KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 22.

Kategória:   Tusfürdők

Itt az idő egy felfrissítő pihenéshez! A Born to Be Lazy tusfürdő gyengéden tisztít, gyümölcsös-édes illatával körülölel. Vegán termék.

Sisszy

2018. október 6.

Büdös rothadó pirosgyümölcsös illata van. Szerencsére nem tartós az illata, nagy nehezen használtuk el. A csomagolása az egyetlen pozitívum.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

gittus0924

2018. szeptember 8.

Nagyon aranyos csomagolása van, szerintem szinte mindenkit ez fogott meg :) az illata nekem már túl édes volt, ezért 4 csillagot adok, de egyébként megéri az árát, semmi gondom nem volt vele.

gittus0924
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

jane79

2018. július 11.

Nagyon cuki volt a csomagolása, illata viszont nem jött be túl édes volt. De természetesen mint más Balea tusi az árát megérte.

jane79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

SimonO

2018. május 9.

Egyértelműen a csomagolás volt az, amin felnevettem, aztán jött velem.
Kellemes, bogyós gyümölcsös, illetve édes cukorkás keverék illata van, de az illat nem sokáig érződött.
A felénél már valahogy meguntam, nem vásároltam volna újra.
Az ár megfelelő volt.

SimonO
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

Egyértelműen a csomagolás volt az, amin felnevettem, aztán jött velem.
A felénél már valahogy meguntam, nem vásároltam volna újra.
Az ár megfelelő volt.

v.alexandra27

2018. április 30.

Engem is a csomagolása fogott meg elsősorban, de a tusfürdővel is elégedett vagyok. Kellemes illata van, teszi a dolgát.

v.alexandra27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

vvivien

2018. április 6.

Szinte minden állatos tusfürdőt próbáltam.
Az illata finom gyümölcsös cukorkás, nem szárítja a bőröm, az illata viszont egyáltalán nem tartós, de az ára remek.

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 6.

Szinte minden állatos tusfürdőt próbáltam.

orsicsiga

2018. április 3.

Berántott a marketing, győzött a cuki csomagolás. Viszont az illata valami borzalom, annyira mű, hogy folyékony szappantartóba került a konyhában..

orsicsiga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

kinga180

2018. március 14.

Nagyon szeretem a Balea tusfürdőket, ár-érték arányban a verhetetlenek. Mivel szeretek szinte minden nap más illatú tusfürdőt használni rengeteget kipróbáltam már. Ez az egyik kedvenc azok közül. Édes-gyümölcsös illata van, amit imádok!

kinga180
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Sorea

2018. március 8.

A csomagolása miatt vettem meg, tényleg szuper cuki. Jaj, de az illata nekem nagyon nem tetszett sajnos, így elég nyűg is volt elhasználni ezért csak a 3 csillag.

Sorea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

nagydora911

2018. március 8.

A csomagolása nagyon megnyerő, de sajnos nem jött be. Az illata számomra valami borzasztó,ebben az esetben szerencsére nem marad meg sokáig.

nagydora911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate