Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2014. április 14.

Kategória:   Hajápolók

Erősen száraz és töredező hajra 1 perces kúra. 25 ml. Nem tartalmaz szilikont.

balankaa01

2016. augusztus 12.

Nagyon édes ez a pici csoda. Fantasztikus illata van, ami az egész fürdőszobát belengte hajmosáskor.
Mindig tovább hagytam a hajamon 1 percnél. Tudtommal nálunk, Szerbiában még kapható.
Ennyi pénzért szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Ennyi pénzért szuper. :)

Masnilány

2014. október 24.

Nagyon sajnálom, hogy már nem kapható, ez volt a kedvenc hajpakolásom. Nekem az illatával nem volt különösebb bajom, jó sűrű volt, általában 2 mosásra elég volt mert én csak a hajam hosszára kentem belőle. Gyönyörű volt tőle a hajam, azóta is keresek vmi hasonlót, jó árban jó terméket használhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

viktoriacsoke

2014. július 16.

Szerettem, nagyon kellemes mangó illata volt és jó puhává tette a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 16.

Szerettem, nagyon kellemes mangó illata volt és jó puhává tette a hajam

Baabbii95

2014. április 27.

Én egyszer kipróbáltam. Jó az illata intenzív és használat után is sokáig érzősik. Sejmes volt tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 27.

missmomsen

2014. január 20.

Az illatával nem vagyok megelégedve, viszont az, amit a hajammal tesz, valami csoda. Mintha selymet fogdosnék. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Mariss

2013. november 17.

Az illata mű, vagy 5 percig volt a hajamon, de nem rossz:) változást nem vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 17.

EperLilla2

2013. október 29.

Nem rontotta el a hajam de szerintem nem csinált semmit..De azt hiszem 150Ft-ba kerül ezért érdemes kipróbálni hátha valakinek bejön :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 29.

riella1994

2013. október 19.

Kicsit jobban hidratálhatna, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Kicsit jobban hidratálhatna, de nem rossz.

Ancsuh

2013. október 16.

Bárki bármit mondd, ez a legjobb terméke a baleának!!! Nagyon jó az illata, sok van benne, olcsó és nagyon nehéz állaga van. Már nagyon sokat vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 16.

hena

2013. szeptember 26.

Ennek a pakolásnak használom a samponját+balzsamját, gondoltam teszek ezzel is egy próbát. Az illata tényleg mű, de ez engem különösebben nem zavar. Könnyen ki lehet mosni, 1 tasak 2 alkalomra bőven elég (váll alá érő hajnál). Viszont biztosan nem veszem újra...tegnap este mostam hajat, és 1 napra rá már zsírosodik, teljesen elnehezítette a hajam. Se a samponnál, se a balzsamnál nem tapasztaltam ilyet, azzal 3-4 napig teljesen jó a hajam, így 1et is nehezen bírt ki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Hexyldecanol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology