Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. június 11.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

"Life is so sweet – tartja a mondás. Nincs is jobb az édes semmittevésnél, ezt a mi kis lajhárunk is nagyon jól tudja. Kedvenc időtöltése a lustálkodás, imád naphosszat ejtőzni az árnyékos fákon. Kapcsolj ki és élvezd a Balea „born to be lazy” testápolójával a pihentető napokat!"

Lichike

2019. május 26.

A dobozával megvásárolt engem, én meg őt. Az illata is nagyon jó, frissítő, apró vidámságforrás. Nagyon fiatalos illata van. Gyorsan beszívódik a bőrbe. Az érzékenyebb bőrt ez is marja, úgy mint a többi baleas testápoló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

GyDorka

2018. március 2.

Nagyon szeretem, hogy a Balea mindig előrukkol valami cukisággal. Mikor megláttam ezt a lajhárt, gondolkodás nélkül tettem a kosaramba. Számomra ez a csomagolás egy hatalmas plusz, már csak emiatt is örömmel használom minden nap! Maga a krém is nagyon meggyőző. Lágy, vizesebb az állaga, nagyon gyorsan beszívódik, jól hidratál. Az illatát egyszerűen imádom! Nagyon finom édes egy kis fanyarsággal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

SzabinaL

2018. február 13.

Szeretem az édeskés illatát, az hogy "vizesebb" állagú pedig kifejezetten imádom, mivel nem szeretem a hátramaradt zsíros érzetet a kezeimen, se a bekent testrészeimen. Esténként viszem fel és örülök, hogy gyorsan beszívódik. Az aranyos csomagolás egy PLUSZ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

buzavirag

2017. december 2.

Nekem ilyenkor télen a hidrataló hatása kicsit kevés. Inkább vizes az állaga, majd nyáron veszem újra elő, akkor ez az illat is jobb lesz számomra. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

cintialaura

2017. december 1.

Ajándékba kaptam, magamtól már nem használok balea testápolókat - mióta pedig ehhez hasonló gyerekes csomagolású termékekkel rukkolnak elő, azóta az egész márkát skippelem -. Az illata pont annyira megfoghatatlan és semmitmondó, mint a rizsa a csomagoláson. A hidratálása nyáron elég lehet, ha nem kifejezetten száraz a bőre valakinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 1.

Isabell

2017. november 30.

Annyira édes ez a csomagolás, hogy a tusfürdője után ezt is be kellett szereznem :D Nem bántam meg, mert nagyon finom az illata, kellemesen híg az állaga, ezáltal gyorsan be is szívódik, és egész tartós is. :) Nálam 10/10.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Kelokaa

2017. október 4.

Szupiii újravevősnemisegyet! Édes - gyümölcsös, elsőre talán licsi illatú, állaga a szokásos, kicsit talán vizesebb, nem ragad, estére kiváló, megnyugtatja az érzékeket! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).