KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 22.

Kategória:   Tusfürdők

Itt az idő egy felfrissítő pihenéshez! A Born to Be Lazy tusfürdő gyengéden tisztít, gyümölcsös-édes illatával körülölel. Vegán termék.

jane79

2018. július 11.

Nagyon cuki volt a csomagolása, illata viszont nem jött be túl édes volt. De természetesen mint más Balea tusi az árát megérte.

jane79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

SimonO

2018. május 9.

Egyértelműen a csomagolás volt az, amin felnevettem, aztán jött velem.
Kellemes, bogyós gyümölcsös, illetve édes cukorkás keverék illata van, de az illat nem sokáig érződött.
A felénél már valahogy meguntam, nem vásároltam volna újra.
Az ár megfelelő volt.

SimonO
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

Egyértelműen a csomagolás volt az, amin felnevettem, aztán jött velem.
A felénél már valahogy meguntam, nem vásároltam volna újra.
Az ár megfelelő volt.

v.alexandra27

2018. április 30.

Engem is a csomagolása fogott meg elsősorban, de a tusfürdővel is elégedett vagyok. Kellemes illata van, teszi a dolgát.

v.alexandra27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

vvivien

2018. április 6.

Szinte minden állatos tusfürdőt próbáltam.
Az illata finom gyümölcsös cukorkás, nem szárítja a bőröm, az illata viszont egyáltalán nem tartós, de az ára remek.

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 6.

Szinte minden állatos tusfürdőt próbáltam.

orsicsiga

2018. április 3.

Berántott a marketing, győzött a cuki csomagolás. Viszont az illata valami borzalom, annyira mű, hogy folyékony szappantartóba került a konyhában..

orsicsiga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

kinga180

2018. március 14.

Nagyon szeretem a Balea tusfürdőket, ár-érték arányban a verhetetlenek. Mivel szeretek szinte minden nap más illatú tusfürdőt használni rengeteget kipróbáltam már. Ez az egyik kedvenc azok közül. Édes-gyümölcsös illata van, amit imádok!

kinga180
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Sorea

2018. március 8.

A csomagolása miatt vettem meg, tényleg szuper cuki. Jaj, de az illata nekem nagyon nem tetszett sajnos, így elég nyűg is volt elhasználni ezért csak a 3 csillag.

Sorea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

nagydora911

2018. március 8.

A csomagolása nagyon megnyerő, de sajnos nem jött be. Az illata számomra valami borzasztó,ebben az esetben szerencsére nem marad meg sokáig.

nagydora911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

lilbenike

2018. március 3.

Annyira nem szeretem ezeket a limitált tusfurdoket megszeretem es sose tudom újra venni. ..

lilbenike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Hopi

2018. január 30.

Amikor megláttam, hogy lajháros, egyből tudtam, hogy megveszem, akármilyen illata is van. Szerencsémre az illata is nagyon kellemes, nem tudnám beazonosítani, hogy pontosan milyen, de tetszik. Emlékeztet is valamire, de még nem sikerült rájönnöm, hogy mire.
Múlt héten kerestem, de sajnos már csak hűlt helyét tálaltam.
Kicsit ilyen szeretem-gyűlölöm viszonyban vagyok ezekkel a limitált tusfurdokkel: szeretem az újdonságokat, de mikor valamelyik illat kifejezetten jól sikerül, akkor megszeretem, de hiába nő hozzám, nem tudom újra venni.
Lényeg ami a lényeg, ez egy nagyon jól sikerült kiadás volt, remélem egyszer még visszahozzák. Minőségre pedig szokásos balea.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

Múlt héten kerestem, de sajnos már csak hűlt helyét tálaltam.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate