez gyümisebb. Ez egy édes, piros bogyós, talán csokis, füstös kis aranyos, de rafkós illat. A kis lányomnak aki most 10 éves, elég 1 fújás, és érzem, hogy azt használt. De olyan finoman lágy, de érezhető. Ő a 10 ml verziót kapta meg a Forbidden Rose-zal együtt. Már 8 éves kora óta meg van és szereti, most kapja az utánpótlást. Egyébként is oda van az énekesnőért, így meg, hogy kézzel foghatóan közelebb került hozzá, naná, hogy oda van.
Számomra egy kedves darab.
Vanillacaramella.sweet, tutira romlott volt, amit próbáltál. Ez egy kedves, ártatlan illat.

Ui.: Most látom, ne máááár, hogy már nem gyártják! Na, akkor tutira megveszem a lánykámnak az utolsó darabokat, és hát én sem maradok ki. Ma is ezzel fújta be magát, hogy beköszöntött a hűvösebb idő. Most tényleg elrontódott ez a csütörtök! Szomorú vagyok és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

Számomra egy kedves darab.

bettina28

2016. december 15.

Nagyon jó illata van! Isteni :) Régen nekem is egy időben ez volt a kedvenc illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Closet

2016. november 21.

Nagyon szép üvegcse, isteni és tartós, édes illat. Ez a valaha volt legkedvencebb parfümöm, nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni:( Az utolsó üvegemből csak néha-néha fújok :c

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.

rocksolya

2016. július 5.

A világon a legkedvencebb parfümöm. Jó illat, sokáig tart, sokáig elég. Megéri az árát. Az üvege is teljesen én!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

reakovats

2016. június 22.

Fú, hogy tinédzserként mennyire imádtam ezt a parfümöt... :D Máig jó szívvel emlékszem vissza az illatára, két üveggel elhasználtam belőle (plusz a tusfürdőből és a testápolóból is egyet-egyet). A csomagolása nagyon egyedi, a gyűrűjét máig őrzöm, az illata pedig édes, de nem émelyítően, csak enyhén. Általában nem bírom az édes illatokat, ennek ellenére abszolút kedvenccé vált, talán pont azért, mert nem túl erős. Plusz pont, amiért kibír egy egész napot és nem száll el a levegőben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Boginyuszi

2016. március 15.

Finom gyümölcsös, igazi csajos illat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Finom gyümölcsös, igazi csajos illat :)

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.