Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 7.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Vegán arctisztító krém barna cukorral és chia kivonattal. Gyengéden távolítja el a piszkot, faggyút és sminket. A hidratáló barna cukor, B5 provitamin és glicerin megakadályozza a kiszáradást, az allantoin pedig segít megnyugtatni a bőrt.

kawaiichan

2019. március 17.

Nem tudom, mi lehet benne, de 2 előttem szólóhoz hasonlóan fenn hagytam pár percre az arcomon, és lemosás után tűzvörös lettem, az arcom forró volt, és húzott a bőröm.
Semmire sem vagyok allergiás, az arcom még a random e-bayes koreai sheet-maszkokat is bírta. Szörnyű, nagyon nem ajánlom, mivel már 3man is tapasztaltuk ugyanazt a problémát.

kawaiichan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Pdori888

2019. március 15.

Első használat után a kukában landolt.. 1 percig hagytam az arcomon és ezidő alatt brutálisan kipirosodott tőle a bőröm és nagyon durva égető érzést éreztem. Többet nem kísérleteznék vele..

Pdori888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

natasa

2019. február 22.

Végre megláttam a polcon, meg is vettem. Kellemes és hatékony arclemosó. Az illata édeskés, annyira nem kellemetlen, de nem hiányozna. Kevéske elég belőle, krémes, és nem tapad a bőrre, könnyű lemosni is. Szépen tisztít, nem szárít, nem zsírosít. Eddig nagyon tetszik.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

tara95

2019. február 19.

Alapvetően az olajos lemosók nagy barátja vagyok, de vonzottak a balzsamok is. A pasihoz kéne valami ami nem drága, leviszi a sminket, könnyen beszerezhető. És kérem a balea megcsinálta.

Egy borsónyi elég, csutkára leviszi a szempillaspirált is, én még használok utána arclemosót is. Egyébként az illatát alig lehet érezni, kb felesleges a parfüm...bátran vigyétek zsíros bőrre is, mert remek dupeja a koreai olajos lemosóknak!

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

Lunora

2019. február 17.

Az én bőröm nagyon száraz és még érzékeny is. Ennek ellenére imádom.
1. Az ára okés már kb 2 hete használom és alig fogy, mivel egy kevés is elég belőle.
2. Az illata valami fantasztikus. Valamilyen sütire emlékeztet. Jó lenne ebből egy tusfürdős kivitel is.
3. A sminkemet még semmi nem hozta le így. Ilyen gyorsan és ilyen hatékonyan.
(Bevizezem az arcom. Belemasszírozok egy borsónyi krémet és lemosom. És ennyi. Ennek ellenére még a szempillaspirálomat is leviszi.

Nekem egyszer csípte a bőröm amikor tovább kb 3 percig rajta hagytam. Azonban ennek ellenére biztos hogy újra veszem.

Lunora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 17.

Az én bőröm nagyon száraz és még érzékeny is. Ennek ellenére imádom.
3. A sminkemet még semmi nem hozta le így. Ilyen gyorsan és ilyen hatékonyan.

abicicaaa

2019. február 2.

Nagyon érzékeny borom van, hezitalva vettem meg az eddigi velemenyek miatt, de engem nem mar. Mar szinte vartam a kellemetlen, égő érzést, de sehol semmi szerencsere.
Parfumtartalma miatt feltem hogy esetleg pattanasokat okoz, de nem történt semmi. Nagyon eros edes illata van, kicsit zavar.
Nem hagyott huzodo erzest maga utan, mint a mindenmentes baleas arclemoso, de semmivel sem tud többet, es meg felesleges illatanyag is van benne. Ennek ellenere jo kis lemoso, sminket is teljesen leszedi.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

bingus86

2019. január 30.

Niki19998-hoz hasonlóan lemarta nekem is arcom! Nem tudom, hogy mi lehet benne, ami ennyire nem tetszik a bőrömnek, de mèg sosem jàrtam ìgy semmivel. Kàr, mert egyèbkènt jó lenne a nagyon szàraz bőrömre.

bingus86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

random

2019. január 28.

wow. szeretném azt mondani hogy ez a cucc mindent megváltoztatott... ami azért nem teljesen igaz. viszont a téli szárazságot (vagyis amikor a bőröm a télen száraz-kombinálttá válik) remekül kezeli, végre nem szárad ki a bőröm azonnal az esti arclemosás után. persze nem is hidratál különösebben, szóval ettől még kell a hidratáló utána, de ráér, nem érzem azt hogy azonnal különben sikítok... viszont jól tisztít. amit hátránynak felhozhatnék, az az illata - ez egyéni preferencia, de elég édes. talán nem émelyítően, de közel van hozzá... ja, és azért jóval több kell belőle, mint elsőre gondoltam, borsó helyett olyan földimogyoró nagyságú. szerintem erre a télre ez tökéletesen megfelel, aztán meglátjk meddig árulják, lehet újra is veszem.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Niki19998

2019. január 21.

első alkalomkor fent hagytam az arcom 1-2 percre,érezni kezdtem,hogy ég az arcom aztán lemostam és az arcom tűz piros volt. Reménykedem,hogy a további alkalomkor nem így fog kinézni az arcom,különben nem fogom használni.

Niki19998
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

vivieeen1919

2019. január 13.

Könnyed, jó állaga van és jol tisztit. Lassan is fogy, selymes a hasznàlata után az arcom. Én biztos hogy ujra fogom venni.:)

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Betaine
Vitaminok: Panthenol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.