KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 28.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő rózsa és guava illattal. A hidratáló hatású összetevők védik a bőrt a kiszáradástól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Makk Zsuzsó

2017. december 10.

Rózsásabb illatra számítottam. Sajnos semmi rózsaillatot nem érzek, csak gyümölcsöset.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Bettina13

2017. december 9.

A Balea minőséget hozza, a csomagolását és az illatát imádom. Kár, hogy mind ez a kiadása, mind az illata túl rövid ideig tart.

Bettina13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

zentaidora

2017. december 3.

Leszoktam a Baleas tusikról, de ezt kíváncsiságból megszagultam és rögtön elcsábított. Olyan nagy lett a szerelem, hogy megvettem a testápolóját, hogy sokáig élvezhessem a finom illatát. Kár, hogy limitált.

zentaidora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

eperturmix

2017. december 3.

Gyönyörű a doboza,nagyon szép.Az illata inkább gyümölcsös mint rózsás,kicsit bánom,de ilyen árban nem kell ettől depibe esni.Állaga,színe,habzása szokásos balea,szerintem ezekben a limitált kiadásokban nem ezek az érdekesek.Ez jól ellett találva,még több ilyet.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Isabell

2017. november 30.

Álomszép a csomagolása, emiatt is vettem meg szinte rögtön ahogy megláttam. :) Az illata is nagyon tetszik, habár nem túl tartós, de ennyi pénzért ajándék. :)

Isabell
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

Erus15

2017. november 28.

Nagyon jó gyümis, virágos illata van. Nem irritálja a bőrömet. Az illata igaz nem túl tartós, de ezt már megszoktam ezeknél a termékeknél.

Erus15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

mujerconfused

2017. november 26.

Kellemes édeskés virágillat a megszokott Balea minőségben.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Kellemes édeskés virágillat a megszokott Balea minőségben.

postareb

2017. november 26.

Eszméletlenül jó illata van, nagyon jó krémes az állaga és tökéletes a habzása. Számomra egy élmény vele fürdeni. Szerencsére rajtam is viszonylag tartós az illata és valóban nem szárítja a bőrt. Én is sajnálom, hogy limitált kiadás, mert jól helyettesítené valamelyik állandó terméküket, biztosan sokan vásárolnák. Jár az öt csillag! :-)

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

buzavirag

2017. november 23.

Nagyon jó az illata, nem tolakodó és nem is fullasztó, kellemesen édeskés. :) Sokan írtátok előttem, hogy nem tartós zuhanyzás után, ez az én esetemben nem igaz, rajtam tartós. Kár hogy limitált, ebből is lehet be fogok tartalékolni.
A bőrömet nem szárította, ami nálam az illat mellett sem utolsó szempont.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

A bőrömet nem szárította, ami nálam az illat mellett sem utolsó szempont.

Fanfarsang

2017. november 18.

Nagyon finom illata van. Jól habzik. Szép a csomagolás. Kár, hogy limitált.

Fanfarsang
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Nagyon finom illata van. Jól habzik. Szép a csomagolás. Kár, hogy limitált.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate