Baba

Ár:   399-689 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: lulley93, Módosítva: 2014. július 23.

Ár:   399-689 Ft
Kategória:   Tusfürdők

A gyömbér frissítő hatása és a vadszeder fanyar, kissé édeskés illata jellemzi az igazi, modern férfiaknak szánt új Baba tusfürdőt.

Kiszerelés: 400 ml

itsjucus

2019. november 12.

Imádom az illatát, párom mondjuk nem rajongott érte, de én elhasználtam :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

Imádom az illatát, párom mondjuk nem rajongott érte, de én elhasználtam :D

nori145

2019. szeptember 4.

Barátomnak vettem ezt a tusfürdőt. Nagyon jó az illata és nagyon sokáig is megmarad rajta. Neki is nagyon tetszik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

virgin86

2019. június 5.

Párom ezt használja, kellemes az illata számomra is. Szereti a bőre is, újravesszük :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 5.

pandarouge

2019. május 5.

Imádom ezt az illatot, a többi baba tusfürdőhöz hasonlóan kellemes érzete lesz a bőrnek, nagyon puhi. Különösen az tetszik, hogy nem egy megszokott férfi tusfürdő illata van, karakteres és fürdés után is jól érezni, de mégsem túl tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Megany

2019. március 12.

Ez egy nagyon,nagyon nagyon! eltalalt illatkombó.Hasonlóképpen a többi baba tusfürdőhöz,DE! ezt is modernebb csomagolásba tenném és kissebb kiszerelésben,úgy pasisabb lenne.
Szuper illata van,egészen különleges,ezért vettem meg a férjemnek...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Szuper illata van,egészen különleges,ezért vettem meg a férjemnek...

ficeglobog

2019. február 4.

Párom használja. Mindig megszagoltatja velem a tusfürdőt, mielőtt megveszi. Kellemes az illata. Nem erős, nem annyira férfias. Bár a vadszedret nem érzem benne. Rajta is kellemes az illata, bár gyorsan elillan. Bőrét nem szárítja. Szívesen használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 4.

Anett1224

2019. január 30.

Vettem egyet a páromnak, kipróbálásra mert nagyon tetszett az illata a boltban...szerencsére neki is tetszett. Azóta csakis ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

bkata91

2018. november 12.

Párom használja, és imádjuk mindketten az illatát. Másik tusfürdő szóba sem jöhet azóta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Málni

2018. november 10.

Azt hiszem megtaláltam az új kedvenc tusfürdőmet :) Modern, unisex az illata és leginkább vmelyik parfümöt jutattja eszembe, állagra nem túl folyós, így kevés kell belőle, fürdés után is érződik még a bőrömön, nagy kiszerelésben az ára is megfelelő, szval szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Bodobacs

2018. augusztus 19.

Párom használja teljes megelégedéssel mert nem szereti a tipikusan pasi illatú tusfürdőket. Több flakonnal elhasznált már. Finom illatú de a gyömbérre és a vadszederre egyáltalán nem emlékeztet. Nem kifejezetten férfi illat olyan uniszex. A színét a gyerekek imádják. "Apa lilára mosom a hátad!" Bőrre hajra is használja minden nap. Semmi különös változást nem észlelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Hidratálók: Sodium Lactate, Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.