Babé

Ár:   5459 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monikaharp, Módosítva: 2011. június 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Száraz és nagyon száraz bőrre ajánlott testápoló.

• Helyreállítja a bőr hidratáltságát. Megszünteti a bőrszárazságot.
  • Gyorsan csillapítja a viszketést, hámlást, irritációt és bőrfeszülést
  • Hosszútávon és mélyen hidratálja a bőrt
  • Ajánlott hámló és ráncos bőrre, valamint cukorbetegek bőrének ápolására.

Az egyes hatóanyagok aránya a termékben:

• Urea: 10%
  • Shorea stenoptera vaj: 2%
  • Panthenol: 1,5%
  • Betain: 1%
  • Squalane: 1%
  • E vitamin: 0,25%

tenagi

2019. szeptember 7.

Páromnak ajánlotta a bőrgyógyász hyperceratosis kezelésére. A foltja pár kenceficézés után eltűnt. Viszont megkérdőjelezem, hogy ezt más urea tartalmú krém nem tudta volna... Semleges (babaszappanra emlékeztető) illatával és gyors felszívódásával nem rossz termék. Én a száraz bőrömre hasznátam most a nyár folyamán, ilyenkor is kell a hidratálás, de nem tudott többet, mint egy egy jobb ár-érték kategóriás testápoló. Télen kíváncsi leszek, hogy fog teljesíteni, amikor tényleg nagyon kell a hidratálás a gyors kiszáradásra/hámlásra hajlamos bőrömnek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Beebeee

2018. december 28.

Első körben azt kell írjam csalódás. Állaga illata tökéletes volna, ha hidratálna bármit is. Így télen semmi hatása a száraz bőrömre... elteszem nyárra, hátha akkor nem kidobott pénzként tekintek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

Cicuka22

2018. november 21.

Terhességem alatt extrém módon kiszáradt és viszketett a lábam, és volt egy mintám ebből, ami nagyon szupernek tűnt, így megvettem a nagyot. Hát nem kellett volna. Nem segített rendbe hozni a viszkető bőröm, sőt most, hogy a gyógyszertári kevert ápolótól helyreállt, a sima szárazságot sem kezeli megfelelően. Elég fura bevonatot képez a bőrön. Az állaga és illata jó, de szerintem árban nem éri meg és nem elég hatásos. Az összetevői sem a legszebbek ahogy látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

postareb

2018. szeptember 4.

A legkíméletesebb testápoló, amivel eddig találkoztam. Kiváló száraz/ekcémás bőrre, de én napozás után is ezt használom, ha kissé megpirulok. Az ára borsos, de nem szükséges belőle sokat használni, mert nagyon jól hidratál. Mindenképpen ajánlom annak, akinek száraz bőre van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Zutyulo

2016. november 8.

Kisbabám ekcémás sebére kellett megvennünk. Egyelőre úgy tűnik szépen puhítja a bőrt, bár örültem volna ha van kisebb kiszerelés.. Az ára miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

judzsdinn

2016. augusztus 25.

Mostani nyaralásra vittem magammal először. Imádtam az illatát, hogy olyan gyorsan beszívódik. Az ekcémás területen a lábamon az első alkalommal rettenetesen csípett. Azt hittem lemarom a bőröm, de néhány perc után elmúlt és megnyugodott a bőröm. Utána nem volt vele ilyen probléma. Kordában tartja az ekcémát, nem szárad ki a bőröm és pillanatok alatt beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Ulrike

2016. február 14.

Sajnos utólag vettem észre pár összetevőt, ami miatt nem vettem volna meg. Aztán minden használat után rögtön szúró, viszkető érzés jelentkezett, amitől egyfolytában vakartam az egész lábszáram, pedig száraz, nagyon száraz bőrre van, elvileg. A funkcióját nálam nem töltötte be és az összetevők némelyike sem túl baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

SminkSarok

2016. január 7.

Nálam ez a kedvenc testápoló. Atópiás, ekcémára hajlamos, durván száraz bőröm van. Ha figyelek a megelőzésre ennek a használatával a telet is könnyen átvészelem :) Nincs illata, hamar beszívódik, és nem hagy zsíros érzetet maga után. Az adagolóját is szeretem, annyi,hogy amikor a vége fele járok kicsit meg kell küzdeni az utolsó milikért a szűkített nyaknak köszönhetően... :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Lena800805

2015. április 23.

Könnyű állagú, nagyon gyorsan felszívódó testápoló. Az extrém száraz bőrre kevés, de egy normál bőrt szerintem jól hidratál. Az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Gwen

2015. március 29.

Utána olvastam ennek az UREA-nak. 10% fölött enyhén hámlaszt. Hát nem tudom....én úgy vettem észre, hogy a nyak-mellkas-mell részemre nem a legtutibb. Mert enyhén lehámlaszt. Na nem úgy, hogy szó szerint hámlok utána, hanem amikor már teljesen beszívódott (több óra múlva, én elég sokáig érzek zsíros érzést tőle, de csak ezeken a területeken) utána ha végig simítom a kezemmel ezt a részt, érzem, hogy mint a radír forgács, úgy "göndörödik" le az elhalt bőr felület az ujjaim között. Viszont a lábamon pl egyáltalán nincs ilyen érzetem tőle. Sőt, kifejezetten jó, csak kár, hogy az illata hamar elillan. Az Omegás testápolója azért sokkal jobb számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Urea, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Lactic Acid, PEG-8