KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 28.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő rózsa és guava illattal. A hidratáló hatású összetevők védik a bőrt a kiszáradástól.

Misty

2018. február 22.

Nagyon szeretem a Balea tusfürdőket, mind az állaguk, mind a hatásuk, mind a pénztárcabarát áruk miatt. Ha a DM-ben járok, soha nem bírom megállni, hogy vegyek néhány darabot, mindig találok valami újat. Most sem történt ez másképp, ennek az illatába, csomagolásába az első pillanatban beleszerettem, rögtön egy testápolóval és egy folyékony szappannal is kiegészítettem a készletet :)
Nagyon elégedett vagyok vele, nem szárít, nem irritál, az illata sokáig érezhető, az állaga is finom, krémes. Vettem is belőle azóta még néhány darabot, mert mivel sajna limitált kiadás, nem tudom, meddig lesz elérhető.

Misty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Mars93

2018. február 19.

Az illata mesés, viszont kissé szárítja a bőrömet, mondjuk az összetevők listáját végignézve nem csodálkozom...

Mars93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Dana1983

2018. február 16.

A minosege megfelelo, az illata gyumolcsos rozsa ami szokatlan, de finom¡ viszont nekem tul eros.

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 16.

Linuxo

2018. február 14.

Limitált kiadás, de nem fog hiányozni. Megvettem, elhasználtam, ennyi... Fini kis illata van, de különösebben nem fogott meg. Külön csodálkozom azon, hogy télen jöttek ki egy ilyen illattal. Nekem egy az egyben eper illata van, kb. semmi rózsa, vagy guava illatot nem érzek. Nekem ez egy nyári illat.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Monaaaaa

2018. február 10.

Csak szerintem van Donald rágó illata? :D Imádom!

Monaaaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Csak szerintem van Donald rágó illata? :D Imádom!

7ot

2018. február 9.

Az illata tök jó, de ez sem tartós és az ígért hidratálásra sem kell számítani, ahogy a többinél sem.
Szokásos Balea, ezt is kipróbáltuk.

7ot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 9.

Szokásos Balea, ezt is kipróbáltuk.

Diaaa

2018. február 9.

Az illata sajnos a bőrön nem marad meg, de legalább nem szárít a többi balea tusfürdővel ellentétben

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

PinkMcFreeze

2018. február 2.

Nagyon finom illata van. Édeskés illat, számomra cukros dinnye illatra emlékeztetet (: Az állaga szuper, színe is, mert szeretem a rózsaszín színű tusfürdőket (: A csomagolása is szuper, meg minden, de engem nem szokott lenyűgözni. A terméket, illatát, habzását és hatását értékelem mindig (:

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

ssz

2018. január 31.

Gyönyörű doboz, szuper illat, nem szárít, nem irritál. Az illata nem sokáig marad meg a bőrön, de fürdés közben nagyszerű élményt nyújt. Az állaga pont jó, se túl sűrű, se túl híg és jól habzik.

ssz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

AppleMaple

2018. január 29.

Jól tisztit, jól habzik, nem irritál - ahogyan ezt megszokhattuk a legtöbb Baleás tusitól :) Krémes, nagyon halvány rózsaszines szinű és kellemes az illata, de nem annyira, hogy újravegyem.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate