B.U.

Ár:   1040 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

A B.U. in Action tusfürdők igazi pezsdítő gyümölcsös felfrissülést nyújtanak minden zuhanyzás alkalmával. Egzotikus maracuja, guava és piros bogyós gyümölcsök illatával tölt fel, melynek energiája és lendülete hosszan elkísér a nap folyamán.

Kiszerelés: 250 ml

Black Fairy

2019. április 13.

Egy teljesen felejthető tusfürdő. Az illata bár kellemes, teljesen jellegtelen, egyáltalán nem tartós. Az állaga oké, szépen habzik, tisztít, nem szárítja ki a bőrt, de olyan "meh" az egész. Vannak tusfürdők, amikkel kimondottan élvezem a zuhanyzást, ez azonban inkább csak a "használjuk el, ha már itt van" kategória...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Andy88

2019. január 3.

Kicsit zselés állaga van, ami nekem fura, mert pl. adagoláskor nehezen tudom kiimádkozni a flakonból. Az illata jó, nyáron különösen üdítő, viszont nem tartós. Viszonylag jól habzik, de az én bőrömet eléggé szárítja. Nagyon nehezen akar elfogyni...
Sajnos van némi előítéletem a márkával kapcsolatban, de ezt próbálom félretenni. De még így sem érdemel többet 4*-nál.
Vannak ettől sokkal jobb tusfürdők is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Vannak ettől sokkal jobb tusfürdők is.

Csucsi08

2018. április 23.

Isteni az illata. Kellemes vele fürdeni, de nyáron tuti még nagyobb élmény lesz. Imádom, ha egy tusfürdő jól habzik, bár én mindenhez fürdőpamacsot használok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Herbst8101

2017. október 14.

Nagy melegben használtam ezt a tusfürdőt s nagyon frissítő volt vele zuhanyozni. Különlegesnek találtam az illatát, amit szerettem is nagyon. Nekem sokkal jobban megvolt az a zuhanyozás utáni friss érzés tőle mintha mással tusoltam volna. Hagyott egy érdekes réteget a bőrön, bár ezt jobban zuhanyozás közben éreztem illetve nem is testápolóztam, amikor ezzel tusoltam olyan puha lett tőle a bőröm. Az illatát sokáig éreztem magamon elég erősen, másnap reggel is megmaradt még, aminek örültem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 14.

Cherryeszti

2017. augusztus 30.

Nagyon jó kis tusi erős illattal, ami nálam tartós is! Újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Nagyon jó kis tusi erős illattal, ami nálam tartós is! Újravenném!

Bb.Sophie

2017. augusztus 7.

Émelítő, rágógmuis- máklnaszörpös illata van, nekem nagyon nem jön be. Igazából csak ezért nem tudom szeretni, egyébként korrekt termék és bőrön nagyon tartós az illata, sokáig érezni tusolás után.
Megszagoltam a többi verzióját is az Auchan-ban - nem kellett volna. :( :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Megszagoltam a többi verzióját is az Auchan-ban - nem kellett volna. :( :D

Dhewilgirl

2017. július 18.

Pixiboxban volt, fantasztikus az illata, nagyon jól habzik és nem szárít. Egy élmény volt vele a tusolás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Csillaaw

2016. június 14.

Ajándékba kaptam, és egyből beleszerettem az illatába, mert isteni. A zselés állagát is nagyon megszerettem, bár elsőre nekem kicsit fura volt, mert mindig tejes tusfürdőket használtam, de pár alkalom után sikerült hozzászoknom. Sajnos az illata nem marad meg sokáig, de ettől függetlenül imádtam, így tőleg 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 14.

kismadár

2015. augusztus 28.

Kellemes rágógumis az illata, nem tolakodó, csak sajnos nem sokáig érződik a bőrön. Géles állagú, jól tisztít, nem irritál. Én szerettem a finom illata miatt, és az ára is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium PCA, Sodium Lactate, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Glucose, Propylene Glycol

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színező anyag. (Piros)