Baba

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 4.

Kategória:   Fürdőtermékek

A Baba habfürdő kellemes feltöltődést kínál gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. Ez a habfürdő tejet tartalmaz, mely ápoló tulajdonságáról ismert. A narancs, őszibarack, alma és feketeribizli illatharmóniája lazító pillanatokat nyújt, és kényezteti érzékeinket.

Gyevocska

2019. december 23.

Az illata valami mennyei! Én inkább a mandarint érzem, olyan gyerekkorom mandarin szappanjának az illatát. Emiatt csábultam el, pedig évek óta Nadler, vagy Borza szappant használok. De időnként elkurvulok. Ez van.
Szóval illat isteni, jól habzik (ez utóbbi nem elvárás), nem szárít.... kivéve a nyakamnál. Kb. 1 hét használat után vettem észre fürdés után, hogy vaaalaaamiiii penetránsan viszket, fáj a nyakamon a bőr. Úgyhogy most félreraktam, amíg kikezelem öreganyásra száradt bürkémet. Majd csak deréktól lefelé használom. Mert elhasználom, a fene egye meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

macooka

2019. január 28.

Jó nagy habot csinál, az illata isteni, még a konyhában is érzem, ha a párom éppen fürdik :) Szerintem megéri az árát is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Gica81

2017. május 14.

Megvagyok vele elégedve. Nagyon jól habzik, nagyon jó illata van és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

Yette

2017. április 14.

Teljesen megvagyok elégedve ezzel a termékkel.
Nem szárítja a bőrt, és igen tartós habot készít.Egy mennyei barack illata van amit csak a dobozban érzek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Teljesen megvagyok elégedve ezzel a termékkel.

dori96

2016. március 12.

jó nagy habot csinál:) az illata nekem színtiszta barack. a többi gyümölcsöt nem érzem.
szárítani nem szárít. sőt, mintha kicsit puhább is lenne a bőröm a használata után.
bár vannak nála olcsóbb habfürdők is, de mivel sokáig elég(7,5dl) ezért még az 1000 forintot is megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

szivecske

2016. február 6.

Mennyei illata van, igazi tavaszi-nyári illat! A szappan verzióját is imádtam, de ez teljesen levett a lábamról... minden más téren is jól teljesít, nagyon szeretem a Baba termékeket amúgy is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Pantolactone, Sodium Lactate, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Barnás sárga.