Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2019. november 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Édes, fehér csokoládé illatú ápolás a testnek és a léleknek: értékes hatóanyagokkal, úgymint kakaóvajjal, tejjel és bio vaníliakivonattal ápolja a bőrt, finom illata pedig feszültségoldó hatású. A selymesen puha és ápolt bőrért.

palmiii

2020. augusztus 4.

Már többször használtam. Az illata és az állaga is nagyon kellemes. Viszont lemosni a maradékot nagyon nehéz. Használata után ha nem törlöm át rendesen az arcom, mitesszereket okoz. Összeségében nem rossz viszont zsíros bőrre nem annyira való.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

DancsiTheUnicorn

2020. július 20.

Már többet is elhasználtam belőle, szerintem finom illata van, tényleg puhává teszi az arcom. Az egyetlen bajom vele (de az nagyon idegesít), hogy bármilyen keveset is kenek fel belőle, még fél óra után sem szívja be a bőröm, így én le szoktam mosni. A két kis csomag így 6-8 használatra is elég, ami ennyi pénzért szerintem nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

nekobakaa1519

2020. május 13.

probaltam parszor, micellas/langyos vizes arctisztitas utan, de mindig elkezdte csipni az arcomat kb egybol, hogy felkentem :c az illata se tetszett, egyaltalan nem fehercsoki, az allaga is kicsit furcsa, de az mar nem lett volna akkora problema. sajnalom, mert az INCIje tetszett, tudtommal nem tul erzekeny a borom az irritativ osszetevokre se mint a parfum/limonene/citric acid, mivel mast is szoktam hasznalni amiben ezek is vannak, de azoktol semmi bajom.
ui: ez az elso bejegyzesem, bocsanat ha hosszu lett c:

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

ui: ez az elso bejegyzesem, bocsanat ha hosszu lett c:

boglarka223

2020. február 28.

Talán az eddigi legrosszabb arcmaszk, amit használtam. Kellemes az illata, bár nem fehér csokira emlékeztet, a bőröm be is szívta javarészt. Másnapra viszont kipattogott az állam, pedig ilyen nagyon ritkán fordul elő velem. A barátnőm, akivel egyszerre próbáltuk ki, szintén ezt mondta, hogy ő is kipattogott tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

Szilviams0118

2020. február 26.

több balea arcmaszkot kipróbáltam, ez jött be a legkevésbé vagy az én bőrömnek sok volt, igazából egy zsíros réteget hozott rajta létre és nem csinált semmit. ennél vannak a márkának sokkal jobb arcmaszkjai pl. a lehúzhatósak

update: szél által kifújt, száradt arcbőrre kentem fel és mint éjszakai krém, rajta hagytam egész éjjel, nagyon szépen hidratálta, ezért kap még egy csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Kommentelo

2020. február 19.

Imádom az illatát, az állagát és a hidratálását is!!! Ennyi pénzért hihetetlen milyen csodát művel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

kissagi19

2020. február 8.

Up: vettem még 2 csomaggal, és este arckrém helyett használom. Nekem nagyon bejött.

Irritált és kiszáradt az arcom a szélnek és a kinti-benti hőmérséklet különbségnek köszönhetően. Egy kis zacsit ketteosztva 2 este kentem fel, gyakorlatilag arckrém helyett. Becuppantotta a bőröm. Finom és selymes lett tőle. Nagyon tetszik, ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

pingu

2020. január 31.

Az illata ugyan nem fehér csokira emlékeztet, de attól függetlenül kedveltem ezt a maszkot. Közepesen hidratálta az arcom, igaz, hogy egy picit csípett először de hamar túllendültem rajta. Vettem másodszorra is, mert ennyiért teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Helene

2020. január 28.

Az illata valahogy nem jön be, pedig szeretem a fehér csoki illatát. Kicsit puhább, enyhén hidratált lett a bőröm tőle...de sajnos egy-két pattanást okozott. Emiatt nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

clevergirl

2020. január 24.

Nekem nagyon bejön ez a termék. Talán az összes közül ez a legjobb az arcbőrömnek. Este szoktam nagyon vékony rétegben felvinni, s kicsit bemasszírozom. Hiper érzékeny,kipirosodásra hajlamos, felszínén nagyon száraz arcbőröm van, pici aknékkal. Ez a termék picit egységesíti az arcbőrömet,sokkal puhább,kisimultabb. Szépen hidratálja a bőrömet. A dekoltázsomra is szoktam mostanában kenni,s az ultra száraz lábamat is. Remekül beválik! A termék illata fantasztikus, igazi fehér csoki illat. Engem megnyugtat. S az össztevők is jók. Ennyi pénzért fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.