Balea

Ár:   250 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 31.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Egzotikus kókusz és frangipáni illatú tüsfürdő, mely AquaCellSoft formulájának köszönhetően védi a bőrt a kiszáradástól. Élvezze a tiszta, karibi életörömöt!

Vegán termék.

zsoxcore

2018. december 24.

abszolút kellemes illatú termék. Számomra kissé naptejre hasonlított az illata. Szokásos Balea minőség: jól habzik, nem szárít, kevés is elég belőle, nem irritál és olcsón beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Stella1993

2018. június 3.

Azt hiszem valamikor ősszel/télen sikerült beszereznem, annak ellenére hogy limitált. Kellemes illata van, és hozza a megszokott Balea minőséget. Szívesen újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Jdit04

2018. június 3.

Nekem nem rég sikerült még beszereznem belőle, nem láttam, hogy limitált. Szerintem nagyon kellemes illata van, nem sokalltam be tőle, mint ahogy többen, de én több tusfürdőt használok párhuzamosan, lehet hogy ez a titka. Tipikus nyári tusfürdő, az állaga és a minősége Baleá-s, az ára pedig szokásosan kedvező. Szerintem jó vásár.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Gardana

2017. október 30.

Nem volt rossz,de az illata egy idő után émelyítő volt.A minősége a szokásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Nem volt rossz,de az illata egy idő után émelyítő volt.A minősége a szokásos.

PinkMcFreeze

2017. október 12.

Nagyon lassan tudtam elhasználni. Az illata szerintem borzalmas. A frangipáni illat szerintem megosztó lehet a termék használóinál. Nálam már túl sok volt és majdnem kidobtam a flakont, pedig ilyen nem igazán fordult még elő. A boltban pedig többször is kibontottam és megillatoztam mikor megjelent, mint új illat. Ha nem vagyok benne biztos, hogy tetszeni fog, akkor mindig csak egy darabot szerzek be belőle, hogy ne maradjon rajtam. Azoknak tudnám ajánlani akik kicsit szeretik a merészebb illatokat. Számomra tömény volt és nehéz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Gica81

2017. szeptember 23.

Nagy nyári kedvencem volt ez a tusfürdő. Friss illatú voltam a tusolások után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Nagy nyári kedvencem volt ez a tusfürdő. Friss illatú voltam a tusolások után.

Nikki8895

2017. augusztus 31.

imádom !! az illatát még reggel is érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

imádom !! az illatát még reggel is érzem.

malnakiralyno

2017. augusztus 30.

Eddig egyik balea tusfürdővel sem volt bajom, ez bizony kivétel: az illatát is nagyon hamar meguntam, a végére már émelygősen rossz illata volt számomra, pluszban nagyon irritálta a bőrömet, kiszárította és viszketett tőle, de csak mire a végére értem, úgyhogy nem tudom mi történhetett vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

vivienlovesit

2017. augusztus 27.

Igazi friss, nyárias illat! ♡ Tipikus "hőségben használatos" tusfürdő.

Plusz pont:
* kedvező ár (269 Ft)
* vegán és cruelty-free

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Igazi friss, nyárias illat! ♡ Tipikus "hőségben használatos" tusfürdő.

Plusz pont:
* kedvező ár (269 Ft)
* vegán és cruelty-free

Cathi

2017. augusztus 20.

Én valami miatt nem vagyok kibèkülve a Balea tusfürdöivel. Sem az állaguk, sem pedig az illatuk nem fogott meg.
Ebben a változatban reméltem, hogy jó kis kókusz illata lesz, de persze sajnos nem... szinte semmi kokuszt nem éreztem benne, alig vártam, hogy elfogyjon, mert nagyon irritált már az illata. Azért adok 2 csillagot, mert nagyon olcsó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.