Balea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. október 28.

Kategória:   Fürdőtermékek

Effi

2018. november 12.

Hát ez nagyon undi egy cucc. Annyira gusztustalanul műanyag illata van a kádban, hogy fújj. Egyetlen értelme, hogy veszettül habzik, nyomom is mértéktelenül, hogy minél előbb fogyjon el. Hogy lehet ennyire büdös? A Baleánál általában ezzel nem szokott baj lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

coffeeandme

2018. november 5.

Nekem sajnos nem jött be. A flakonban finomabb illata van, nekem karamellára hasonlít, de a vízben már mű és fura gumis szaga lesz. Nehéz kinyomni, kevés jön egyszerre belőle. Egy viszonylag nagyobb mennyiség kell, hogy habja legyen, ami ennek ellenére nem tartós, és így elég gyorsan is fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

illeseniko

2018. február 22.

Ár-érték arányban messze a legjobbak a Balea tusfürdői. Nagyon jó az illatuk és gyengédek a bőrhöz, valamint a pénztárcánkhoz is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

mkksznd

2018. február 22.

Ár-érték arányban a legjobb szerintem,nagyon jól habzik és az illata is tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

renatabrightmore

2017. december 8.

A Balea tusfürdői és habfürdői nagyon jók. Most egy ilyenem van. Kellemes az illata, nem túl tömény, habzik is. Sokáig elég és jó az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Helene

2017. január 20.

Ár érték arányban nagyon jó :) Van annyira jó, mint a márkásabb habfürdők. Jól habzik, nem szárítja ki a bőrömet, kellemes vele a fürdés. Igaz a fürdés végére kb 20 perc után már nem érződik az illata, de a fürdés időtartalmáig kitart, így egy élmény vele fürdeni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Nixi91

2016. december 25.

Ez volt a legelso habfurdom, imadtam! Az illataba szerelmes voltam(majdnem mindig megszaglasztam amikor elmentem mellette), es jol is habzott! Ar ertek aranyban verhetetlen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

lenochka

2016. január 30.

Amiért szeretem: ez nem is kérdés, a méz miatt, ugyanakkor az sem elhanyagolható, hogy igen baráti az ára. (akciósan 500 ft)
Pozitívum még, hogy a falkon fejre állítható, így ha fogyóban van tényleg kijön belőle az összes cucc.

Amit tud: az egyszerű csomagolás ellenére ugyan azt tudja, ami egy tusfürdőtől elvárható: tisztít. :) Nagyon kellemes, friss az illata, nem tolakodó, és egy rövid ideig a bőrön is érezni. (mellesleg az ÖkoTest-nél ez a tusfürdő megkapta a JÓ osztályzatot, tehát nincsenek benne káros anyagok)

Ami negatívum: nem olyan jól habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 30.

Ami negatívum: nem olyan jól habzik.

Kingácska0807

2015. november 19.

Igazi finom,mézes illat. Minket egyáltalán nem szárított. Néha tusfürdőként is alkalmazzuk,annak is tökéletesen bevált! 549 forintért jutottam hozzá akciósan. Ár-érték arányban szerintem szuper. Szeretjük<3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

vzorka

2015. július 25.

Igazi méz illata van, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 25.

Igazi méz illata van, nagyon szeretem.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey