Azzaro

Ár:   €54 és €75   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: keseruevelin, az összetevőket feltöltötte: chamo, Módosítva: 2019. április 17.

Ár:   €54 és €75
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Parfümőrök: Michel Girard, Quentin Bisch

Illatcsalád: fás-fűszeres

Fejjegyek: fahéj, mandarin, levendula, citrom

Szívjegyek: boróka, római kömény, tömjén, gyümölcsös jegyek

Alapjegyek: cédrus, ciprus, dohány, benzoin, Iso E Super, bőr, pacsuli, vanília

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Jolti

2020. március 7.

Friss, fiatalos, közepesen gyümölcsös, nagyon fűszeres és édes illat,
Igazi téli illat.
Nekem kicsit olyan, mintha egy téli gyümölcsös tálba szagolnék bele, csak itt a narancs helyett a mandarinba van beleszurkálva egy pár darab szegfűszeg...
Egy jó pár nap használat után kicsit a szilázsát keveslem. Edp-től többet várna az ember.
Mint ahogy a tartósságát is. 1-2 óra a produktív időszaka, eddig érzem magamon, aztán 3-4 óra után pedig bőrközelivé válik, ekkor már nem.
- ( Szerk.: Más még érzi rajtam egy 5-6 óra után gyengén, főleg, ha egy kicsit melegebb helyiségben vagyok, de én már abszolúte nem. )
Egy jobb edt simán hoz ennyit.
Összességében ez egy nagyon jó illat, csak egy picit többet vártam volna egy edp-től.
Én inkább a 40 alattiak illatának gondolnám. De azért én elhasználom 44 évesen is ... :-) :-)
Blinde buy volt, de nem bántam meg.
Elég sok dicséretet bevonz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 7.

Friss, fiatalos, közepesen gyümölcsös, nagyon fűszeres és édes illat,
Igazi téli illat.
Egy jobb edt simán hoz ennyit.
Blinde buy volt, de nem bántam meg.
Elég sok dicséretet bevonz.

Atter76

2019. november 30.

Íme, Azzaronak is feltétlenül kellett egy vánmilliön' klón (a száznyolcvanhatodik után), mert hátha megdobja az eladásokat, és mert 2020-ra úgyis kollektíve belefulladunk a ragadósan édes szirupokba.
A "szörp" hatótávja, és intenzitása "megfelelő szélviszonyok" esetén korrekt, az ára is fogyasztható, a revolver forgótárat imitáló üveg egy fokkal fantáziadúsabb is mint az unalmas aranytömb, kell ennél több?
Azért a Chrome a házi ranglistán alighanem marad a helyén, a dobogó tetején, de a fiatal, új vásárlókat is meg kell szólítani valamivel, és erre az ilyen illat dinoszauruszok nem igazán alkalmasak, sebaj, ezek miatt a rágógumi illatok miatt felértékelődnek a régi nagy öregek, vagy bármi, ami nem akar egy doboz karácsonyi süti illatára hasonlítani.
30 feletti férfiakon esélytelen.
Mondom FÉRFIAKON.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

30 feletti férfiakon esélytelen.
Mondom FÉRFIAKON.

pearldiver66

2019. november 22.

A fiamnak van meg ez az illat. És azt tudom mondani ,hogy ez egyszerűen fantasztikus!!!!!! Egy annyira tökéletes választás,hogy ebben csalódni nem lehet! Ott van benne a kifinomult férfi ,a karakteres erős határozott jellem,és ugyanakkor az energikusság! Egy esti partin, amikor tele vagy vidamsággal,eleterővel.De közben látni a határozott erős tartású , intelligens férfit,akire csak felnezni tud a nő. Ezt választani ,csak nyerő lehet ,de viselni tudni kell! Az üvegje baromira jól néz ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 22.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)