Balea

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. október 8.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hámlasztó hatású északai szérum hialuronsavval és glikolsavval. Olajmentes formulával, mely ideális zsíros bőrűeknek is. Arca reggelre puha, sima és tiszta lesz.

melindadd

2020. július 17.

Az eddigi legeslegjobb éjszakai gélem!! Zsíros, mitesszeres bőröm van. Egyszerűen imádom!! Annyira pihe-puha lesz a bőröm ettől a géltől. Csak estére szoktam használni valamit, általában krémet, de sok(k) hatást eddig egyik termék sem ért el. Eddig. Itteni vélemények alapján választottam és maximálisan meg vagyok vele elégedve! Viszonylag olcsó, hozza amit ígér: ránctalanít (nem durva, de finom ráncokat nekem igenis eltünteti), puhítja a bőrt, hidratálja és azóta egy pattanásom sem volt!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Torulke92

2020. július 16.

Nagy kételyeim voltak ezzel a termékkel kapcsolatban, ám szerencsére ezek az első használat után elillantak.
Feszes, selymes, puha lett az arcom, szinte azonnal, nemhogy reggelre. Remek géles állagú, viszonylag hamar beszívódik, könnyen felvihető és eldolgozható termék. Ami picit zavar, hogy a kezem kicsit ragad utána, de annyi baj legyen, olyan remek hatása van, hogy ennyi difi belefér :)
Nagy félelmem volt, hogy esetleg neadjisten tele leszek tőle pattanásokkal - sajnos sokszor jártam már így - és semmi! Határozottan olyan egyenleted és tiszta az arcbőröm, mint egy selymes kisbabának.
Abszolút újravevős termék! Ajánlani tudom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Abszolút újravevős termék! Ajánlani tudom

virumiru

2020. június 26.

kétszer is újra vettem, ami nálam ritka, szóval jó cucc:) nem nagyon hittem a hámlasztó hatásában, de tényleg működik. én minden este használtam, lemosó, ez, hidratálókrém+pár csepp vadrózsaolaj és reggelre mindig tükör sima, hidratált arccal ébredtem fel, öröm volt rá sminkelni:) a pórusaim is kisebbek voltak pár hét eltelte után. igazából csak azért cseréltem le, mert szerettem volna erősebb hámlasztót használni. kezdésnek megfelelő, drogériás vonalon csodaszámba megy ez a termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

ivor

2020. június 8.

Kellemes meglepetés ő nekem, a "nem feltétlenül csak a drága a jó"- témában. Ez egy nagyon jó kis termék, teszi a dolgát, hetente 3-4 szer ez használom esténként, reggelre szép feszes bőrrel ébredek, nappalra már csak hidratálni kell. Hidratálni viszont nem tud- nem is ígéri- ezért a fennmaradó napokon este valamilyen nehezebb krémet/olajat rakok fel, hogy ezt ellensúlyozzam, így nagyon szépen beépült a rutinba, már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 8.

ani93

2020. május 31.

Nagyon praktikus és hasznos kis csoda. Tényleg teszi a dolgát se több se kevesbb. Már első használattal látszik az eredmény reggelre. A termékcsalád minden tagját beszerzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

maxblack

2020. május 2.

Ma vásároltam, lesz később Update. Célom az egyenletesebb bőrfelszín, ennek reményében választottam ezt az olajmentes hámlasztòt.
Felvétel után nekem ragacsos érzetet hagy, elsőre nem szimpatikus, meglátjuk reggel illetve pár nap múlva milyen hatása lesz. Egyelőre 3 csillag.

Update:
Kitisztìtotta a pórusokat egy hét használat után. Troveskin applikációt használok lassan egy éve, hogy nyomon kövessem a bőröm állapotát, szóval nemcsak beképzelem. Viszont mellette használom a Himalaya barackos arcradìrját és az epres arclemosót, ìgy azokkal együtt 5 csillagos termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Update:

Followbeauty

2020. április 6.

Nekem eddig bejött, kb 3 hete használom. Nem hagy zsíros érzetet mint a hasonló gél formájú krémek, valóban hidratáltabb az arcom. Viszont azt nem tudom, hogy mivel hámlasztó hatású, ezt addig lehet használni amíg el nem fogy, vagy csak alkalmanként? Másoknak mi a tapasztalata ezzel?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

Reci81

2020. március 19.

Sajnos nem vàlt be, szàrit nagyon pedig nekem zsiros a böröm. Ennyi pénzért belefért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

olizbo

2020. február 20.

Két hete vettem meg ezt a terméket, gondoltam kipróbálom az itteni vélemények után. Nekem látványosan javította a bőrképem, sokkal hidratáltabb , puhább a bőröm tőle. Alapvetően zsírosodásra hajlamos, problémás bőröm van, viszont mióta ezt használom,úgy vettem észre, hogy kevesebb patti alakul ki. Nem zsírosít, megszűntek a kisebb hámló részek a homlokomon.Úgyhogy nekem abszolút pozitív csalódás, főleg ebben az ár-érték arányban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

barbikovacs

2020. január 8.

Rendesen látványos a hatása így elsőre, (és másodikra, harmadikra, negyedikre is) VISZONT nagyon oda kell figyelni, mit kensz előtte/utána a bőrödre még, mert nekem nagyon durván kicsapta a bőröm az LVLY arclemosó habbal együtt (egymás után, nyilván). Mivel ez nem a szérum hibája, marad az 5 pont, de tanuljatok a hibámból :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).