KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 28.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő rózsa és guava illattal. A hidratáló hatású összetevők védik a bőrt a kiszáradástól.

Ár: 270 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

ReiShiltenphie

2018. augusztus 11.

Megvettem, akkor használom ha nincs kéznél semmi más. Nem rossz de valahogy nem az igazi nekem.

ReiShiltenphie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Sziszkacsiga

2018. augusztus 9.

Szuper az illata :)

Sziszkacsiga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Szuper az illata :)

Ella

2018. július 25.

Nagyon sokat használtam télen, kellemes, édes, nőies illata van. Lehetne állandó is.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

kingh

2018. július 18.

Nagyon szeretem mindegyik fajtát, de ez volt a kedvenc illatom! Folyamatosan vettem, amíg a polcokon volt. Remélem még fogunk találkozni! :D

kingh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

HDorina

2018. július 16.

Nagyon finom, édeskés illatú. Jól habzik. Ár érték arányban megfelelő.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Nagyon finom, édeskés illatú. Jól habzik. Ár érték arányban megfelelő.

Zsofiii07

2018. június 30.

imádom az illatát :)

Zsofiii07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

imádom az illatát :)

Sancsa

2018. június 13.

Nem hivalkodó, visszafogott illat.

Sancsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Nem hivalkodó, visszafogott illat.

Kinleyni

2018. június 7.

Kellemes illatú, de egyáltalán nem tartós. Ebben a negatívumai ki is merülnek. Pozitívumként megemlítendő az ára is.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

bkriszti1997

2018. május 17.

Nagyon jó illata van nekem inkább gyümölcsös mint rózsa. Kár, hogy limitált volt

bkriszti1997
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Enne

2018. április 22.

Nemrég kezdtem használni, még együtt vásároltam a téli kollekció többi darabjával együtt. Kellemes illata van zuhanyzás közben, de hamar felejthető. A fehér málnás változat jobban tetszett, parfümben is elfogadnám azt az illatot.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate