Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2014. április 22.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

missmarple

2014. június 24.

Olcsó, jó illata van (nem édes, nem büdös, egyszerűen frissítő). Több éve használom, nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 24.

Oraculum

2014. május 14.

Átlagos tusfürdő, sok kell belőle, mint a Balea-s termékek többségéből, de finom az illata és szerethető, árban nagyszerűek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

jégvirág

2013. szeptember 26.

Átlagos Balea tusfürdő, mondjuk a hőségben frissítő az illata. Minek bele az a rengeteg parabén?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 26.

ct

2013. március 23.

A szokásos Baleás dolgok jellemzőek erre is, nagy adag olcsón, finom illattal, ami fürdés után alig vagy csak minimálisan érződik.Ettől még szeretem, nagyon jól felfrissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 23.

Jennyke

2013. január 29.

Kánikula idején tökéletes volt-rengetegszer zuhanyzom olyankor és az ára miatt nem sajnáltam magamra dönteni pár flakonnal a nyár alatt,valóban frissit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

orsolyanovak

2013. január 23.

Jó illata van, olcsó, megfelelő az állaga, nem szárítja ki a bőröm (bár nem is hidratál) és nem tesztelik állatokon. Frissítő, enyhe kis kellemes illata van, egyáltalán nem tolakodó, bár fürdés után elillan sajnos. De ennek ellenére mindent tud, amit egy tusinak tudnia kell :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

csuta

2013. január 12.

Nyárra nagyon frissítő az illata. Az ára is kedvező. Felfrissít és tisztít is. Nyáron biztos újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

vicacat

2012. szeptember 27.

Nyárra vettem magamnak, mikor naponta kb 5ször zuhanyoztam és sajnáltam a Body Shopos tusit, de annyira megszerettem, hogy újravettem:) Nagyon jó az illata (bár gyorsan elszáll) és számomra nagy pozitívum volt, hogy nem szárította ki a bőrömet. Alig várom, hogy újra szezonja legyen:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Márti22

2012. szeptember 23.

Kellemes az illata, jól tisztít,frissít,és mivel nagyon kedvező az ára így megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

CatLynn

2012. szeptember 18.

A párom kedvenc tusfürdője. Nyáron csak ezt hajlandó használni. Mivel naponta többször sportol, nagyon gyorsan el szokott fogyni, de hihetetlenül jó áron van, így nem bánom, és imádom rajta az illatát! Nagyon friss, üde illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Forrás: ITT

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Barnás sárga.