Baba

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 4.

Kategória:   Tusfürdők

A Baba tej és gyümölcsillatú kényeztető tusfürdő lágy habjával felfrissít, és üde illatot hagy maga után. Ez a tusfürdő tejet tartalmaz, mely ápoló tulajdonságáról ismert. A narancs, őszibarack, alma és feketeribizli illatharmóniája friss, gyümölcsös fuvallattal kényezteti érzékeinket.

Kozmetikai csomag
Ár: 4990 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postai úton, de UTÁNVÉT NINCS!

Mercury91

2021. február 16.

Nekem bejött, nem volt bajom az illatával, de semmi extra, ugyanezt tudja bármelyik Balea vagy akár Isana tusfürdő is, abban is van hasonló változat, és árban jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Yubiri

2021. január 19.

Nem szeretem az illatát. Az olyan avonos parfümökhöz hasonlítom ezt az illatot, amitől megfájdul a fejem. Így nekem kuka, mivel nálam az elsődleges tisztítási hatáson túl fontos, hogy ne fájjon a fejem egy "illattól". Sokszor, amit nem szeretek tusfürdőnek, elhasználom folyékony szappannak, de nekem ez a termék még arra se volt jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Anita97

2021. január 7.

Szeretem az illatát, de nem túl tartós.
Talán picit szárít.
Ár- érték aranyban szerintem jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

Szeretem az illatát, de nem túl tartós.
Talán picit szárít.
Ár- érték aranyban szerintem jó

racheldawes

2020. augusztus 12.

Az egyik kedvenc Baba tusfürdőm. Imádom a gyümölcsös illatát, ahogyan fürdést követően belengi az egész fürdőszobát. Nem irritál, sokáig elég (mindig a nagy kiszerelést veszem meg), az INCI-je is tűrhető és jó áron kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

vvv

2020. július 28.

Mivel ugyanennek a termékcsaládnak a folyékony szappan változatát imádtam; gondoltam, kipróbálom: csalódás volt. A csodás illat abszolút nem olyan tartós, mint a folyékony szappanja.

Nem marad meg a tusolás után. Sajnos.
Nagy reményeket tápláltam, pedig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

Nem marad meg a tusolás után. Sajnos.
Nagy reményeket tápláltam, pedig...

Pávácska

2020. július 1.

Imádom!
Annyira jó illata van, nem tudok vele betelni! Kitűnően habzik és hozza a megszokott Baba minőséget. Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Imádom!

Dea0609

2020. május 21.

Kellemes illatú tusfürdő.Pihe-puha lesz tőle a bőröm.Fürdés után sokáig érezni még az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

beachvibes

2020. április 29.

Az illatát imádom, szerintem a Baba tusfurdők közt ennek a legjobb, és sokáig érezni fürdés után.😍 Nekem puha lesz tőle a bőröm. A kiszerelés pedig elég nagy, sokáig elég. Az árához képest szerintem maximálisan hozza az elvártakat.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

Esteeldr

2020. március 30.

Nagyon szárít! Látom nem csak én tapasztaltam. Imádom az illatát, viszont annyit nem ér, hogy ilyen szinten kiszárítsa a bőrömet. Egyáltalán nem ajánlom mindennapi használatra ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 30.

Agnes07

2019. augusztus 19.

Nagyon jó az illata. Fürdés után is lehet érezni, viszon iszonyatosan szárította a bőrömet :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate, Glycerin, Pantolactone, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Barnás sárga.