Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2020. november 9.

Kategória:   Hajfestékek

Szulfát- és szilikonmentes, enyhe pH-értékű hajszínező sampon. Akár 4 mosásig tart.

cattitude

2020. november 10.

tonizálás miatt vettem meg, nem tartottam reálisnak, hogy a szőke hajamat egy ilyen sampon a terméken látható képen szereplő kisasszony hajszínére fogja varázsolni, és valóban nem. elég folyós, szilvalé színű folyadék, nekem elég meleg tónusúnak tűnt. a hajammal sok szemmel látható változás nem történt, ahol kicsit töményebben érte a sampon a hajtövem, ott kicsit beszürkült, de aztán zölddé változott o.O nem tudnám megmondani, mennyire tartós, mert tényleg nem nagyon vettem észre, hogy nagyon színezett volna a hajamon. hálistennek nem roncsolta vagy szárította a hajam. nem hiszem, hogy újraveszem, lehet ősz hajra jobban beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Sodium Lactate, Urea

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.