Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rocksteadycat, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Limitált kiadás

Tisztítja és selymessé teszi, a mandula olaj pedig táplálja a bőrt. A mikroszemcsék eltávolítják az elhalt hámsejteket, frissebbé és feszesebbé teszik a bőrt. Vanília és a fahéj illattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Linda86

2015. október 30.

Imádtam az illatát, és amíg lehetett kapni fel is vásároltam egy kisebb készletet belőle...Sajnos kifogytam belőle, pedig valóban jól radírozott, az illata pedig fantasztikus!!!! Bár újra lehetne kapni, vagy bármit, aminek ilyen illata van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

nettike

2015. június 2.

Az illata először fura volt de aztán nagyon megszerettem , nagyon jól tisztít , radíroz és a bőrt sem szárította! Nagyon jó termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Tvylvis

2015. január 12.

Nagyon szerettem anno. Mint ahogy a Balea többi testradírját is. Anyósomnál találtam egy elfekvőben lévő, félig telt tubust. Kellemes nosztalgia, de tény, hogy akkor is, most is szárít. Nem véletlenül álltam át natúrkozmetikumokra. Az illata viszont tényleg mesés, ez volt a legjobb ezekből a radírozós tusfürdőkből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

kkata

2014. szeptember 28.

Az illata nagyon jó, érezhetően tisztít, szerintem képtelenség benne csalódni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Az illata nagyon jó, érezhetően tisztít, szerintem képtelenség benne csalódni!

lysza1985

2014. június 16.

Nagyon szeretem a Baleás dolgokat, először csak azért vettem, mert olcsóbb volt, de szinte mindenféle termékét kipróbáltam már a márkának és nekem nagyon bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 16.

djkaty

2013. október 9.

Az illata először fura volt, ám nagyon megszerettem, így ha ismét kapható lenne, biztosan vennék még. Ár-érték arányban is jó volt, szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 9.

timea_fekete

2013. július 5.

Imádom, csak sajnos Győrben már egy DM se árusítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Imádom, csak sajnos Győrben már egy DM se árusítja.

Andy B

2013. május 5.

Ez az egyik legjobb peeling, amit valaha használtam. Kiválóan radíroz és nem szárítja a bőrt. Az illata is nagyon kellemes, olyan fűszeres-vaníliás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

Dii

2012. október 9.

Megfelelően radíroz, az ára is baráti, ráadásul nagyon kevés is elég belőle. Én nem vettem észre, hogy szárítana, bár általában közvetlenül zuhanyzás után testápolózok is. A tubusban szerintem nincs olyan kellemes illata, mint használat közben. Egy bajom van vele, hogy limitált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 9.

maximilla

2012. július 15.

Nagyon jó az illata,a szemcséi is rendben vannak,egy baja van csupán,hogy kicsit szárít:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

Antioxidánsok: Tocopherol

Forrás: ITT

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.

Színezék. Narancssárga.