Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 28.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő rózsa és guava illattal. A hidratáló hatású összetevők védik a bőrt a kiszáradástól.

Ezra

2019. augusztus 6.

Ezt a tusfürdőt az illata miatt azonnal megszerettem, egy könnyed darab. Számomra a legjobb választás volt eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

demeterne

2019. augusztus 2.

Nekem annyira nem jött be. Az illata először tetszett, aztán egyre töményebbnek éreztem már, már nem esett jól..... úgyhogy nekem ment a kukába. A bőrömet nem szárította ennyi pozitívum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Noyko

2019. június 9.

Egyszer használatos, nagy dobást nem kaptam tőle,az illata nekem túl édes és nem frissítő rózsás,de teszi a dolgát és vegán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Dee

2019. május 4.

Nagyon szeretem, szinte minden Balea terméket szeretek. Nagyon érzékeny a bőröm, sok olyan tusfürdővel találkoztam már ami rövid vagy hosszú távon nem volt jó. ( viszketés, száradás)
Viszont a Balea tusfürdőknél még nem tapasztaltam.
Örülök hogy sok féle illatban kapható mert szeretem váltogatni őket ^^.
Nagyon olcsó így még egy plusz pont jár neki :)
Ha nem kapna el időközönként a vágy hogy más márkát is használjak, kipróbáljak akkor csak Baleásat használnék.
Ezt az illatát kifejezetten kedveltem édeskés kicsit fűszeres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Viszont a Balea tusfürdőknél még nem tapasztaltam.
Örülök hogy sok féle illatban kapható mert szeretem váltogatni őket ^^.
Nagyon olcsó így még egy plusz pont jár neki :)
Ezt az illatát kifejezetten kedveltem édeskés kicsit fűszeres.

v.alexandra27

2019. április 7.

Én nagyon szerettem, szerintem nagyon jó az illata, habzik, tisztít, és olcsó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

renata89

2019. március 8.

Imádom a Balea tusfürdőket, ezt csak egyszer vettem, az illata nem jött be, de viszont kellemesen selymes érzést adott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

zsoxcore

2018. december 24.

Szokásos Balea minőség: jól habzik, nem szárít, kevés is elég belőle, nem irritál és olcsón beszerezhető. Friss, kellemes illatú tusfürdő. Nem volt vele semmi gondom, bár újra nem venném, mert nem szokásom többször visszatérni egy illathoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

ponyakata

2018. november 26.

Tavasszal csak ezt használom, nagyon jó ilkata van igazi tavaszi 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Tavasszal csak ezt használom, nagyon jó ilkata van igazi tavaszi 😍

ninully24

2018. november 17.

Úgy szeretem ezeket a tusfürdőket!=) Szuper az illata :) de nem vettem újra, de ennek az is az oka, hogy mindig újabbat próbálok ki:)) AJánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Wolf

2018. november 12.

nagyon szeretem az illatát és szuper az ára is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

nagyon szeretem az illatát és szuper az ára is :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate