Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 7.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Vegán arctisztító krém barna cukorral és chia kivonattal. Gyengéden távolítja el a piszkot, faggyút és sminket. A hidratáló barna cukor, B5 provitamin és glicerin megakadályozza a kiszáradást, az allantoin pedig segít megnyugtatni a bőrt.

Ár: 500 Ft , Eladó: koboldmaki
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel Budapesten.

Eoryorsi

2020. március 14.

Kukában landolt. Nagyon szárította a bőröm. Az illata sem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Kukában landolt. Nagyon szárította a bőröm. Az illata sem tetszett.

CandyCurses

2020. február 27.

Lusta voltam elmenni a Müllerbe a nagy L'Oreal-os krémes arclemosómért, úgyhogy rövid nézelődés után ezt kaptam le a polcról. Bár nem sminkelek erősen, konkrétan alapozó, korrektor, szemöldökpor és spirál, de ez maradéktalanul levisz mindent.

Az égető, de inkább zsibbasztó érzés nekem is feltűnt; engem ez azért lepett meg, mert rendkívül strapabíró bőröm van, semmi nem szokta zavarni. Zuhany alatt használom, így maradéktalanul és gyorsan le tudom mosni, mielőtt leégne a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

PrincessMarshmallow

2020. február 8.

Teljesen véletlenül került hozzám ez a termék. Azt hittem, a kis csomagos arcradír nagytestvére tubusban. Aztán csak itthon vettem észre és olvastam el, hogy ez egy arctisztító.
De egyáltalán nem bántam meg!
A sminket nagyon szépen eltávolítja és amióta használom, szebb a bőröm. Valíszínűleg azért, mert nem hagy smink vagy kosz maradvány a fejemen, amitől pattanások keletkezhetnének.
Nekem egyáltalán nem csípte a szemem környékét. Kombinált - néhol száraz, néhol zsíros- bőröm van. Az olajos területeket nagyon szépen "megrendszabályozta", szóval kevésbé zsírosodom. A száraz részeimnél nem vettem észre változást, de a termék használata után mindenképp tegyünk fel hidratálót.

Szóval nekem nagyon bevált. Az illata remek, az ára is kedvező, nem kell belőle sokat használni egy arcmosáshoz.
Újravevős! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

De egyáltalán nem bántam meg!

Újravevős! :D

Csutak

2020. január 6.

Eredetileg arcradírt szerettem volna, azt hittem ez a termék is az, de nem bánom így utólag, hogy megrendeltem. Szépen tisztít, finom illata van és nem szárít, ez első használat után a véleményem, addig csak négy csillagot merek adni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Gingerbread88

2020. január 4.

Semmi extra. Szárazabb, picit érzékeny a bőröm, ezért nagyon szeretem, hogy krémes és engem (még) nem csíp. A barátom mindig megdicséri az illatát. Nem lett tőle szebb a bőröm, talán 1-2 pattanással több is van rajta, mint szokott lenni, de nem is vészes. Egyszerűen nem csinál semmit, de nem ront a bőröm állapotán, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Lorcii11

2019. december 29.

Smink lemosasra hasznalom arra nagyon jo.Nem hagyom rajta sokaig lemosom. Ha magaban hasznalom az arcomra az orrom koruli reszt csipi. Meg viszket tole. Lemosas utan elmulik. Betudom a szaraz boromnek ezt a tulajdonsagat. Ar ertek aranyban jo smink eltavolito de nem biztos hogy ujra vennem. Eleg sokaig jo.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

széva

2019. december 8.

Már kipróbáltam micellás viz után is,de nekem ha csak ezzel jól bekenem az egész arcom szinte teljesen leszedi a sminket. Még a szempillafestéket sem kell olyan sokáig nyüstölnöm mint egyéb lemosóval. Ja és véletlenül vettem azt hittem bőrradír :-D Ennyi pénzért nem is rossz.

Hát lányok én nagyon megszerettem ezt a kis kencét. Kiváltotta a micellás szemfesték maszatolást,és nem kell vattakorong sem. Én mogyorónyi mennyiséggel átmasszírozom az arcom,szemem. Aztán leöblítem meleg vízzel és jöhet a szokásos rezgős arctisztítóm a habzó cerave lemosóval. Nem húzódik a bőröm és kipróbáltam tényleg tiszta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 8.

failedstardoll

2019. október 14.

Tökéletes sminklemosásra, azonban a szememet iszonyatosan csípi, így a szempillaspirálhoz külön mást kell használnom. Egyébként azt is leszedné, csak nem szeretnék megvakulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

abicicaaa

2019. szeptember 30.

Update: mostansag csip, mint az allat. Nem vorosodik ki az arcom, de eleg ijeszto, hogy konkrétan lezsibbad tole az arcom. Kuka. A szaga miatt egyebkent sem terveztem ujravenni.

Nagyon érzékeny borom van, hezitalva vettem meg az eddigi velemenyek miatt, de engem nem mar. Mar szinte vartam a kellemetlen, égő érzést, de sehol semmi szerencsere.
Parfumtartalma miatt feltem hogy esetleg pattanasokat okoz, de nem történt semmi. Nagyon eros edes illata van, kicsit zavar.
Nem hagyott huzodo erzest maga utan, mint a mindenmentes baleas arclemoso, de semmivel sem tud többet, es meg felesleges illatanyag is van benne. Ennek ellenere jo kis lemoso, sminket is teljesen leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

2019. szeptember 30.

Kedvenc arclemosóm!! Mindig micellás víz után használom, így tökéletesen tiszta lesz az arcom. Nagyon finom az illata, krémes és nem szárít egy kicsit sem. Megszámolni sem tudom, hányat fogyasztottam már el. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Betaine
Vitaminok: Panthenol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.