Babydream

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bareszko, Módosítva: 2018. június 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ciánka

2016. november 13.

Imádom a levendula illatát, így ahogy megláttam, meg is vettem ezt a testápolót a tusfürdőjével együtt, saját használatra. :) Nagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel, az illata csodás, jól beszívódik, és a hidratálása is szuper. Az ágyneműm is átvette ezt az illatot, sokáig megmarad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

bymboo

2016. október 2.

Szeretem.Az illata szuper.Kicsit nehezebben szívódik be a bőrbe,de elégedett vagyok az ápoló hatásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

GNóri

2015. május 2.

Az illata nagyon finom, viszont nehezen szívódik be, sokat kell kenegetni, ragacsos, és nem igazán hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

bareszko

2014. december 11.

Első hozzászólóként megpróbálok részletes véleményt írni. Egy hete vettem ezt a krémet, mert szeretem a levendula illatát-főleg a babatermékekben-és szeretem mindezt lefekvés előtt magamra kenni. A csomagoláson az is szerepel, hogy új termék, és kíváncsi voltam, mit tud. Ami legelőször szembe- vagy inkább orrba tűnő volt, hogy a levendula igen mű illatú. Először azt hittem, talán a doboz túl új és steril, ezért ez az szag. De nem, ez maga a krém, ami reggelre be is büdösödik a bőrön.A tenyerem kifejezetten bűzölgő lesz. Így ez nagy hátránya, annak ellenére, hogy hidratálásra jó. Tetszik az állaga, jól kenhető, kezelhető. Nem sűrű, nem túl folyékony. A bőröm is kellemes tapintású lesz reggelre, csak az a bűz! Egy szó mint száz, a terméket nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol