Balea

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hámlasztó hatású északai szérum hialuronsavval és glikolsavval. Olajmentes formulával, mely ideális zsíros bőrűeknek is. Arca reggelre puha, sima és tiszta lesz.

Ár: 600 , Eladó: Reci81
Állapot: Félig van, Helyszín: Budapest 10., fizetés: Személyes, posta
Ár: 600.- , Eladó: fagas
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm
babszem81

2019. november 24.

Először vettem. Nekem alapban nagyon szép bőröm van. Az államat sajnos vmi kicsapta, tej volt a bűnös szerintem. Erre kenem fel ezt a terméket, reggelre szépen korrigálja a kialakult bőrproblémát. Arcra kenve láthatóan feltölti a bőrt reggelre. Nem nagy durranás, még tart, de már nem használom mindennaposan. Imádlak Balea!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 24.

davidkriszti

2019. november 3.

Egy olyan arcradírt kerestem, ami nem fizikailag radíroz, és ezt a terméket találtam olyan árban, amit érdemesnek találtam, arra hogy kipróbáljam. Még tart a flakon. Majdnem minden este használom, vékonyan felkenem az arcomra. Néha szükségem van plusz hidratálóra utána, olyankor egy kevés krémet teszek még rá, bár az egyik komment miatt nagyon ügyelek, hogy csak alap hidratáló legyen, minden extra nélkül, mert tartok tőle, hogy nehogy valami szerencsétlen reakció történjen az arcomon. Nem igen tudom eldönteni, hogy nagyon jó-e a bőrömnek, vagy nincs sok hatása. Amit észrevettem, hogy a homlokomon levő egyenetlenségek enyhültek, és mintha kevesebbszer lenne kósza pattanás az arcomon. A legproblémásabb a menstruációm előtt szokott lenni a bőröm, de a legutóbbi alkalomkor érdekes módon alig volt bármi eltérés, és még az is lehet, hogy ennek köszönhetően. Bevallom, hogy használom a SUGU Beauty szilikon arcradírját is minden fürdéskor, úgyhogy nem igen tudom, hogy melyik a nyerő, vagy a kettő együttese tesz jót a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

nikii33

2019. június 11.

Nagyon jo kis termék, megfelelően teszi a dolgát. Este vékonyan folkenem és reggelre puha, sima lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Eszterke2010

2019. május 11.

1 hónapja használom és nekem bevált. Pihe-puha bőrt eredményez reggelre, amilyet eddig még semmivel nem tudtam elérni. Eltűntek a hámló részek és szebb lett a bőrképem is. Nagyon elégedett vagyok. Írták, hogy fényvédős krém kell mellé, így megvettem nappali krémnek a Balea Beauty Therapy arckrémet és az is szuper! Sokáig keresgéltem, és úgy érzem végre megtaláltam ami jelenleg jó a bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

sprefectesse

2019. április 5.

Amíg használtam, minden tök jó volt (bár az illatát eléggé utáltam), de most, hogy pár napja elfogyott, és hirtelen nem kaptam utánpótlást egyik dm-ben sem, ami a közelemben van, olyan durván csúnya lett a bőröm, hogy az valami siralom. Úgyhogy most mérlegelek, hogy vegyek-e ebből egy újat, és akkor innentől kezdve örök életemre elköteleződtem, vagy hozzam rendbe valami mással, és felejtsük el ezt a kis kalandot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Eszter555

2019. március 20.

Leárazva vettem, remélem nem szűnik meg, mert ha elfogy biztosan újra veszem. Rendkívül puha, bársonyos és egységes bőrt képez. Nincsenek száraz foltok, hámló bőr. Nekem nagyon bevált. Az illata nem vészes, hamar elillan. Öt csillag!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

random

2019. március 5.

sokat vacilláltam, hogy megvegyem-e vagy ne, a benne lévő alkohol miatt... de úgy voltam vele, hogy semmi más kencémben nincs alkohol, ebben az egyben elviselem. (amúgy nem irritál engem egyáltalán, és hamar beszívódik. a csökött orrommal nem érzem, hogy szaga lenne, persze ettől még lehet neki) és milyen jól tettem! végre van egy mindennapi hámlasztóm is. vagyis hát ezt csak 3-4x használom egy héten, mert 2-3x az eveline multifunkciósa van, egyszer meg enzimes, de azért ez kellett most nekem, hogy a telet rinocérosz-epidermisz nélkül kihúzzam valahogy. na meg a jó nehéz krémek, ha utcára megyek... persze ha találnék valami extrábbat ugyanezen az áron, lehet lecserélném, de idén elmegy :)

p.s.: kiderült hogy az AHA-savak nem igazán nekem valók... úgyhogy most épp a lábszáramon használom, hogy elfogyjon. és így látom csak igazán hogy mennyit hat! persze plusz csillagot ezért nem kap, de azért minden elismerésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

sdorcii

2018. december 19.

Sokan panaszkodnak, hogy túl alkoholos az illata, de én ezt egyáltalán nem tapasztaltam. Érdekes illata van, nem épp a legjobb, de az arcomon egyáltalán nem érződik. Nagyon gyorsan beszívódik, nekem nem hagyott semmilyen égő/csípő érzést, reggelre pedig nagyon szépen megtisztította az arcom. Mivel hámlasztó hatása van, én személy szerint inkább télen fogom használni, vagy nyáron napvédő krém mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

RCC

2018. december 11.

Nem tűnt fel, hogy bármilyen hatással lenne a bőrömre. Szerencsére nem pattogtam ki tőle, nem okozott bőrirritációt, ezért nem pontozom le egy csillagra, de elég felesleges termék volt. Rettentően alkoholos, néha könnyezett is tőle a szemem ha túl vastagon vittem fel (pedig figyeltem rá, hogy a szemkörnyékre ne kerüljön). Nagyon ragadt tőle bőröm, ha nem használtam utána éjszakai arckrémet reggel is érezhető volt még. Elhasználtam, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

dzsenci09

2018. november 25.

Nagyon sokat segített rajtam! A bőröm hálás érte,hogy megvettem! Bátran ajánlom mindenkinek! A bőröm tisztább lett tőle, simább és kevésbé pattanásos! Én biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 25.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).