Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2013. augusztus 31.

Kategória:   Hajápolók

Festett és szinezett hajra.

Kiszerelés: 300 ml

lillybell

2017. január 9.

Évekig használtam a Balea hajbalzsamokat, szerettem őket, mindig találtam több nagyon finom illatot is, amiből válogathattam. Aztán elkezdett hulllani a hajam. Hiába hajkeféztem át alaposan a hajamat mosás előtt, hiába mostam szép óvatos mozdulatokkal, nem gubancolva, a balzsam kimosása közben a vízzel együtt még utána is rengeteg hajszál távozott. Próbálgattam lecserélni a sampont - semmi változás. Aztán egyszerűen elhagytam a balzsam használatát és láss csodát, öblítéskor kb. 2-3 szál távozott, szárításkor is csak a szokásos néhány szál. És rájottem, hogy kifésüléskor sem érzek semmi különbséget, nem lett nehezebb kifésülni a vizes hajam azért mert nem balzsamoztam. Így egyszerűen elhagytam a balzsamot. Azóta megállt a hajhullásom.
Nem mondanám hogy ez egy rossz balzsam, mert évekig használtam, és szerettem, sok mindenkinek működik. Lehetséges, hogy nálam változott meg valami. De sajnos az őszinte véleményem az, hogy számomra jelenleg ez a termék használhatatlan és inkább ártalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Vivianka

2013. június 5.

Árban jó, illata kellemes, a hatása pedig Isteni. A hajam hálás, mióta ezt használom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

hempike1

2013. április 4.

Már annyiszor kerülgettem ezt a balzsamot, szagolgattam, de most elhatároztam, hogy bevetem élesben is. Jól tettem, isteni jó puha a hajam tőle és az illata is mmm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

Malachite

2013. március 8.

Ugyan nem festett a hajam, de ezt az illatot nem hagyhattam ott. Imádom a samponnal együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Xinezia

2013. február 17.

Fájdalmasan jó termék. A samponnal együtt használtam régen, mikor még festettem a hajam, és meg voltam elégedve vele. Nem töredezett, nem fakult a hajam, meg voltam elégedve vele, az illata miatt pedig szinte bele tudtam volna harapni a saját hajamba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

chatnoir

2012. december 27.

Évek óta ezt használom, mert olcsó, nem ragad utána a hajam (persze azért jól ki kell mosni), és nagyon könnyen fésülhető. Az illatát nem sokáig érezni, de engem ez nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

kati545

2012. december 15.

Egy jóval drágább balzsamot cseréltem erre, s nem bántam meg. Nagyon puha lesz tőle a hajam (pedig a samponom igen csak szárít), az illatáról nem is beszélve. Imádom, bőven megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

arminacska

2012. november 29.

Nem rossz balzsam, de leváltottam, mert nekem kicsit zsírosította a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

Nem rossz balzsam, de leváltottam, mert nekem kicsit zsírosította a hajam. :)

lumena

2012. november 16.

Kb. egy hónapja használom és nagyon megszerettem, nem nehezíti el a hajam és pihe-puha lesz tőle. Felélénkül a színes és szép fényes lesz. Az igencsak kiszáradt hajam szépen rendbe hozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

zsoxcore

2012. szeptember 29.

Nyáron vettem [a samponjával és a kétperces kúrájával (?) együtt], amikor félig szőke lettem (hajam alsó fele). Gondoltam kipróbálom, hátha nem fog annyira kopni a színem.
Nagyon puha, könnyen kezelhető lett a hajam tőle és mintha kevésbé lett volna törött a hajvégem tőle. A színéből is keveset vesztett a hajam.

Nagyon megvagyok elégedve vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Nagyon megvagyok elégedve vele!

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Hidrolizált (nagy molekulák kisebb egységekre bontása) selyem fehérje, melyet haj- és bőrápoló termékekben használnak felületi hártya képző (film-forming) és hidratáló tulajdonságai (valamint marketing szempontokból jól hangzó csengése) miatt. Részletes információ arról, hogy valójában mennyire hasznos is a selyem fehérje a kozmetikumokban a BeautyBrains blogon.