Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Kézkrémek

Intenzív hidratálás az igénybevett kezeknek: a tápláló Balea kézkrém 20% aloe vera tartalommal bőségesen ápolja és bársonyosan puhává varázsolja a kezeket. Hatóanyagokban gazdag formulája támogatja a bőr természetes védekezőképességét. Ideális mindennapos használatra.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Petravagyok

2021. március 10.

Nagyon kivan a kezem az állandó kézmosás-fertőtlenitőzés kombótól. Erre esett a valasztasom gondolván, ha aloe vera van benne, az már csak jó lehet. Nos nem. Az illata az egyetlen pozitív tulajdonsága sajnos. Ha borsónyinál többet szeretnék elkenni, esélyem sincs a vastag szilikonréteggel szemben. Ellenben rettentően hamar elmúlik a hatása és kenhetem újra. Ez most nekem kevésnek bizonyul. Visszatérek az urea-s tesójához, eddig az volt a best.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

mlexa

2021. január 30.

Az illata nagyon kellemes, viszont iszonyat nehezen szívódik be. A tenyerem kicsit mindig ragadós marad tőle. Illetve a hatása sem túl tartós, egy kézmosás és már újra száraz a kezem. Olcsó, de nekem nem vált be egyáltalán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

Andrea456

2020. szeptember 6.

Mégis megadom rá az öt csillagot. Még mindig ugyanazt a tubust használom, és ahogy elkezdett hűvösebbre fordulni az idő, a kezem is megérezte, és elkezdett picit vérezni. Volt, hogy csak lefekvés előtt kentem be vele a kezem, a problémás részekre használtam többet, és bevált! Szépen helyrehozta a kezem, sikerült megelőzni a nagyobb sebeket és kirepedezést.

Nagyon tetszett az elején (májusban vettem, de van más kézkrémem is készleten), egy picit várni kell, hogy felszívódjon (kb. 1-2 percet), mert sűrűbb, mint a kamillás testvére, de van, hogy úgy érzem, nem hidratál eléggé. Bekenem a kezem, később megmosom és száraznak érzem. Az illata valahogy túl erős nekem, de szerencsére gyorsan elillan. Ezt elhasználom, de magamnak nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

fekdoraa

2020. július 11.

Kedvező ára miatt vásároltam meg, és egyszerűen IMÁDOM! Ápol, viszonylag gyorsan beszívódik, és friss illata van. Inkább mindennapi használatra ajánlom, ha extrém száraz, már repedezős a bőröm, akkor a Excipial Repair bőrregeneráló kézkrémet használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

browniee

2020. június 27.

Télen még nem használtam, de a melegebb időben elég hidratálást nyújt. Kellemes, nem zsíros érzetű krém. Nekem az illata is tetszik. Az ára is nagyon baráti. Szerintem semmivel nem tud kevesebbet, mint a többször ennyibe kerülő The Body Shop kézkrémek. És úgy tudom még cruelty-free is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

PrincessBell

2020. május 25.

Nagyon vizes állagú, tipikus krém illatú termék. A vizes állaga miatt ugyan kevés elég belőle, de nekem sajnos még az sem szívódik fel egykönnyen. A hidratálása közepes, azért óránként is elkenegeti az ember egy szárazabb bőrre. Az ára kedvező, itthonra elkenegetem, de újra nem fogom venni a hosszú felszívódási ideje miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Andii017

2020. február 6.

Jó kis kézkrém, puha lesz a kezem tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

Jó kis kézkrém, puha lesz a kezem tőle.

account001

2019. december 28.

Tavaly kezdtem el használni, egész télen használtam + most újra vettem. (Fél év -háromnegyed év kihagyás után). Úgy emlékeztem, hogy szerettem ezt a krémet, de rá kellett jönnöm, hogy nagyon nem.
Nekem túl híg az állaga, szeretem, ha egy kicsit testesebb a krém. Az illatát sajnos én nem bírom elviselni, nekem borzalmasan mű és büdösnek érzem. A kezem sajnos ugyan úgy vérzésig repedt, húzódott és fájt, így kuka. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

Dooorca

2019. december 27.

Kb 2 hete hasznàlom, mert a hideg a kezeimet mindig megviseli. Ekcéma szerű száraz foltok vannak rajta amik néha ki is repednek. Talàlomra vettem ezt a krémet, de abszolút nem bántam meg. Kétszer kenem be egy nap délben és este amikor lefekszem, de akkor vastagon és 2 nap alatt szinte teljesen eltűntek a foltok. Azóta se jöttek vissza pedig van olyan amikor már csak este hasznàlom. Nem volt még ilyen jó kézkrémem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Mantra

2019. november 2.

Az illata nagyon kellemes, de kissé erős. Kell néhány perc, hogy beszívódjon, de a tenyeremről így is le kell törölni, mert ragadós marad. Hatása nem hosszútávú, elég egy kézmosás és újra kenni kell a kezemet, mert száraznak érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin