Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. október 14.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Testápolókrém, krém hidegen préselt avokádóolajjal kifejezetten száraz bőrre.

sarah0425

2021. február 22.

Anyukám vette magának. Azt mondta nagyon szépen nyugtatja a bőrét az egyetlen baja, hogy viszonylag sokáig kell bele masszírozni a bőrbe, mert picit nehezebben szívódik be. De szerinte megéri. Ár érték arányban jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 22.

tátombák

2021. január 28.

Télire vettem, kenegetem vele magam rendesen. Normál bőrömre teljesen oké, kellően hidratálja a hidegben. Én szeretem ha van illata a testápolónak, de tartok tőle, hogy sokkal-sokkal hamarabb fogom megunni, mint hogy elfogyna ez az 500 ml. Vagy egyszerűen megromlik. 2-3 hónapja vettem meg, de még a háromnegyede megvan. Számomra indokolatlan ez a nagy kiszerelés. Annak biztos jobb, akik közösen használják, ipari mennyiségben, de nekik meg a belenyúlkálós kiszerelés nem szerencsés.
Illetve még megjegyezném, hogy felkenés után nem szívódik be maradéktalanul, mert marad utána egy fura krémes, csúszós réteg a bőrön. Használat után fél óráig várni szoktam a lefekvéssel, mert féltem az ágyneműt. Ez macerás, és egyre fogy a kezdetben sem nagy lelkesedésem iránta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Aantonia

2020. december 22.

Nekem az állaga egyszerű tökéletes. Hamar beszívódik ,és a hidratálása számomra sok drágább testápolót le köröz. Amikor este bekentem magam, és másnap letusoltam, éreztem a bőrömön, hogy még mindig olyan selymes és jó tapintású, ami nem tudom, hogy jó vagy rossz, hogy még másnap is úgymond ott volt a bőrömön, de nekem tetszik 😂
Az illata nekem sem a kedvencem, de nem szoktam érezni magamon. A kiszerelés jó nagy, így az ára is megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

dzsuzsanna

2020. november 26.

Nekem pont az a bajom vele, hogy túl sűrű :/ miután bekentem magam, 2-3 percet várnom kell mielőtt felöltözök, mert nem szívja be azonnal a bőröm, pedig nem használok belőle túl sokat.
Egyébként kellemesen hidratálja a hamar kiszáradó bőröm, illatra is egész jó. Ilyen árkategóriában nem lehetnek túl nagy elvárásaink, szerintem egész jó kis hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

ssyakaky

2020. május 8.

nem túl híg, kellemesen sűrű állagú krém, nekem az illata is nagyon tetszik, kicsit tenyleg hasonlit a friss avokadoera, csak citrusosabb. konnyen, gyorsan beszivodik, nyilvan nem egy csodaszer, de a hidratal valamennyire es nagyon jol puhitja a boromet. nagyon szaraz bőrre vagy télre kevés lenne, de ilyenkor átmeneti idoszakban pont jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

bubblegum67

2020. április 10.

Sürgősen kellett egy testápoló és erre esett a választás. Nem csalódtam, árérték arányban nagyon jó és keveset is kell belőle használni. Jól hidratál és az illata is tetszik! Újravevős mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

blanzsi

2020. január 14.

Nyilván nem csodaszer de‼ ár arany értékben verhetetlen, hidratál és nagyin kellemes az illata

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 14.

Christina

2020. január 14.

Szerintem jó kis testápoló! Én kifejezetten szeretem az illatát és a hidratáló hatásával is teljesen elégedett vagyok. Nekem újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Mantra

2020. január 14.

A krém állaga jó, megfelelően sűrű, nem folyós, könnyen kenhető és viszonylag gyorsan beszívódik. De az illata... Hát irtó gagyi, mű, inkább uborkára hasonlít, sajnos a bőrömön is sokáig érződik. A hidratáló hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert elég volt az egyik kezemet bekenni, ment a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil