Baba

Ár:   993 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 993 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2012. július 24.

Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 993 Ft

Az új Baba Kakaóvaj Habfürdő kényeztető ápolás a bőrnek. A kakaóbab kivonatát, kakaóvajat tartalmaz, mely kiválóan hidratál és ismert enyhe, édes csokoládé illatáról. A nők generációk óta használják, hogy a bőrt puhává, selymessé és rugalmassá tegye.

Bőrbarát pH értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 750 ml

Ár: 993 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
pdorka13

2019. április 29.

Én leszek az ünneprontó, de nekem nagyon szárítja a bőröm, pedig nem érzékeny. Tényleg csudijó a habja, kevés mennyiség is felhabzik, de nem szívesen fürdök vele, mert utána jöhet egy csomó testápoló...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

Ascyra

2017. október 16.

Ez a habfürdő mindenre jó, csak nem babáknak. Gondolom ezt amúgy sokan tudják. Érdemes megnézni az összetevőit, micsoda szép sárgák, elolvasva pedig rádöbbenünk, hogy tele van bőrirritáló anyaggal. Ja, és alkohol? Egy habfürdőbe? Nyilván kell.... Csak nem nekem. Annyira kiszárította a bőröm, mint a nyavalya - biztos, hogy sosem venném újra. Jó ideje nem használok már szintetikus cuccokat a bőrömre, de ennek még az emléke is kísért. Senkinek sem ajánlom, akinek száraz, esetleg vízhiányos a bőre... förtelem. Szinte a teljes mennyiség kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

bszcs17

2017. május 5.

Nekem az illata olyan mű kakaóillat, viszont a vízben már egész kellemes. Egy picit szárított. Nagy habot csinált, ami tartósan lebegett a víz tetején.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

Radam

2017. március 5.

Fantasztikus az illata, fürdésnél nagy habot csinál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

Fantasztikus az illata, fürdésnél nagy habot csinál.

Eszter1101

2017. február 12.

Imádtam! Az illata fantasztikus csak sajnos a bőrömön nem tartott túl sokáig, de nagyon puhává tette a bőröm. Túl sok habfürdőnk halmozódott fel ezért nem vettem újra, de mindenképp megvásárolom ismét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

doreszka94

2016. december 8.

Ebben az időben szeretek mindent, ami kakaóvajas. A tusfürdőjét is szeretem használni és ez is ugyanolyan jó. Nagy kiszerelés, kedvező áron. Jól habzik, nem szárítja a bőröm és imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

kisizé

2016. október 22.

régen használtam ilyet, de nagyon szerettem, nagyon tetszett az illata! :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

régen használtam ilyet, de nagyon szerettem, nagyon tetszett az illata! :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
kalmaniki

2016. szeptember 9.

Hatalmas habot csinál a kádba, nálam ez fontos szempont egy habfürdőnél, sajnos találkoztam olyan habfürdővel, ami kb. nem is habzott, de ennél a terméknél ilyen veszély nem áll fenn. Kellemes, édes illata van. Kiadós mennyiséget kapunk kedvező áron. Nem tudok negatívumot említeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Incuss

2016. július 14.

Az árát megéri,sokáig elég,viszont az illata a vízben közel sem olyan,mint a flakonban.. Nem rossz,lehet hogy néha újra vásárolom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

Nikoletta96

2016. június 15.

Tökéletes illat, tökéletes puha bőr, érzékeny a bőröm és ez a legjobb rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 15.

Tökéletes illat, tökéletes puha bőr, érzékeny a bőröm és ez a legjobb rá.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.