Baba

Ár:   554 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: ginaaa91, Módosítva: 2012. augusztus 8.

Kategória:   Szappanok

A Baba Kamilla és Méz Folyékony Szappan kíméletesen tisztítja és ápolja bőrét a mindennapok során. Bőrnyugtató és regeneráló hatású, természetes eredetű összetevőkkel gazdagított. Segít megőrizni a bőr bársonyos tapintását. Diszkrét illata a természet frissességét idézi, így a család minden tagja szívesen használja.

Bőrbarát pH érték, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Orsi0401

2016. december 26.

Sosem értettem, hogy használhatják kisbabák ápolásához ezt a termékcsaládot. Az én kevésbé érzékeny bőrömnek ez az egyetlen márka, ami sosem vált be. Borzalmasan szárít, sokszor kisebesedett a kezem tőle, ha gyakrabban mostam kezet. Az illatát szeretném, de sajnos vmit nagyon nem bír benne a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 26.

kovacsrekaa

2016. október 5.

Kellemes illat, pihe puha bor. Kuponnal 300 forintert teljesen megerte. Szeretjuk

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Ildie

2014. december 27.

Megláttam, hogy ezt arcmosásra használják mások, hát fura, majd ha újra összefutok vele kipróbálom, de nekem eszembe nem jutott volna. Nálunk egy sima szappan helyét töltötte be, azért vettük ezt, és az utántöltötőket, mert nem híg lötty, nem folyik ki a kezemből két pillanat alatt. Amikor meglett a cicánk komolyan vettük, hogy minden cicázás után szaladni kell kezet mostni, na abban az időben durván fogyott, de nem szárította ki a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

ildiko0306

2014. december 27.

arcomsásra használom, meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

arcomsásra használom, meg vagyok vele elégedve

szreka

2013. május 11.

Mindennap használom a tusfürdőjével együtt. Arcot szoktam vele mosni, ez az egyetlen, amitől nem pattogzok ki, tudom furcsa ilyen összetevők mellett... Dehát ez vált be, rengeteg próbálkozás után. Kicsit szárít, utána hidratálókrémet használok. Nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

manocska81

2013. április 10.

Azt hiszem én leszek az első, aki az illatára tesz panaszt. Nekem annyira nem jön be. Kicsit szárít is. Más bajom nincs vele. Nem valószínű, hogy újra veszek ebből az illatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

jampiangel

2012. október 27.

Nagyszerű illat és ár, de az állaga talán egy kicsit sűrű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Nagyszerű illat és ár, de az állaga talán egy kicsit sűrű.

ancsababa1982

2012. augusztus 1.

Isteni az illata! Nagyon szeretem a tusfürdő változatát is....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Isteni az illata! Nagyon szeretem a tusfürdő változatát is....

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.