KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 28.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő rózsa és guava illattal. A hidratáló hatású összetevők védik a bőrt a kiszáradástól.

bkriszti1997

2018. május 17.

Nagyon jó illata van nekem inkább gyümölcsös mint rózsa. Kár, hogy limitált volt

bkriszti1997
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Enne

2018. április 22.

Nemrég kezdtem használni, még együtt vásároltam a téli kollekció többi darabjával együtt. Kellemes illata van zuhanyzás közben, de hamar felejthető. A fehér málnás változat jobban tetszett, parfümben is elfogadnám azt az illatot.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

vukszanovics.kira

2018. április 3.

Nagyon szeretem, kellemes az illata és az ára is kedvező. :)

vukszanovics.kira
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Nagyon szeretem, kellemes az illata és az ára is kedvező. :)

MissQuen

2018. március 16.

Szeretem a rózsa illatú kozmetikumokat. Nem rossz, inkább gyümölcsösebb, mint rózsás.

MissQuen
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

detti23

2018. március 9.

Kár, hogy csak limitált kiadás, mert nekem nagyon bejött az illata. Egyébként ugyanazt tudja, mint bármelyik másik Balea tusfürdő.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

lilbenike

2018. március 3.

Au eddigi legfinomabb illatú balea tusfurdo imádom

lilbenike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Au eddigi legfinomabb illatú balea tusfurdo imádom

Kitsyke

2018. február 26.

Kicsit habzik, szép a flakon. Illata nem tartós, nem érződik. Mintha viszketne tőle a bőröm... Baleatól ezt nem fogom újra venni.

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Colette221

2018. február 26.

Isteni illata van, kár, hogy fürdés után egy picit sem marad meg. :) Ettől függetlenül öt csillagot érdemel.

Colette221

Pocok96

2018. február 26.

Igazi nőcis illatú kellemes tusi. Ár-érték arányban verhetetlen!

Pocok96

Igazi nőcis illatú kellemes tusi. Ár-érték arányban verhetetlen!

Misty

2018. február 22.

Nagyon szeretem a Balea tusfürdőket, mind az állaguk, mind a hatásuk, mind a pénztárcabarát áruk miatt. Ha a DM-ben járok, soha nem bírom megállni, hogy vegyek néhány darabot, mindig találok valami újat. Most sem történt ez másképp, ennek az illatába, csomagolásába az első pillanatban beleszerettem, rögtön egy testápolóval és egy folyékony szappannal is kiegészítettem a készletet :)
Nagyon elégedett vagyok vele, nem szárít, nem irritál, az illata sokáig érezhető, az állaga is finom, krémes. Vettem is belőle azóta még néhány darabot, mert mivel sajna limitált kiadás, nem tudom, meddig lesz elérhető.

Misty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate