Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2019. november 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Édes, fehér csokoládé illatú ápolás a testnek és a léleknek: értékes hatóanyagokkal, úgymint kakaóvajjal, tejjel és bio vaníliakivonattal ápolja a bőrt, finom illata pedig feszültségoldó hatású. A selymesen puha és ápolt bőrért.

SiluMilu

2020. január 22.

Imadom! Többször is újra vettem.

Rakentem az arcomra, és rajta hagytam, nem mostam le.
Oda vagyok az illatáért, és hidratál is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Imadom! Többször is újra vettem.

Rakentem az arcomra, és rajta hagytam, nem mostam le.
Oda vagyok az illatáért, és hidratál is.

Viki98

2020. január 19.

Az ajánlások miatt vettem meg, de igazából nem vagyok oda érte.
Mondjuk gondolhatjuk hogy 200 forintért nem lesz új arcbőrünk. 😁
Illata valóban nagyon jó, és puhább is lett a bőröm, úgy kB 20 percig.
Érdemesebb befektetni drágább arcpakolásokba, krémekbe,minthogy havonta veszel 10 ilyet pillanatnyi dolgokért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

Az ajánlások miatt vettem meg, de igazából nem vagyok oda érte.
Mondjuk gondolhatjuk hogy 200 forintért nem lesz új arcbőrünk. 😁
Illata valóban nagyon jó, és puhább is lett a bőröm, úgy kB 20 percig.

vivalaeri

2020. január 4.

Ma vettem egyet a DM-ben, mivel megakadt a szemem a fehér csokis illaton.
Ki is próbáltam, az illata valami nagyszerű, az állaga könnyen kezelhető, krémes. A hatása sem rossz, puhább lett tőle az arcom, viszont valamilyen oknál fogva picit csípte az arcom a patiból lett sebeknél. Ilyen még sosem fordult elő egy arckrémnél sem, lehet túl hamar tettem volna fel az arctisztitás után (tisztításra ezt használom: Nivea Micellair Rózsavizes arclemosó gél).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Ma vettem egyet a DM-ben, mivel megakadt a szemem a fehér csokis illaton.

Juccimo

2019. december 29.

Fehér csokoládéval nekem mindent, értsd MINDENT el lehet adni, és mivel amúgy is szeretem tesztelgetni a Balea 2-300 Ft-os limitált maszkjait, így nem volt kérdés, hogy két csomag is a kosaramban landolt rögvest. Egyelőre az egyik csomagot használtam el, vagyis két alkalommal teszteltem idáig. Az illata tényleg isteni édes fehércsoki, az állaga is olyan, mint egy vajas krémnek, testesebb, ebből szerintem bőven kell az egy teljes tasak egy használatra, mert nehezebb eloszlatni. 15-20 perc alatt beszívta a bőröm, a maradékot azonban nem tudtam bemasszírozni, kukacosodott az arcomon, így kozmetikai kendővel töröltem le. Utána nem kellett lemosnom, nem ragad az arcom, puha, hidratált.
Még van egy tasakom, mostanában nem láttam a DM-ben, ha látnám és nem lenne jelenleg kb. 20 másik maszkom, akkor biztos újravenném, így szerintem nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Nicu

2019. december 28.

Finom fehércsoki illata van, egy kis vaníliával. Tömény krém, amit az ilyenkor szárazabb bőröm a hatóidő alatt majdnem mind be is szívja. Nem irritál, nem csíp, kellemes. Nem mostam le, letöröltem a felesleget vagy bemasszíroztam, egyáltalán nem hagyott zsíros réteget, nem éreztem, hogy fullad alatta a bőröm. Semmi kellemetlenséget nem éreztem, pattanásaim sem lettek tőle. Már háromszor újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Cosette

2019. december 16.

Ajánlásra vettem meg, de nem igazán vagyok oda az ilyen típusú feltöltő maszkokért, inkább a tisztító hatásúak mellett teszem a voksom. A krém maga finom illatú és könnyen kenhető volt, elég jól be is szívta az arcom de így is sokat le kellett törölnöm. Az bőröm puha lett tőle, zsíros réteget nem is hagyott de sajnos pattanások jelentek meg igen rövid időn belül az arcomon. Nem lenne ez egy rossz maszk, de valahogy a márka fátyolmaszkjai jobban teljesítenek számomra. Egyszer kipróbálni elég volt, újra nem veszem.

UP: napokkal később se múlnak a pattanások, sőt 1-2 új ki is jött, azok a típusúak, amelyeket az ember hiába nyom ki/kezel le, nem múlanak el, hanem pár óra múlva szépen kifehérednek majd kisebesednek. Pont erre volt szükségem, így karácsony előtt... A maradék maszkot valószínűleg ki is dobom, nem szívesen ajándékoznám tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

Szilviams0118

2019. december 13.

több balea arcmaszkot kipróbáltam, ez jött be a legkevésbé vagy az én bőrömnek sok volt, igazából egy zsíros réteget hozott rajta létre és nem csinált semmit. ennél vannak a márkának sokkal jobb arcmaszkjai pl. a lehúzhatósak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

kissagi19

2019. december 12.

Irritált és kiszáradt az arcom a szélnek és a kinti-benti hőmérséklet különbségnek köszönhetően. Egy kis zacsit ketteosztva 2 este kentem fel, gyakorlatilag arckrém helyett. Becuppantotta a bőröm. Finom és selymes lett tőle. Nagyon tetszik, ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

noyer

2019. december 9.

Nagyon jó illata van,semmi féle irritációt nem váltott ki. Nekem hámlasztott és ezen kívül minimálisan puhább lett a bőröm de semmi extra:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

blackrainbow

2019. december 7.

Kellemes illat, sűrű krémes állag. Nem csíp, összességében jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Kellemes illat, sűrű krémes állag. Nem csíp, összességében jó.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.