Bain de Terre

Ár:   7290 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andiloca, az összetevőket feltöltötte: nagyjud76, Módosítva: 2013. július 14.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Friss növények a zöld mezőről, amik a hajat újraélesztik és fenntartják természetes nedvességét, ami az egészséges, fényes hajhoz elengedhetetlen. Színtartó hatású.

eveartstar

2016. november 3.

Ezt a sampont használom a zsíros hajamra. Kitolni nem tudtam vele a hajmosást viszont nagyon takarékos, mivel jól habzik. Akciósan vettem a balzsamjával együtt az eperneten. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 3.

nagyjud76

2013. július 5.

A fodrászom tette rendbe vele a szénné égetett, hosszan töredezett, vállalhatatlan hajamat. Csillagos ötös, nekem sajna drága, de ez semmit sem von le az értékéből. Nagyon tud, és állítólag tisztán növényi összetevői vannak. Ha megtalálom valahol, felteszem. LOVE.

up to date: azért ez annyira nem natúr cuccos, mint ahogy nekem elmondták, de belefér...akkor is jó! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

andiloca

2012. július 24.

Nekem eddig ez a sampon volt egyedül, ami nem okozott csalódást. Kicsit drága, de mindig visszatérek hozzá, mert szerintem a legjobb:
- 1 hetig is tiszta marad a hajam, ha nem éri különös igénybevétel (sport, eső stb.) szemben más samponokkal, amivel 2 naponta kell mossam, hogy ne legyen rendetlen;
- dus, tartós és egészséges tőle a hajam;
- nagyon jó illata van tőle a hajamnak, és ezt már többen megjegyezték :)
Az egyetlen problema vele, hogy egyenlőre macerás beszerezni, mert csak egyes fodrászoknál, állítólag fodrászkellékeseknél (állítólag!!!) és (jelenleg) egyetlen webshopon lehetséges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 24.

- dus, tartós és egészséges tőle a hajam;
- nagyon jó illata van tőle a hajamnak, és ezt már többen megjegyezték :)

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Corn Starch
Vitaminok: Panthenol

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezőanyag. Zöld.