Babaria

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2018. június 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

100% tiszta aloe verát tartalmazó gél, ami selymes simaságot nyújt és segít helyreállítani a bőrt.

Picieri

2018. május 18.

Nyaralásunk során vettem, mert rommá égtem, és nem vittünk magunkkal semmi naptejet. Ezt vettem, hogy enyhítsem a napégés okozta tüneteket.
Nagyon finom az illata, de borzasztóan ragadt, még a bemasszírozás után is. Hűsítette a bőrömet, nagyon jó érzés volt, de ez a ragacsosság kikészít.
A párom nem kente be vele magát, pedig ő is szénné égett, de ő túl férfi volt, tudjátok, az a nekem ilyen nem kell, jól vagyok én anélkül is. Mondanom sem kell, hogy nekem két napra rá, már csodaszépen megnyugodott a bőröm, ő még mindig rákként parádézott a strandon. :D
A ragacsosság miatt -1 pont, mert amúgy úgy tudom minden aloe vera gél hasonlóan ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology