Balea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. december 8.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Könnyen beszívódó, hidratálókban gazdag testápoló vaj, mely kakaóvajjal és shea vajjal kiválóan ápolja a száraz bőrt.

Ginnie01

2017. február 12.

Kár hogy már nem tudom újravenni, nagy kedvenc volt ez tényleg rászolgált a "csodaszer" értékelésre. Intenzív illata van,könnyen beszívódik és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

timi9897

2016. szeptember 28.

Én ezt szerettem a legjobban a megújuló illatok közül. A hatása a többinek is ugyanilyen jó, de az illata ennek a legjobb az én ízlésemnek :) Ár-érték arányban írni sem kell, hogy verhetetlen. Most 450Ft-ba kerül a legújabb, gyümölcsös illatú változata. És esküszöm, nekem jobban bejön a hatása is, mint az 5ezer forintos bodyshoposé (meg az illata is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

_-Mia-_

2016. július 10.

Hipercuki csomagolásban ennivaló illat, jó hatás. Csak egy baj van vele: ha bekenem a lábszáram és utána rövidgatyóban flangálok, a kiskutyám is megőrül tőle és le akarja nyalogatni rólam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Belyus

2016. július 1.

Jaj, imádtam, lefekvés előtti kézkrémnek használtam, sűrű, tejszínes csoki illata van. Sajnos a férjem minden este elmondta, hogy mennyire utálja a szagát, így mennie kellett. A krémet azóta is használom :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

katakovacs

2016. június 11.

Ez valami isteni volt.Nagyon jól hidratált, a bőröm könnyedén beszívta, csillagos 5!!!!! Kár hogy Pécsen egyik Dm-ben sincs :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

gonczyadri

2016. május 26.

Nemrégiben újra vettem, a nyár közeledtére aló tekintettel és azt kell mondjam, még mindig azt tudja amit régen: nagyon jól hidratál és bazi jó illattal ajándékoz meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

anda1213

2016. május 15.

Az illata kifejezeten tetszett csak sajnos nagyon nehezen akarta beszívni a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Cinti97

2016. május 13.

remek az illata és nem is drága szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

remek az illata és nem is drága szuper!

Kodi

2016. február 10.

Nagyon kedveltem az illatát és a hatását is. Nem annyira puha állagú, de könnyen bele lehetett dolgozni a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

Kinga79

2016. január 22.

Imádom. Sajnos, hamarosan elfogy és már nem látom a Dm-ekben :( Igazi vaj, kemény, mégsem nehéz bedolgozni a bőrömbe. Az illata mennyei, ha esetleg már annyira kiszárad a kezem, hogy berepedezik, ez helyre teszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0