Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2020. július 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Balea krémes arcradír sárgabarackmag olajjal, minden bőrtípusra

Ragyogóan friss és sima arcbőr. A lávakő ásványi radírozó szemcséi eltávolítják az elhalt hámsejteket, egy ezüst-hatóanyag-komplexum segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. A sárgabarackmag olajat tartalmazó krémes formula hozzájárul a bőr természetes hidratáltságához.

mlrgreta

2020. július 7.

IMÁDOM! Finom illata van, nagyon szemcsés ami tökéletesen dolgozik az arcon, heti 2 alkalommal használom utána a bőröm nagyon puha tapintású.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

andus81

2020. július 1.

Nagyon szeretem, már többször újravettem! nagyon sokáig kitart, olcsó, és a mi a legfontosabb, finom, puha utána a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Kremcica

2020. június 24.

Meglepően jó arcradír. Apró szemcsés és krémes állagú. Érzékenyebb a bőröm de simán tudom használni (finom mozdulatokkal persze) utána pedig sima puha bababőr az eredmény. Tény a mi tény, lemosáskor sokáig kell öblíteni mert makacsul ragaszkodik az archoz, cserébe viszont nem folyik le mint némelyik géles társa. Kevés kell belőle, így nemcsak árát nézve olcsó de azt is bőven megéri. Végignéztem amúgy a dm arcradír kínálatát és összetevők szempontjából is a jobbak között van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Colette221

2020. június 6.

Nagyon apró szemcsék vannak benne, amik intenzíven leszedik az elhalt hámsejteket. Megérte az árát, de nekem kellemetlen az illata, ettől függetlenül jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

Nymphea

2020. május 25.

Nekem is nagyon bevált. Hozza amit igér, a szemcsék pedig végre nem ,,tesséklássék" módjára simogatják az ember bőrét, hanem rendesen radíroznak. Az illata nagyon kellemes számomra. Heti 1-2-szer használom, az eredmény puha, felfrissült arcbőr. :) Csakis 5*-ot adhatok, mindenkinek ajánlom!
Ja és nagyon-nagyon lassan fogy, mert én pld. csak egy picivel több, mint egy borsódzemet használok belőle. A márka lemosójával együtt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Mimi1228

2020. május 19.

Kicsit több mint egy éve vettem, most fogyott el. Nem veszem újra. Egy csillagot kap az illatáért, mert az tetszik. Egyet kap az állagáért, nekem tetszik hogy kicsit krémes, pakolás szerű, illetve jók benne a szemcsék is. Sok is van benne, nem teljesen karcol. A harmadikat pedig azért kapja, mert elég sok embernek jó. Nekem a kombinált bőröm mindig nagyon nagyon zsíros lett,pedig ezalatt az idő alatt több esélyt is adtam neki, de így végül bőrradírként használtam el. Sajnálom, mert nagy reményeim voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

dreammiyss

2020. május 15.

Az illata miatt esett rá a választásom, mert már kívántam a barack illatát. Az első arcradírom is barackos volt, így most eléggé nosztalgia hangulatba keveredem, amikor hozzá nyúlok. Jól dolgozik, teszi a dolgát! 😊 Sok a szemcse benne, így hatásosabb érzetet nyújt, lehet hogy hatásosabb is. Végül egy aprócska negatívum, és ahogy láttam, már előttem is írták: nehezen lehet lemosás után eltűntetni az arcbőrről a szemcséket. Tényleg olyan érzés, mintha homokos lenne az arcom. Ma este egy anyagból készült vizes koronggal próbálkoztam és működött, bár emiatt amúgy sem vonnám meg tőle az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

rosiecheecks

2020. május 11.

szeretem hogy amikor hasznalom erzem, hogy dolgozik es nem csak valami 2 szemet felkentem az arcomra, hasznalata utan pihe-puha lesz az arc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Qwerty

2020. május 3.

Eleve nem volt jó ötlet megvenni. Ezt is pont azért vagyok képtelen használni, mint a szemcsés arctisztítókat: lemosáskor tele lesz homokkal a szemem. A szagát sem szeretem, az enyém mintha kicsit avas lenne. Egyébként jól teszi a dolgát, a radírozás + bőrpuhító olaj kombináció kifejezetten hatékony, szép puha lesz utána a bőr. De sajnos mindig jut belőle a szemeimbe is, és ezzel nem tudok megbarátkozni. Majd nyáron a lábaimra elhasználom.
Nem a termék hibája, hogy nem tudom rendesen használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

Nem a termék hibája, hogy nem tudom rendesen használni.

Enne

2020. április 27.

Kíváncsi voltam, miért olyan népszerű, hát vettem egyet én is. Hozzáteszem, alig találtam meg, köze sincs a fenti külsőhöz jelenleg. Nem is az arcomon próbáltam ki először, hanem a felkaromon. Jó néhány hónapja használok testradírt és testápolót, a karomon mégis állandóan foltokban hámlik és száraz a bőr. Átdörzsöltem vele egyik este fürdéskor. Utána ugyanúgy bekentem krémmel, mint mindig. És láss csodát, gyönyörűen rendbejött. Alig hámlik azóta, és nagyon puha. :O Már csak azért is megérte megvenni! Azóta arcon is kipróbáltam már, kellemesen radíroz, apró szemcséi vannak. Utána szinte nem is kell hidratáló. Reggel puha bőrrel keltem. Elsőre nem okozott pattanásokat sem. Volt egy nagyon drága arcradír a novemberi beauty box-ban, esküszöm, ez kenterbe veri. Mindig lesz helye a fürdőszobámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate