B.U.

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. május 19.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Black Fairy

2019. április 28.

Nagyon finom illata van, nagyon kellemes állaga, szépen habzik, nem szárítja a bőrt, nem irritál...Tavaszra tökéletes választás, frissítő, de nem az a nagyon élénkítő mentás-citrusos dolog, sokkal inkább finom, gyümölcsös felfrissülés...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

hdori23

2018. június 24.

Imádom az illatát,jól habzik ,kevés kell belőle. Sajnos egy csillagot levonok mert én viszketek tőle ..de ettől függetlenül azért biztosan elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

kalmaniki

2018. május 16.

Az illata isteni, így nyáron nagyon frissítő ez a gyümölcsös tusfürdő. Nem szárítja a bőrömet, krémes az állaga, jól habzik. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

sosalexa99

2018. március 25.

A bőrömmel teljesen kompatibilis tusfürdő. Az illata nagyon megfogott, és az állaga is kellemes. Biztos, hogy újravevős lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Kingucii

2018. március 16.

Tescoban jártam, és le volt akciózva kb 400 Ft-ra, gondoltam egy próbát megér, mert az illata nagyon megtetszett.
Nem szárít, nem viszkettem tőle. Bőrömön sokáig érződik. Jól habzik.
Friss, gyümölcsös illatú tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Nem szárít, nem viszkettem tőle. Bőrömön sokáig érződik. Jól habzik.
Friss, gyümölcsös illatú tusfürdő.

niki123

2018. március 15.

Ajándékba kaptam és mindig csak rakosgattam, hogy majd egyszer kipróbálom, biztos szétszárítaná a bőrömet. Most végre rávettem magam, hogy kipróbáljam és milyen jól tettem! Ez egy szuper tusfürdő. Egyáltalán nem szárít, nagyon finom, édes gyümölcsös illata van. A bőröm nem szárad ki és egyszerűen imádom. 700 Ft-ért azért lehet meggondolnám, hogy megveszem-e magamnak, de aki nem sajnál rá ennyi pénzt, annak szerintem egyszer megéri kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

gyongyikeolasz

2018. január 3.

Karácsonyra kaptam ajándékba és egyszerűen imádom. Az illata nagyon szuper és jól habzik. Ha elfogy tuti újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Dius1991

2017. február 20.

Ajándékba kaptam én is, de nekem egyáltalán nem vált be, ugyanis borzasztóan viszkettem tőle. Felmosónak használtam el, kellemes illat lett utána a lakásban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

zmoarka

2017. február 20.

Annnnyira isteni illata van úristen! Imádom! A barátom dicséri rajtam. Nagyon szuper, több energiával, vidámsággal indul a napom amikor ezzel tusolok reggel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Incuss

2017. február 4.

Isteni finom illata van,szépen habzik,és tényleg megmarad az illat.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

Isteni finom illata van,szépen habzik,és tényleg megmarad az illat.:)

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium PCA, Sodium Lactate, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Glucose, Propylene Glycol

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színező anyag. (Piros)