Baba

Ár:   399-689 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: lulley93, Módosítva: 2014. július 23.

Ár:   399-689 Ft
Kategória:   Tusfürdők

A gyömbér frissítő hatása és a vadszeder fanyar, kissé édeskés illata jellemzi az igazi, modern férfiaknak szánt új Baba tusfürdőt.

Kiszerelés: 400 ml

NeliaA

2020. december 9.

Impulzusvásároltunk belőle a nyáron, aztán megszerettük a vicces lila színét mindketten, meg az illata is nagyon finom, szóval rendszeresen vesszük azóta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

jajanna

2020. november 25.

Párom használja, és nagyon szereti. Én meg imádom rajta az illatát. :D Nem drága, sokáig is elég és nem okoz allergiás reakciót, vagy ilyesmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Bettu

2020. november 19.

Barátomnak vettem az itteni jó vélemények miatt. Tök érdekes, mert valahogy sosem érzem rajta fürdés után, csak ha odabújok, vagy odadugja a kezét,hogy szimatoljam meg. :D
Egyébként jó nagy kiszerelés, de valahogy nem vagyok elájulva tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Egyébként jó nagy kiszerelés, de valahogy nem vagyok elájulva tőle.

zdoreebaba

2020. szeptember 19.

Szenzációs illat, pedig a Rossmannban szagolgatva félve vettem le a polcról mert nem sok illata volt a tubusból illatozva. Használva teljesen más. Az egész fürdőszobát átjárja az illata. Valóban mint egy isteni tartós férfi parfüm. A szeder-gyömbér kombináció jó választás, hiszen egyszerre frissítő, férfias és mindemellett modern férfi tusi. Makulátlanul habosodik, tartós illata van, nem szárít. Nem bántuk meg a felfedezését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Ancsyyy

2020. augusztus 2.

Nagyon jó,szinte már parfüm illatú és tartós. Férjem egyik kedvenc tusfürdője.☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

tpr

2020. június 2.

Az eredeti Baba tusfürdőt nagyon szeretem, de a férfi vonaluk nem igazán jött be illatilag. Emiatt nem is nagyon néztem az új verziókat, gondoltam nem jobbak, mint a korábbiak. Ezt is csak az itteni kommentek miatt néztem meg, és bár a boltban nem volt meg a "hűha" érzés, nem tűnt rossznak. Használva már jobban festett a kép, érdekes illata van, nem annyira "macsó" férfias, de azért vállalható. Hosszan megmarad, és elég egyedi. Feleségem szerint is jó, ami nagy szó, mivel eddig egy kezemen meg tudom számolni, hányra mondta ezt - "nem az a hülye férfi illat" :) Szóval emiatt is keeper. Nem vált ugyan a legkedvencebb tusfürdőmmé, de jó kis cucc :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

itsjucus

2019. november 12.

Imádom az illatát, párom mondjuk nem rajongott érte, de én elhasználtam :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

Imádom az illatát, párom mondjuk nem rajongott érte, de én elhasználtam :D

nori145

2019. szeptember 4.

Barátomnak vettem ezt a tusfürdőt. Nagyon jó az illata és nagyon sokáig is megmarad rajta. Neki is nagyon tetszik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

virgin86

2019. június 5.

Párom ezt használja, kellemes az illata számomra is. Szereti a bőre is, újravesszük :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 5.

pandarouge

2019. május 5.

Imádom ezt az illatot, a többi baba tusfürdőhöz hasonlóan kellemes érzete lesz a bőrnek, nagyon puhi. Különösen az tetszik, hogy nem egy megszokott férfi tusfürdő illata van, karakteres és fürdés után is jól érezni, de mégsem túl tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Hidratálók: Sodium Lactate, Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.