Baby active

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: x, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Babáknak szánt lotion, pelenkacseréhez lemosó vagy fürdetés utáni hidratáló. Könnyen beszívódik, vizes állagú, nem hagy nyomot.

NiDDA

2013. május 7.

Atyaég, milyen ronda összetevők egy babakrémben... 1-2 flakonnal elhasználtam belőle, imádtam, hogy egy vizes krém, ami pillanatok alatt beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, de a bőrömet iszonyatosan felpuhítja. Mondjuk már akkor is számolgattam benne a parabéneket, hogy kicsit sok lesz... Összetevők miatt 4 pont, de a hatása kétségkívül jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

x

2013. április 14.

Elhasználtam egy dobozzal, hamar beszívódik és az illata a bőrön nagyon enyhe füstös, ami az én fura ízlésemnek egész kellemes, de összetevőit megszemlélve nem használnám többet, babának meg pláne nem adnék belőle. Hidratáló hatása elég minimális, bár elvileg pelenkacseréhez tisztítónak és fürdetés utáni ápolónak ajánlják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 14.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.