Balea

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mizsancsa, Módosítva: 2016. március 26.

Ár:   1900 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A nappali elixír bizonyítottan késlelteti a bőr kronológiai öregedését. Erősíti a bőr szerkezetét és megkönnyíti a ráncok kisimulását, így a bőr 7 nap alatt fiatalabb, feszesebb lesz.

agirlhasnoname

2016. november 9.

Sajnos nekem komoly kipattogást okozott, pedig az almaőssejt technológia miatt nagyon bíztam benne. Az illata finom, jobb híján a testem többi részére kenegetem "ártani nem árt" elven... Egyértelmű, hogy újravenni soha többet nem fogom. Azért érdemli meg a 3 csillagot, mert ez egy egyéni tapasztalat, attól még másnak beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

gida80

2015. szeptember 18.

Könnyű,kellemes viselet.Gyorsan beszívódik,sminkalapnak is tökéletes,finom az illata és még fényvédő is van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

ilendi92

2015. szeptember 2.

Nekem bejött így nyáron. A fényvédője pont jó és hamar beszívódik, ami még ennél is fontosabb, hogy nem leszek pattanásos tőle. Jól lehet rá sminkelni szóval egy szónak is száz a vége tavasztól őszig számomra megfelelő nappali arckrém :) Örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Csirip74

2015. június 14.

Tavasszal kezdtem el használni, azt kell mondjam nagyon bevált. Nem túl sok és nem is kevés a bőrömnek, pont jó a táplálása. Jól felszívódik és az alapozót is szépen tudom eloszlatni rajta. Nem lettem pattanásos és mitesszerem sincs több. Friss üde növényes illata van, árban is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 14.

lujzi

2015. március 4.

két kis kiszerelést használtam el, de nem hagyott mély nyomokat bennem. elég könnyű krém, könnyen eloszlatható, és hamar beszívódik, viszont kombinált bőrön elég hamar átfénylik. a 15 faktor nekem személy szerint kevés. nem csodaszer, lényegesen jobb termékek léteznek erre a célra, de akinek sürgősen kell olcsó fényvédős krém, megérhet egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 4.

sztikke

2014. július 1.

Elsősorban a fényvédő miatt vettem meg, és azt kell hogy mondjam, hogy valóban használ! A bőröm azonnal beszívja, nem pattogok ki tőle, ami azért nagyon jellemző az én bőrömre. Nyárra ez pont elég, lehet télre már nem lesz elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Zsabo

2013. november 23.

Böngészgettem az arcápolókat és valahogy rátaláltam erre a krémre gondoltam kipróbálom. Az éjszakait vettem belőle nekem bejött, kellőképpen zsíros és az illata is jó. A dekoltázsomra is kentem belőle és egy pár napja azt veszem észre, hogy az apró ráncok halványulnak. Eddig is kentem ide krémet, mert ugye az alvás során törődik a bőr. Aztán úgy gondoltam megveszem a nappalit is, ez is bejött ez kevésbé zsíros (nekem) mint az éjszakai. Normál bőrűeknek ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 23.

Hoppjulika

2013. október 24.

Nekem "kiizzadja" a bőröm, nem szívódik fel rendesen. Nem veszem meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 24.

Nekem "kiizzadja" a bőröm, nem szívódik fel rendesen. Nem veszem meg többet.

somodiedo

2013. október 19.

Én az éjszakait vásároltam meg, szintén csak kis kiszerelésben, szerencsére. Az illata nagyon tetszik, kb ennyi a pozitívuma. Könnyen kenhető, be is szívódik, idáig rendben van, de reggelre talán még gyűröttebb volt az arcom, mint a használata nélkül, és nem hidratált semmit. Kb 1 hetes használat után nagyon kiszárította a bőrömet, több helyen elkezdett hámlani. Ebben a Balea termékben nagyot csalódtam, még jó, hogy nem a normál kiszerelését vásároltam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 19.

Hópihe2011

2013. június 4.

Kb 2éve(lehet,hogy nincs annyi) vettem hirtelen felindulásból.Rosszul tettem.Pár alkalommal használtam,de annyira nem szerette a bőröm,hogy felhagytam vele.Számomra pénzkidobás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Caprooyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.