Balea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. április 23.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Csillámos testápoló trópusi virágok illatával,Cupuaçu vajjal és acaibogyó kivonattal.

Vegán

Kamea

2020. június 24.

2020. 07. 24. Update: Most, hogy kicsit már több ideje használom, azt kell, mondjam róla, hogy ez nem is testápoló elsősorban, hanem egy olyan krém, ami optikailag egységesebbé teszi a bőrfelszínt, emellett persze hidratálja is azt. Az elején csak annyit kentem magamra, mint amennyit a testápolóimból is szoktam, pedig minél többet viszek fel belőle, annál látványosabb az eredmény. Így reggelente én bőségesen kenek a kéz-, és lábszáraimra, amik így sima tapintásúak és egységesebb színűek lesznek: látható lesz egy enyhe shimmer hatás. Ha lenne már egy kis napbarnított színem, ami ugye az idei nyáron sajnos még nincs, sokkal gusztusosabb lenne az eredmény! Hamar beszívódik és az illata is egészen sokáig megmarad. Lehet, hogy veszek még egy flakonnal, hogy kitartson a teljes nyári időszakban, hiszen csak lesz még nyár az idén!

2020. 06. 04. Ha csillogást és fényt ígér, akkor arra én vevő vagyok.
Nyárra vettem a lábszáraimat és a kezem szárait kenegetni vele, hátha egységesíti a bőrt, amíg nem lesz egy kis napbarnított színem. A lábaim meg amúgy is a legkevésbé szoktak lebarnulni. Az illata finom, sütis, Férj egyből szagot is kapott. De csalódnia kellett, ugyanis az illat nem a konyhából, hanem a fürdőszobából jött.
A krém kellemes állagú, gyorsan beszívódó és világos tejeskávé színű. Először meg is ijedtem, hogy bádogember leszek, ha magamra kenem, de felkenve nyoma sincsen már a színnek. A bőr selymesen simatapintású lesz tőle. Shimmer hatása azonban nincsen. Ahova viszont kerül, ott meg-megcsillannak a mikrocsillámok. Ehhez azonban fény kell. Benn a szobában, vagy a kinti árnyékban semmi nem látszik belőle. Fény kell neki: mesterséges, vagy természetes, az már mindegy, csak fény legyen!
Kellemes termék, de bevallom őszintén, többet vártam tőle. Ennek ellenére örömmel fogom nyáron magamra kenegetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 24.

2020. 06. 04. Ha csillogást és fényt ígér, akkor arra én vevő vagyok.

Sinsi

2020. június 8.

Brutal csillog,imadom.
Nagyon finom nyarias edes illata van es elkepesztoen csillog tole a bor plusz tartos is. Nekem a ruhatol se jon le. Csak a furdestol.
Ha be kenem magam egesznap nezegetm mennyire gyonyoruen csillog. Nagyon jo.
A testpermetere is ugyan ez vonatkozik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

Brutal csillog,imadom.
Ha be kenem magam egesznap nezegetm mennyire gyonyoruen csillog. Nagyon jo.
A testpermetere is ugyan ez vonatkozik.

csillu

2020. június 4.

Én pont a csillogóssága miatt vettem meg, na azt annyira én nem tapasztalom. Valami enyhe, nagyon szép fényt ad inkább, nekem így is tetszik. Az illata nagyon jó, intenzív, ha ezzel kenem be magam, akkor tuti megkérdezik, hogy milyen parfüm van rajtam. Szerintem a hidratáló hatásával sincs semmi baj. Nekem pikkelyesen száraz a bőröm, ez a testápoló, ha nem is napokra, de aznapra biztos, hogy rendben tartja. Jó érzés, nem is marad zsíros a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.

rekammm

2020. június 3.

Nagyon finom az illata és szuperül hidratál is, a csillámokat még szoknom kell, este vakuval világítgattam a kezemre, úgy durva, de egyébként rendes fényben nem túl erős, tetszik. Újravevős. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

piccem

2020. május 20.

Nem ertem a sok negativ velemenyt hogy nem apol igy jottem felpontozni szegenyt. Az en borom brutal szaraz mindentol es semmi sem hidratalja de ettol a testapolotol nagyon finom puha es selymes lesz😊 az illatat egyszeruen imadom es a csillogas nalam nyaron kotelezo. Bar a csillamok elegge megvicceltek az elso hasznalatkor, bekentem a karomat es semmi, nezem sehol egy csillam. Bekentem megegyszer hat mondom ez oriasi de nem latok meg mindig semmit. Aztan mentem dolgozni es masik megvilagitasban egyszercsak elobukkant a millio csillam😅 Nagyon apro szemuek nem azok a bazi nagy darabok es nem minden fenyben latszodik 😄 Kivancsian varom napsutesben hogy fog mutatni😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

CeCeDrake

2020. május 19.

Óriási a hype körülötte. Akinek csak az illat és a csillogás fontos, annak ajánlom. Az elsődleges funkcióját nem látja el, semmi ápoló hatása nincs. Engem zavar az illata is egy idő után.
Nagyon csillog, nekem túl sok. A csillámok meg megtapadnak a ruhán. Számomra nem komfortos a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Nymphea

2020. május 16.

Fúúú, ez elképesztően csillog, eskü, már a bugyimban is van, ez brutális, és semmi ápoló hatása nincs. A másik verzió sokkal jobb, az ápol is valamit. Sajnálom nagyon, hogy ezt ennyire brutál csillogósra csinálták meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

bebimosomedve

2020. május 4.

Nem akarok túl jót írni mert félek, hogy nem làtom a polcokon többet. 😂
Az illata ISTENI, nem tudom mihez hasonlítani egyszerűen imádom. Gyönyörűen csillog és könnyen beszívódik. Nem irritál puha tőle a bőröm. Nyárra betárazok mert ez a csillogás levett a lábamról. Bátran ajánlom ha te is csillognál. 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

Nem akarok túl jót írni mert félek, hogy nem làtom a polcokon többet. 😂

Antioxidánsok: Tocopherol