Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   2 x 8 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BogcaaKiss, Módosítva: 2019. november 11.

Kiszerelés:   2 x 8 g
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Limitált kiadás

Galaktikus arcápolás: varázsolja ragyogóvá arcbőrét ezzel a csodásan csillogó arcmaszkkal. A holdkőkivonatot tartalmazó különleges formula eltávolítja az elhalt hámsejteket, a szennyeződéseket és a lerakódott faggyút a bőrről. A pórusok mélyén tisztít. Az eredmény: élettel teli és üde arcbőr.

darbarad

2019. november 20.

A külseje csábított el, nagyon szeretem a rózsaszín és/vagy csillámos dolgokat, a csomagoláson lévő kis illusztráció miatt pedig azt hittem, hogy ez bizony egy rózsaszín csillámos arcmaszk lesz. Sajnos nem az volt, hanem egy átlátszó, enyhén csillogos kenőcs, de nem is ez volt a baj, hanem, hogy iszonyatosan bántotta a szemeimet, brutál erős szaga volt. Aztán ahogy az mérséklődött, az arcom kedzett nagyon gyorsan "hűlni", az is picit kellemetlen érzés volt, de idővel elmúlt. 10-15 perc után szépen megszáradt, nagyjából egyben sikerült (mindkettő alkalommal) lehúzni az arcomról. Előttem írták, hogy kicsit fájdalmas volt a művelet, de végülis mivel ez egy mélyen tisztító meg mindent eltávolító maszk volt, végülis ennyi belefér. Zavarni is inkább azért zavart, mert nem hiszem, hogy az arcbőrnek amúgy jót tesz az ilyen mértékű cibálás, de nem értek hozzá, szóval elengedem ezt a részt. Hatását tekintve nem sok mindent csinált, az én bőrömön leginkább semmit, de nem is azért vettem, hogy bármit is megoldjon rajta, őszintén szólva én csak egy rózsaszín csillámos arcmaszkot szerettem volna kipróbálni, kényeztetésképpen, egy nehezebb nap után. (Ő a szemizgató hatása miatt nem volt épp kényeztető hatású, na meg rózsaszín sem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Babsszi

2019. november 11.

Az érzékeny bőrömet nem bántotta és kissé felfrissítette. Többet nem is vártam tőle ennyi pénzért, szóval az eredményével teljesen meg vagyok elégedve, de tele van alkohollal és eszméletlen nehéz ráadásul fájdalmas is lehúzni. Sokkal jobb baleás arcmaszkok is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

BogcaaKiss

2019. november 11.

Nagyon erős alkoholos szaga volt, és egyáltalán kár, hogy van benne alkohol. Viszont szerencsére nem bántotta a bőröm, nem hozott ki pattanást, lehúzás után (ami amúgy elég nehéz volt) matt lett a bőröm. Szépen csillog amúgy. 3* az alkohol miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol