Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 16.

Kategória:   Szappanok

Lágy,édeskés kakaóvaj,a szerető gondoskodás jelképe.A Baba folyékony szappanok segítségével nemcsak tiszta lesz a kezünk,hanem ápolt és illatos is.Finom aromája gyermekkorunk legkedvesebb emlékeit idézi fel.

wildrose

2019. december 19.

Kellemes, édeskés illatú, krémes állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít, de eléggé szárít és nehezen jön ki a flakonból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 19.

Wee

2019. január 4.

Az illata nagyon tetszett, testápolóként imádtam hát vettem egy folyékony szappant.

Sajnos hosszú távon iszonyatosan szárít.
Amúgy is száraz a kezem folyton kenem télen, de kézmosás után húzódik a bőröm és dörzsi papírosak lesznek az ujjkozeim :(
Nem éri meg ezt a pénzt hiába takarékosabb a gél állaga miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Sajnos hosszú távon iszonyatosan szárít.
Nem éri meg ezt a pénzt hiába takarékosabb a gél állaga miatt.

mykiki

2018. november 26.

Nagyon szeretem az illatát, nem szárítja a bőrt. Olcsó és sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Nagyon szeretem az illatát, nem szárítja a bőrt. Olcsó és sokáig elég.

Mochi

2018. október 21.

Az én orromnak már tömény, erős illatú ez a szappan, viszont kellően sűrű, jól tisztít, jól habzik. Mivel ajándékba kapom elhasználom, de amint elfogy az utánpótlás, jobb összetevőjű szappanhoz fordulok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

googles

2018. január 9.

Kézmosásra végülis megteszi, talán kicsit szárít, de nálam hányingert keltett, pedig bírom a jó édesebb illatokat. Ezért lepontozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 9.

fairynorah

2017. december 1.

Penèszes torta. Ez jut eszembe minden kèzmosáskor... Szàmomra pont olyan a szaga, mint amikor egy tortàt egy dobozban felejtettem a hűtőben 😖 A pàrom szerint nagyon jó az illata 🤷🏻‍♀️ Az àllaga jó sűrű, kicsit nyàlkàs mosáskor, nem szàrítja a kezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Tatinta

2017. november 13.

Sűrű, nagyon szeretem az illatát. Kizárólag utántöltőset vettem, és veszek eztán is.
Nem extra kategória, biztosan van csillibb és "jobb", de azt tudja, amit egy szappannak kell.
Ami miatt viszont 5*-ot kap, az az, hogy NINCS BENNE PÁLMAOLAJ!
Megnéztem más baba folyékony szappanok összetételét is, és azokban volt pálmaolaj, így azokat nem próbálom ki, és maradok ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Ami miatt viszont 5*-ot kap, az az, hogy NINCS BENNE PÁLMAOLAJ!

Yubiri

2017. október 14.

Utántöltőt vettem és egy másik termék flakonjába töltöttem át. Én is érzem, hogy sűrű a termék, az adagolóból alig tudom kinyomni. Az illata nagyon finom, viszont azt, hogy szárít-e nem tudom megítélni, mivel eléggé száraz a kézbőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

larka95

2017. június 19.

Teljesen àtlagos szappan, kellemes a textúrája, jó az illata. Az én bőröm elég zsíros, mégsem szárította ki a kezem, ellentétben a tusfürdőjével, ami totál kiszárította a bőröm. Újra nem veszem, de nem volt teljes pénzkidobás. Tette a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

zsoxcore

2017. március 6.

Kellemes illatú, krémes, jól habzó termék. Tökéletesen tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Kellemes illatú, krémes, jól habzó termék. Tökéletesen tette a dolgát.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.