Baba

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 4.

Kategória:   Tusfürdők

A Baba tej és gyümölcsillatú kényeztető tusfürdő lágy habjával felfrissít, és üde illatot hagy maga után. Ez a tusfürdő tejet tartalmaz, mely ápoló tulajdonságáról ismert. A narancs, őszibarack, alma és feketeribizli illatharmóniája friss, gyümölcsös fuvallattal kényezteti érzékeinket.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

d.anett89

2022. június 6.

Mi szeretjük,mint kb. az összes Baba tusfürdőt.
Kellemes illat, jól tisztít, kellően habzik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 6.

Mi szeretjük,mint kb. az összes Baba tusfürdőt.
Kellemes illat, jól tisztít, kellően habzik

crazy724

2022. május 17.

Családi kiszerelést vettem, a végére már nagyon untam. Számomra abszolút téli tusfürdő, jól habzik, az illatát kedveltem, de iszonyat mű és sok (akik erre érzékenyebbek, azok nem fogják kedvelni), viszont kicsit sem tartós. Állagra se nem zselés, se nem krémes, nem szárított.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 17.

ficeglobog

2022. április 10.

Uhh... Kiakasztott az illata. Pedig nem vagyok annyira finnyás, de evvel nem tudtam mit kezdeni. Egyszerűen túl sok. Az állaga is megviccelt. Kicsit olyan takonyszerű. Ez nem akar sértés lenni, csak arra utalok, hogy kiugrik a kezemből. Ilyet még egyik tusfürdőnél sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 10.

Pipere

2021. december 2.

Nem szép az incije de problémát nem okozott. Jó nagy kiszerelés, szerintem ár-érték arányban megéri. Talán kicsit túl folyós az állaga, ügyesen kell szétkenni a testen, hogy ne rögtön a vízbe menjen a termék, emiatt sokat kell belőle használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 2.

Wyush

2021. március 29.

Szerintem jó az ára is, nagyon-nagyon jó az illata is, egy csillagot vonok le, mert pl. a Niveához képest sokkal több kell belőle, hogy elég habos legyen és mindenemet le tudjam vele mosni. Alapvetően jó termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

Dyana91

2021. február 28.

Àtlagos tusfürdő gyümölcsös illattal. Puhább nem lett tőle a bőröm, de elhasználtam. Ár-érték arányban nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Mercury91

2021. február 16.

Nekem bejött, nem volt bajom az illatával, de semmi extra, ugyanezt tudja bármelyik Balea vagy akár Isana tusfürdő is, abban is van hasonló változat, és árban jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Yubiri

2021. január 19.

Nem szeretem az illatát. Az olyan avonos parfümökhöz hasonlítom ezt az illatot, amitől megfájdul a fejem. Így nekem kuka, mivel nálam az elsődleges tisztítási hatáson túl fontos, hogy ne fájjon a fejem egy "illattól". Sokszor, amit nem szeretek tusfürdőnek, elhasználom folyékony szappannak, de nekem ez a termék még arra se volt jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 19.

Anita97

2021. január 7.

Szeretem az illatát, de nem túl tartós.
Talán picit szárít.
Ár- érték aranyban szerintem jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

Szeretem az illatát, de nem túl tartós.
Talán picit szárít.
Ár- érték aranyban szerintem jó

racheldawes

2020. augusztus 12.

Az egyik kedvenc Baba tusfürdőm. Imádom a gyümölcsös illatát, ahogyan fürdést követően belengi az egész fürdőszobát. Nem irritál, sokáig elég (mindig a nagy kiszerelést veszem meg), az INCI-je is tűrhető és jó áron kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate, Glycerin, Pantolactone, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Barnás sárga.