Babé

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2012. április 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Hidratálja, táplálja és védi az ajkakat.

Skatafr

2017. február 16.

Ezt az ajakápolót a gyógyszertárban javasolta egy patikus. Egyáltalán nem haladta meg a várakozásaimat, az én számat szinte egyáltalán nem hidratálja (carmex és hymalaja ajakápolók után). Szörnyű íze van, állandó kesernyés érzés... ja és az elsö használatkor eltörött kb a tövénél onnantol kezdve hihetetlen macerás a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

ReTo23

2016. március 16.

A bőrgyógyászom ajánlotta miszerint "ekcémásak" az ajkaim. Nagyon jól hidratál de sajnos annyira fehér, hogy csak otthon tudom használni.
Az első használatkor nekem is eltört, azóta mállik szét és nehéz használni. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

Brazilparty

2016. január 17.

Ez az ajakápolót nem dekorációs célból használom. Valóban fehér réteget hagy az ajakon, valóban nincs szaga (mondjuk nekem ez pozitívum), viszont ez az egyetlen, ami nekem szuper hatásos az ajakherpesz ellen. Amióta ezt használom, nincs herpeszem, pedig kisebb koromban sokszor volt. Amint érzem az a "csípő, égető" érzést, rögtön bekenem vele a számat, és nem alakul ki a rondaság. Az ára kicsit boros, de megelőzésre nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Lena800805

2015. április 23.

A hatása nem rossz, viszont tényleg hagy egy gyöngyházas-fehér réteget az ajkakon. Ez mondjuk engem nem zavar. Ami miatt harmadszorra már nem vettem újra, az az, hogy már rögtön az első használatok során eltört az ajakápolóm a rudacska legalján (pedig nyilván nem ugy használtam, hogy tövig kicsavartam...).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Gwen

2015. március 29.

Sokkal jobb, mint a Labello -azt hiszem- 30 faktoros ajakírje. Mert attól hulla színű lesz a szám, ettől viszont nem :) De az ízén ennek is érezni azt az émelyítő, kesernyés műanyag ízt, amit a fényvédők tartalmaznak :( Szerintem ettől 100szor jobb a Carmex. Az is faktoros, 15-ös, és annak az ízén egyáltalán nem érezni ezt a fajta műanyag ízt. És kenni is sokkal jobban lehet, zsírosabb. Ez elég száraz. És a Carmex jobban is hidratál. És olcsóbb is :P Pedig az is drágának számít ajakírként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 29.

Ancico

2012. április 20.

Nagyon száraz számra vettem, sajnos eddig nem sokat tudtam használni, mert Fehér réteget hagy önmagában használva és kiemeli, hogy ki van száradva a szám. A fényvédelem miatt vettem meg. Talán akkor működhet, ha jól hidratálok előtte (aloe spray-el és körömvirág krémmel szoktam), de még csak nemrég óta kísérletezem ezt a módszert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology