Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 7.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Vegán arctisztító krém barna cukorral és chia kivonattal. Gyengéden távolítja el a piszkot, faggyút és sminket. A hidratáló barna cukor, B5 provitamin és glicerin megakadályozza a kiszáradást, az allantoin pedig segít megnyugtatni a bőrt.

Ár: Ajándékba is szívesen adom , Eladó: tsolya
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/posta
Nikk89

2019. május 11.

Én ezt azért vettem le anno a polcról, mert azt hittem arcradír (cukor,chia mag..), de nem, ez egy sima arclemosó.
Csikorgósan tisztára lehet vele mosni az arcot (szóval aki azt nem kedveli, annak nem ajánlatos megvennie), az illata édes (cukros-mézes) számomra nem zavaró, kicsit szárít, de én elhasználtam, az én bőrömet abszolút nem irritálta. Egynek jó, még lehet újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

anett8820

2019. május 7.

Nekem sajnos nem vált be. Használata után az egész arcom piros lett és égett, van benne valami ami nem tetszett a bőrömnek. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Bozizu

2019. május 4.

Egyszerűen szerelmes vagyok ebbe az édes kis csodába. Az állaga krémes, balzsamos, az illata valami mennyei, legszívesebben megkóstolnám, annyira finom, és ami a lényeg, hogy meglepően jól tisztít. Alapvetően reggelente használom, az éjszakai krémek, szérumok lemosására, de néha este is és a sminket is simán leszedi, bár komolyabb, vízálló sminkeknél még nem próbáltam bevetni. Használat után finom, puha a bőröm, nem húzódik és én szerencsére nem tapasztaltam égető, csípő érzést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

Grafitzsiraf

2019. április 27.

Nemrég kúszott csak be a hajam alá, hogy van olyan termék, hogy cleansing balm (aki smink- és kozmetikum területen up-to-date, biztosan már rég használ hasonlót). Rögtön rá is csaptam a DM-ben, mikor megláttam. Az árát illetően senki nem vállal nagy kockázatot a kipróbálással. A már korábban leírt "sütis" illat nagyon emlékeztet egy másik termékre, de még nem jöttem rá, mire. Kevés is elég és -lehet, hogy rutintalanságom miatt- eszem sem jutott, hogy fent hagyjam az arcomon, csak bevizez-felken-lemos üzemmódban használtam...és az eredmény: semmi pandamaci effekt, mindent (alapozó, makacskodó szempillaspirál, vízálló tus) levitt seperc alatt. Jó kis termék ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

palibogi

2019. április 17.

szintén vörös lett az arcom tőle... égetett. hamar le is mostam. viszont! miután lement a pirosság az arcom nagyon szép tiszta lett. így csak este használom néha mert kell neki fél óra hogy a pirosság lemenjen... de nem elájultam el tőle, sőt inkább attól majdnem hogy rákvörös lett a fejem. sajnos hogy marja az arcom, pedig a száraz bőrömet nagyon szépen tisztítaná...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Cukiduda

2019. április 2.

Kellemes illatú, enyhén habzók lemosó. Kissé szárít, az ígéretével ellentétben. Viszont szépen eltávolítja a sminket. Csupán amiatt vonok le egy csillagot, mert kötelező utána hidratálót használni, húzódik ugyanis a bőröm a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

kawaiichan

2019. március 17.

Nem tudom, mi lehet benne, de 2 előttem szólóhoz hasonlóan fenn hagytam pár percre az arcomon, és lemosás után tűzvörös lettem, az arcom forró volt, és húzott a bőröm.
Semmire sem vagyok allergiás, az arcom még a random e-bayes koreai sheet-maszkokat is bírta. Szörnyű, nagyon nem ajánlom, mivel már 3man is tapasztaltuk ugyanazt a problémát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Pdori888

2019. március 15.

Első használat után a kukában landolt.. 1 percig hagytam az arcomon és ezidő alatt brutálisan kipirosodott tőle a bőröm és nagyon durva égető érzést éreztem. Többet nem kísérleteznék vele..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

natasa

2019. február 22.

Végre megláttam a polcon, meg is vettem. Kellemes és hatékony arclemosó. Az illata édeskés, annyira nem kellemetlen, de nem hiányozna. Kevéske elég belőle, krémes, és nem tapad a bőrre, könnyű lemosni is. Szépen tisztít, nem szárít, nem zsírosít. Eddig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

tara95

2019. február 19.

Alapvetően az olajos lemosók nagy barátja vagyok, de vonzottak a balzsamok is. A pasihoz kéne valami ami nem drága, leviszi a sminket, könnyen beszerezhető. És kérem a balea megcsinálta.

Egy borsónyi elég, csutkára leviszi a szempillaspirált is, én még használok utána arclemosót is. Egyébként az illatát alig lehet érezni, kb felesleges a parfüm...bátran vigyétek zsíros bőrre is, mert remek dupeja a koreai olajos lemosóknak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Betaine
Vitaminok: Panthenol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.