Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 29.

Kategória:   Tusfürdők

Krémes tusfürdő szilva és fehér virág illattal. A tápláló hidratáló formula megakadályozza a bőr kiszáradását. Vegán termék.

gittus0924

2020. április 6.

Nagyon jó virágos illata van és nem szárította bőröm sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

Nagyon jó virágos illata van és nem szárította bőröm sem.

v.alexandra27

2020. április 6.

Nagyon tetszik az illata és a minőségével is elégedett vagyok, ár-érték arányban nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

macskusz

2020. január 27.

Nem csalódtam benne. Jó illata van, ami zuhanyozás után is megmarad egy darabig. Krémes, jól habzik, nem szárítja ki a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Kriszta1988

2019. november 21.

Imádom az illatát és nem szárítja a bőröm, de ezt az összes Balea tusfürdőről elmondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Marcsika0720

2019. október 31.

Nagyon szuper illatú tusfürdő de nekem kevés a hidratálása ebben a hűvös szeles időben. Persze tudom hogy nem ennek kell hidratálni hanem mondjuk egy testápolónak de én személy szerint jobban szeretem az olyan tusfürdőket amik kicsit sűrűbb, krémesebb állagúak. Egyébként más problémám nincs vele, nem mondom hogy tavasszal nyáron nem használnám mert az illata viszont tényleg szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

rosegangela

2019. október 31.

Jó illata volt, bár egy idő után untam már. Viszont jól habzott, tisztitott, tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Moonlight

2019. október 25.

Nemigen szoktam sajátmárkás tusfürdőket venni, de jól tettem h ezt megillatoltam. Én van hogy még másnap reggel is érzem magamon, szóval szuper! Mostanában sajnos már nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Szucsnori

2019. október 24.

Nagyon jó az illata, nem irritál, nem szárít. A Balea tusfürdőket csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Petralacreme

2019. október 11.

Az illata fincsi, elég olcsó s pont azt hozza, amit ennyi pénzert elvarunk. Viszont hozzateszem, hogy Ausztriaban veszem, ahol a baleas tusik sürübbek...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

IdunLilith

2019. szeptember 22.

Nagyon tetszik az illata és tényleg hidratál.Mindenképpen újravevős :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Nagyon tetszik az illata és tényleg hidratál.Mindenképpen újravevős :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate