Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aprouleany, Módosítva: 2013. december 2.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Vanilía illatú testápoló normál bőrre. Jojoba olajjal és E vitaminnal dúsítva.

OAdrienn

2013. december 19.

Számomra nagyon erős, vaníliához részben hasonlító illata volt, ami ráadásul sokáig is érződött. Hidratálni sem hidratált eléggé, szóval örülök, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Wildcat75

2013. november 12.

Nagyon finom a textúrája, de az illata engem émelyített...
Ez is "megvolt"....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 12.

Nagyon finom a textúrája, de az illata engem émelyített...
Ez is "megvolt"....:)

AlmásiKriszta

2013. március 2.

Imádom a vanília illatot, hát ebben kicsit csalódtam. Könnyű, jól felszívódik de ennyi. Talán még kétszer betudom kenni magam vele, aztán elfogy és nem veszek többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 2.

kati545

2013. február 17.

Csak a lábszáramra használok testápolót, s oda ez megfelel. Semmi különös hatása nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Essie

2013. február 7.

Közepes hidratáló hatással rendelkezik szerintem. Egyszer jó volt, de nem venném újra. Az illata engem vaníliás kekszre emlékeztet, az állaga pedig tényleg olyan krémes-pudingos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 7.

e13

2013. január 30.

Nekem sajnos nem vált be. Sem illat szempontjából, sem hidratálásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Nekem sajnos nem vált be. Sem illat szempontjából, sem hidratálásban.

Jennyke

2013. január 29.

Mű-vanilia illat,de nekem bejön.Az állagát imádom,olyasmi mint egy krémes joghurt vagy nem is tudom mihez hasonlit,hidratálni viszont egyáltalán nem hidratál.4 euróért vettem ajándékcsomagban a kézkrémmel együtt.Annyiért megérte,de egyébként többször nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

mili

2013. január 11.

A karácsonyi ajándékcsomagok le voltak árazva a dm-ben. így 700 ft-ért kaptam meg ezt a testápolót a vaníliás kézkrémmel együtt. Nem tett rám nagy benyomást ez a krém. Az illatától szabályszerűen hányingerem van, használat után pár órával már száraz is a bőröm. Az összetevőt tanulmányozva ledöbbentem, hogy minek bele ennyi parabén. Kárba nem ment, mert a testvérem lecsapott rá, neki tetszik nagyon, még az illata is, így átlagoltam nekem 1 * neki meg 5, így kap egy hármast.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 11.

Dorcii

2013. január 4.

Normál bőröm van, amilyenre ez a termék való, és nekem így télen ez is tökéletesen elég. :) az illata sajnos alig érezhető, de az állaga vanília pudingos. Nekem nagyon tetszik, normál bőrre pont jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

timcsah11

2012. szeptember 15.

Le volt árazva, csak ezért vettem meg. No meg mert nagyon imádom a vaníliát:) Hát, ebben csalódom kellett egy kicsit. Az illata nemigazán vaníliás, olyan furi. Az állagát szeretem, szerintem viszonylag hidratál is, bár nekem melegebb évszakokban nincs gondom a száraz bőrrel. Télen viszont nem hiszem, hogy nem ezt fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.