Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. november 16.

Kategória:   Tusfürdők

Krémes tusfürdő szilva és fehér virág illattal. A tápláló hidratáló formula megakadályozza a bőr kiszáradását. Vegán termék.

Mercury91

2021. február 16.

Nagyon jók a Balea tusfürdők, ez is illeszkedik ebbe a sorba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Nagyon jók a Balea tusfürdők, ez is illeszkedik ebbe a sorba.

kisbobitas

2021. január 29.

Nem szeretem a szilvát, de mégis erre esett a választásom anno. Nagyon jó illata volt, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 29.

netti1990

Nem szárítja a bőrömet ☺
Az illata sokáig megmarad a bőrön és a fürdőszobában ☺❤
Kár,hogy már nem lehet kapni ☹☹☹
5 csillagot érdemel ☺❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

Nagyon szép csomagolás ☺
Kár,hogy már nem lehet kapni ☹☹☹
5 csillagot érdemel ☺❤

LauraLabancz

2020. július 19.

Imádom, nagyon jó illata van, bár ez az összes Balea tusfürdőről elmondható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

Imádom, nagyon jó illata van, bár ez az összes Balea tusfürdőről elmondható :)

gittus0924

2020. április 6.

Nagyon jó virágos illata van és nem szárította bőröm sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Nagyon jó virágos illata van és nem szárította bőröm sem.

v.alexandra27

2020. április 6.

Nagyon tetszik az illata és a minőségével is elégedett vagyok, ár-érték arányban nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

macskusz

2020. január 27.

Nem csalódtam benne. Jó illata van, ami zuhanyozás után is megmarad egy darabig. Krémes, jól habzik, nem szárítja ki a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Kriszta1988

2019. november 21.

Imádom az illatát és nem szárítja a bőröm, de ezt az összes Balea tusfürdőről elmondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Marcsika0720

2019. október 31.

Nagyon szuper illatú tusfürdő de nekem kevés a hidratálása ebben a hűvös szeles időben. Persze tudom hogy nem ennek kell hidratálni hanem mondjuk egy testápolónak de én személy szerint jobban szeretem az olyan tusfürdőket amik kicsit sűrűbb, krémesebb állagúak. Egyébként más problémám nincs vele, nem mondom hogy tavasszal nyáron nem használnám mert az illata viszont tényleg szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

rosegangela

2019. október 31.

Jó illata volt, bár egy idő után untam már. Viszont jól habzott, tisztitott, tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate