Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2019. május 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Balea krémes arcradír sárgabarackmag olajjal, minden bőrtípusra

Ragyogóan friss és sima arcbőr. A lávakő ásványi radírozó szemcséi eltávolítják az elhalt hámsejteket, egy ezüst-hatóanyag-komplexum segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. A sárgabarackmag olajat tartalmazó krémes formula hozzájárul a bőr természetes hidratáltságához.

Kispanda

2019. október 3.

Túl sok illata nincs, és az első használat után kipattogott a homlokom :/ sarok radírozására viszont kitűnő (plusz olcsó) ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

patvik

2019. augusztus 25.

Akneroxid intenzív használata után szereztem be ezt a kis csodát az elhalt bőr leradírozására, azóta pedig szinte minden este használom, nem erős benne a lactic acid sem, úgyhogy ez egy nagyon jó kis hámlasztós radír a mindennapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

tiszaboglarka

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 14.

Nem használom régóta, de máris megtette a hatását. Nagyon jól radíroz, nagyon sűrű és krémes állagú. Az illata elég tömény, de nem bántotta az én érzékeny bőrömet sem. Ár-érték arányban nagyon jó termék. Ha hosszútávon is így teljesít ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Kiki23

2019. július 8.

Számomra pont tökéletes méretűek a szemcsék, és a sűrűsége is. Hasznàlat utàn a bőröm tiszta és nagyon puha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

citromkrem

2019. július 7.

Szerintem nagyon jó kis radír. Sok benne a szemcse, amik nem túl kicsik, nem túl nagyok, az illata tetszik. Nehét alaposan, az utolsó szemcséig lemosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

TamaraS

2019. július 1.

Sűrű és krémes, megfelelőek a szemcsék is és az illata is kellemes. Nagyon jól radíroz, puha utána a bőröm. Ezentúl is ezt fogom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

elfi777

2019. június 5.

update
Már marhára idegesített, nagyon nem jó számomra, majdnem a kukában végezte, de kitaláltam, hogy felesben használom összekeverve a zöld neutrogena radírral, így legalább fogy mindkettő. Ezzel a módszerrel el tudom használni, és kevésbé kellemetlen, de már alig várom, hogy egy életre elfelejthessem:D

2019. ápr.19.
Miután a kedvenc radírom kivonták a forgalomból, a freeman sárgabarackosát használom előszeretettel, de azt meg nagyon ritkán kapok, így muszájból vettem ezt. Nagyon picik, homokszemcse méretűek a radírozó részek, számomra kevés, és roppant kellemetlen használni. Néha azért ráfanyalodom, és lemosva jónak is tűnne a hatása, de sokszor már néhány órán belül érzem az arcomat megérintve, hogy nem szedett le mindent jól. Nem szeretem, kényelmetlen érzetet is okoz, kevés a tudása, így kettes nálam. És hogy megvenném-e ismét? abszolút nem. bár, ha nagyobb szemcsemérettel kijönne, akkor tennék egy próbát. Így, ilyen formában felejtős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

update

2019. ápr.19.

vszilvi94

2019. május 29.

Kicsit sűrű számomra az állaga, de kellemes az illata és jó puha lesz a használata után a bőröm. Mostanában kevesebbszer használok radírt, de ha szükségem lesz rá, elképzelhetőm hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Krtek1

2019. május 23.

Minél finomabb szemcséjű egy arcradír, annál kíméletesebb a bőrhöz. Nem használom sok ideje, de nagyon szeretem. A kozmetikusom is hasonló textúrájú radírt használ rajtam. Nyilván nem ezt, de a szemcsék mérete nagyon hasonló. Rendkívül alapos radírozást lehet végrehajtani ezzel a kis csodával, szerintem a pici szemcsék miatt jobb, mint a garnier arcradírjai. Nagyon sűrű, krémes textúrájú egyébként és habár nekem az édes illata nem a kedvencem, nem zavar kifejezetten. Vissza fogok térni ehhez, úgy érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

AnnaR

2019. május 16.

700 ft lett, de szerintem így is megéri. Akinek érzékenyebb a bőre, annak nagyon ajánlom, mert kicsi szemcsék vannak benne, így nem tépi az ember bőrét, viszont maga a radír jó sűrű és szépen is tisztít. Az én bőrömnek tökéletes, kevés bőrhibám van. Orrom körüli mitteszereket szépen kitisztította, az arcom puhább lett és tisztább. Nem maradt utána zsíros érzet sem, viszont a leszedésével kicsit megszenvedtem. Nem rosszabb, mint amit anno az Avonból vettem. Ennek ellenére négy csillag, mert nem használom túl rég óta, ha viszont hosszú távon is megtartja a mostani eredményeit, akkor megadom neki az ötöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate