Balea

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2020. március 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A könnyedén eloszlatható arcszérum aktív C-vitaminnal életre kelti a fakó arcbőrt és ragyogóbb kinézetet biztosít neki. Simítja a finomabb ráncokat és felveszi a küzdelmet a fáradtság látható jeleivel, így láthatóan egyenletesebbé teszi a bőrt. Antioxidatív hatású formulája óvja a bőrt a káros környezeti hatásoktól és intenzíven hidratál. Ideális alapot képez a bőrön arckrémezés és sminkelés előtt.

Blackxentric

2020. szeptember 2.

Még csak néhányszor használtam. Az első ami feltűnt az illata. Komolyan nem értem miért tesznek illat anyagot az ilyen ígéretes termékekbe. Állaga kellemes, lágy krém ami szépen be szívódik. Eddig nem irritált, de pozitív változást sem láttam, de nem is várom el ennyi idő alatt. Úgy érzem nem lesz szerelem, elhasználom, újra nem veszem. Maradok az igazi clean beauty vonalon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Boriskajuliska

2020. szeptember 2.

A DM német oldalán nagyon dicsérték (Balea c vitaminos kapszuláját nagyon szeretem) így amikor megláttam itthon a polcokon mindenképpen ki akartam próbálni. Fehér sűrűbb szérum és picit illatosított ami engem nem zavar. Este használom és nem sajnálom "hadszóljon" ebből kifolyólag nem mindig szívódik fel teljesen és picit ragad. Puha bőrrel ébredek de mivel más szérumot is használok az esti rutinomba ez nem csak ennek köszönhető, de ezen túlmenően nem látok változást a bőröm állapotán. Egynek jó volt de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Vyol

2020. augusztus 4.

Első pár hétben elégedett voltam, aztán elmúlt.Most kicsit félre tettem, majd újra neki rugaszkodok. Nincs a leírásban mennyi benne a c vitamin.Illata oké, állaga ragacsos én csak este használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Candy21

2020. július 18.

Nekem nagyon tetszik már újra is vettem könnyed állagú gyorsan beszívódik elég jól hidratál az illata nagyon finom visszafogott. Szép üde sima bőrt eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

viviennoo

2020. július 4.

Először, mikor kerestem a dm-ben, nem volt, a koncentrátumos kapszulát vettem meg, ami nagyon jó.Hetekig gyönyörű volt az arcbőröm. Pár napja találtam ilyet is, átváltottam erre, mióta használom, folyamatosan jönnek ki a pattanások az arcomon, mást ezen kívül nem tapasztalok. Csalódás és pénzkidobás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.