Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Gyengéd arctisztító tonik értékes aloe vera-kivonattal. Hydro-komplex összetevője hidratálja és felfrissíti a bőrt. Kíméletesen távolítja el az arctisztítás utáni maradványokat a bőrről és előkészíti a bőrt az arcápolásra.

Bearbunny

2020. július 14.

Úgy érzem hagy egy vékony réteget a bőrömön és nem érzem, hogy nagyon hidratálna. Az ára baráti, de újravenni nem fogom, ennél vannak sokkal jobb termékek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

bibike2000

2020. április 16.

Tiniként és fiatal felnőttként is küzdöttem komedókkal és pattanásokkal. Tavaly nyáron láttam meg ezt a dm-ben, úgy gondoltam, megéri megvenni, már csak az ára és a kiszerelése miatt. Nekem ez tette helyre az arcam, azóta is szép tiszta, alig van rajtam pattanás,komedó. Az illata sem rossz. Picit csíp,de elhanyagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Ayanna

2020. március 12.

Nem rossz kis cucc. Teljesen átlagosnak mondanám. Nem csodaszer, de nem is árt, úgy vettem észre, hogy teszi a dolgát. Újravenni valószínűleg nem fogom, de egynek jó volt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Barackvirag1

2020. február 6.

Csatlakozni tudok az előttem szólóhoz, nekem is nagyon fénylik a bőröm a tonik használata után, ráadásul még ki is pirosodik. Ez még nem lenne baj, nekem nagyon zsíros a bőröm és rengeteg terméktől fénylik az arcom. Ami viszont baj, az az, hogy ha ezt a tonikot pár napig rendszeresen használom, akkor petyhüdt, megereszkedett, fáradt lesz az arcom, viszont amint elhagyom, visszarendeződik normál állapotába. Szóval egyszerűen sokkal csúnyább a bőröm, ha ezt a terméket használom, mint nélküle, úgyhogy sajnos nálam is kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Kriszta180222

2020. február 2.

Lehet, hogy nekem van szárazabb bőröm, de szerencsére nem tapasztaltam, hogy zsírosabb lenne a használata után. Csak itthon vettem észre, hogy alkohol is van benne, így nagyon félve próbáltam ki, ennek ellenére nem irritált. Nem egy csodaszer, újravenni biztosan nem fogom, de el fogom használgatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

bazsalikom

2019. október 28.

Elvileg hidratálja és frissíti az arcbőrt arctisztítás után.Nekem vegyes bőröm van, de ha ezzel áttörlöm a bőrömet, tocsogós zsíros lesz a fejem egy óra múlva. Többféle krémmel, többféle arclemosóval próbálkoztam, hogy hátha együtt nem szeretik egymást, de amint ezt a tonikot kihagytam a rutinból, megszűnt a problémám. Sajnálom, de kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol