Babé

Ár:   5965 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: réka, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• olajmentes gél
  • alkoholmentes
  • frissíti, hidratálja és nyugtatja a bőrt
  • azonnal friss érzetet nyújt
  • csillapítja a bőrviszketést
  • javasoljuk használatát napozás után, epilálás és borotvál(koz)ás után
  • alkalmazható lézeres kezelések és bőrhámlasztás után.

niki33

2019. június 15.

Ma csúnyán leégtünk a férjemmel a Napon, és eszembe jutott, hogy nekem van ilyenem itthon. Azonnal éreztük hűsítő és nyugtató hatását felkenés után. Nyaralásra is viszem magammal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Buklika

2018. január 9.

A lábszári szőrtüszők utáni foltokra kerestem valami kencét, és ezt ajánlották a gyógyszertárban. Végül is univerzális csodaszer lett belőle, minden problémás területet ezzel kezeltem (szőrtüszők, pattanások az arcon, vállon, sőt még csak úgy, néha testápolónak is használtam). Nagyon jó volt, sokáig elég 1 flakon. Hűsített, enyhén hidratált is. De nem volt szebb az arcbőröm vele, mint nélküle.
Amikor használtam, odáig voltam érte, leginkább mert azt hittem hogy a termék 100% aloe vera (nyilván a csomagolást nem beleszámítva).
Nagyon szerettem, finom, ''zöld'' illata volt.
Szerencsére nem hamarkodtam el az újravevést, (az ára miatt), mert mikor megláttam hogy mik vannak benne... borzasztó. Mi a fenének kell bele szilikon, parabén és szinezék?! Ehhez képest drága. Utódja a Dermaton olaj lett az Energytől, az 100x hatásosabb és jobb ennél, ráadásul szuper minősèg, szép összetevőkkel, ha jól emlèkszem fel-, de inkább harmad ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Nagyon szerettem, finom, ''zöld'' illata volt.

celity

2018. január 1.

Tökéletesen csillapítja az irritált bőr tüneteit! Én szoktam belecsepegtetni teafa olajat és úgy is fel szoktam vinni az arcomra, nagyon szépen nyugtatja a bőröm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

CeCeDrake

2017. december 17.

Egyet elhasználtam, nem volt vele gond, csupán azért nem vettem újra, mert találtam jobb aloe gélt olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

szilviatomek

2017. március 17.

100% Aloe? Hát nem, csak van benne 100%-os Aloe. Ez kissé átverés, de magamat is hibáztathatom, amikor megvettem, mert hogy lehetne valami 100%, ha van benne más összetevő is, akár egyetlen. A hatása átlagos, én semmi extraát nem tapasztaltam, jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

kispajkos

2016. április 25.

Főleg napégésre, napozás, gyantázás után érdemes használni, de sokféle bőrirritáción segít. Nagyon kiadós, egészen kevés kell belőle - így megéri az árát. Én arcra is használtam hidratálásra. Praktikus a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

Narcein

2015. november 29.

Mindenféle bőrirritációra jó hatású nálam. Kellemes állaga van,hamar beszívódik. Borotva/gyanta után elengedhetetlen, de csak úgy simán is szoktam használni mindenhova. Puhább utána a bőröm. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

ylexe

2014. június 30.

Hát ez nagyon érdekes...miért van ráírva amúgy, hogy 100%aloe? :( Eddig csodaszerként tekintettem rá, de ez nem fair így, ezekkel az összetevőkkel....pedig CSODÁS a hatása.. most már értem, miért keserű az íze (nem eszegetem ám:)). 1 csillag mínusz az ámításért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

helmeczi.gyongyi

2013. május 5.

Termékmintàjàt hasznàlom,nagyon kevés is elég belőle,a kis tasak kb 2hétig is kitart.Bőrirritàciò nem volt,tényleg frissìt nyugtat és hidratàl,a viszketést is enyhíti.Összességében korekkt jò termék,de az ára miatt maradok a natúrkozmetikumoknàl,számomra pòtolhatò.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

tomthony

2013. április 1.

én borotválkozás után használom, balzsam helyett. Eléggé ég a nyakam meg az arcom a borotválkozás után, nem mondom, hogy ez a legjobb szer a pirosság és az égető érzés meg a borotválkozás utáni szőrtüszőgyulladásra, de az biztos h nekem az eddig kipróbáltak közül ez jött be legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Betaine, Glycereth-26
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.