Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

kata_peternai

2012. november 27.

Szerintem remek kis termék, gyors-megoldásnak nagyszerű. Nem kell tőle sokat várni, így kisebb lesz a csalódás. :)
Az ára miatt viszont csak 4csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 27.

Az ára miatt viszont csak 4csillagos.

Barbi-Lou

2012. augusztus 3.

Szépen kitisztítja a bőrt, de valóban nem tartós a hatása. Nekem valamiért fáj a lehúzása. Inkább radírozok, és néha használom csak. Sokallom kicsit az árát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

csokilany

2012. június 25.

Nekem is szuperül működött, kiszedte amit ki kellett, én orra, állra és homlokra is raktam. Egy baj van vele - illetve nem is a termékkel van baj, hanem a bőrömmel - másnap reggelre újratermelődtek a kis pici pöttyök... :( Ahhoz meg azért drága, hogy kétnaponta 3 tapaszt használjak. Egyébként jó termék, de nekem nincs hosszú távú hatása. Azért randi vagy vmi hasonló nagyobb esemény előtt érdemes bevetni. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Ferna

2012. május 28.

A férjemen használom, mivel neki nagyon mitesszeres az orra. Mióta sikerült rávennem, hogy kipróbálja, klasszisokkal jobban néz ki az arcbőre. Előtte lemossa, leradírozom neki, gőzöl, és úgy teszi fel a tapaszt.

GreenB: három a lényeg sztem 1. arc előkészítése, lásd fent 2. én egy kicsit felülről is be szoktam nedvesíteni a tapaszt, miután már az orron van, de nem szabad eláztatni, mert akkor soha nem szárad meg 3. miután letelt az idő, semmiképpen ne nedvesítsd meg, inkább a lehúzás irányával/szögével próbálj variálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

Orchid

2012. április 29.

Nagyon mitesszeres az orrom, nem tudom, hogy egyáltalán létezik-e bármilyen szer/módszer a végleges és teljes eltüntetésükre, de mindenesetre eddig csak ennek volt látványos hatása!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

uaim

2012. március 10.

Szerintem nekem a kék volt de nagyon bejött szépen tisztított sokminden kijött az orromból:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 10.

aprouleany

2011. december 12.

Én csak a kéket találtam a dm-ben, az előbb próbáltam ki egy strip-et. Hát meglepően gusztustalan lett az eredmény, még némi bőr is lekerült, pedig előtte egy picit leradíroztam az orrom, de azért nem bánt el minden mitesszerrel. Még ennyit se reméltem tőle, mert tinikoromban próbáltam már hasonló terméket, de az semmit nem távolított el az orromról, ez legalább működött. Legközelebb gőzölgök egy kicsit a használata előtt, hátha úgy még több nemkívánatos piszkot kiszed. Használat után érdemes egy kis tisztítás olyan lemosóval, ami nem szárít, a hidratálás meg kötelező, mert tényleg szárít ez a tapasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

adra

2011. november 24.

Sikerült megtalálnom a kék verziót :) Imádom! Nagyon sok mindent kiszedett, és tisztított, nagyon megérte :) egyelőre a kedvencem , mert nagyon sok problémám volt az orromon a miteszerekkel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 24.

stella06

2011. augusztus 19.

Szintén a kék verzióval próbálkozom mostanában, sajnos mindeddig sikertelenül - semmit nem tisztít:( Kár, pedig nekem már nem egyszer bejöttek a dm sajátmárkás cuccai, ez viszont egyáltalán nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

Judiit

2011. július 2.

Szintén a kék verzió van meg. Nem sokat ér. Inkább kozmetikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 2.

Szintén a kék verzió van meg. Nem sokat ér. Inkább kozmetikus.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Diisobutyl Adipate