Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: Yecaep, Módosítva: 2014. november 24.

Kategória:   Testápolók

2013-as karácsonyi limitált kiadás

Édes, virágos illatú testápoló, mely táplálja és kényezteti a bőrt.

Ajándékcsomagban kapható a tusfürdővel együtt.

Kiszerelés: 200 ml

nagydora911

2017. június 2.

Találtam még egy elbújt darabot a szekrényben így a télen gyorsan el is használtam. Maga a termék nagyon híg állagú volt, nem szerettem elkenni és nem is hidratált valami jól. Az illatát tudnám egyetlen pozitívumként említeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

2014. március 23.

Átlagosnál kicsit hígabb, közepesen hidratáló hatású testápoló. Az illata számomra annyira nem télies, de meglehetősen finom. Nem olyan túl gyors a felszívódása, és icipici réteg marad utána. 3,5-re értékelném ha lehetne, de nem lehet, úgyhogy nálam csak 3-as, hiába olcsó, mert a Baleának vannak ennél sokkal jobb testápolói is, mind hatásban, mind illatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

Ophelia

2014. február 4.

Alaposan rámijesztett a tubus, amikor kinyitottam és elkezdte magából lövellni a testápolót, azt sem tudtam hirtelen, hova nyúljak. :D Szóval eléggé...érdekes az állaga, meg a viselkedése, na mindegy. :D Az első sokk után megtanultam bánni vele, és nagyon szeretem, az illata kicsit enyhébb, mint a tusfürdőjének és érződik rajta az a tipikus Balea krém-illat, amit amúgy is szeretek. Mivel teljesen folyékony, könnyű eloszlatni, mégsem érzem vizesnek, gyorsan beszívódik, de érzem a bőrömön utána, hogy volt értelme kenegetni, puha leszek tőle és illatos. :) Újra nem venném, minden limitált fahéjas-édes cuccal együtt legyen vége a télnek. :P A krémes helyett rémes állag miatt semmi esetre sem a csodaszer kategória.
Még valami, szerintem irtó nehéz kinyitni, főleg krémes kézzel, mivel muszáj vagyok visszazárni az állaga miatt. Ma végre rájöttem, mitől van állandóan elvágva az ujjam ugyanott...:P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

maja54

2014. február 2.

Nekem nem tetszik annyira az illata, de jól hidratál, folyós állaga van kicsit, de nem rossz egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

Jelizz

2013. december 24.

Nagyon finom az illata.. tartós is! De sajna nagyon folyik és né hol ki ütött :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 24.

black_cico

2013. november 24.

sikerült nekem is beszerezni, pont az utolsó csomagra csaptam le :) 899ért nagyon megérte, cuki és szép dobozban két kincs :)) szerintem a Balea idén nagyon eltalálta a téli kiadást, mind illatban, mind dizájnban.
ez a testápoló még jobban tetszik, mint a tusfürdő (mindkettő 200 ml, ami nem nagy mennyiség, nekem főleg tusiba kevés, testápolóban azért elég). a kivitelezés ahogy a tusinál is írtam, ennél is hátrányos, mert elég folyós állagú, sokszor nyomás nélkül is jön, de nembaj, meg van bocsájtva, mert az illata valami mesés, ennél téliesebb, karácsonyibb nincs.. nagyon édes, fahéjas, almás, szegfűszeges, narancsos mindenféle jó beütése van, csodásan issza be a bőr, mivel az állaga könnyed, már-már vízes.. tehát nagyon hamar felszívódik és lehet is öltözni, a bőr pedig csodásan selymessé válik :)
amúgy a tusinak és ennek nagyon hasonló az illata, talán ennek még intenzívebb :) kár, h nem lehet őket kapni külön külön is, nagyobb kiszerelésben és nagyobb készlettel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

TN82

2013. november 21.

Miskolcon vettem az egyik DM-ben. Nagyon jó, édes illata van, engem inkább valamilyen gyümölcsre emlékeztet, talán mangóra vagy ilyesmi. Jól hidratál. Kicsit lassabban szívódik be, de utána selymes bőrérzetet ad. Az árát szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

noribori007

2013. november 19.

Én a kecskeméti DM-ben vettem meg. Nagyon kellemes, finom illata van és elég sokáig érződik is :) egy kicsit folyós, de könnyen és nagyon gyorsan beszívódik és meglepően jól hidratál :) a tusival együtt, ha jól emlékszem 899 Ft. Teljesen megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.